DAJ CYNK

[Aktualizacja II] 1 GB gratis w Play na kartę do lodów Big Milk w Biedronkach

15.07.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 24582

Ważne 14

10

Do końca sierpnia klienci sieci Play mogą wybierać się do Biedronek po lody Big Milk i darmowe gigabajty transferu.

Do końca sierpnia klienci sieci Play mogą wybierać się do Biedronek po lody Big Milk i darmowe gigabajty transferu.

Aby skorzystać z promocji należy zakupić lody na patyku Big Milk w sklepach sieci Biedronka, a następnie kody z paragonu (za każdy lód jeden) wprowadzić w formularzu na stronie www.zakreconegiga.pl. Na podany w formularzu numer telefonu trafi 1 GB transferu za każdy wprowadzony kod w ciągu maksymalnie 24 godzin.

Pakiet ważny jest przez 30 dni i wykorzystać można go w zasięgu macierzystym sieci Play (stan środków możliwy jest do sprawdzenia kodem *107# lub *108#). W danym miesiącu kalendarzowym na pojedynczym numerze telefonu aktywować można maksymalnie 8 kodów.

Promocja dostępna jest dla użytkowników ofert Play na Kartę, Rok Ważności Konta, Lubię to!, Formuła Play na Kartę, Formuła Mini Max i Surf, przy czym w Formule Mini Max pakiet ważny jest do końca miesiąca kalendarzowego, w którym został przyznany.

Zobacz: regulamin promocji

Aktualizacja:
Z informacji TELEPOLIS.PL wynika, że sieć sklepów Biedronka nieco za szybko ruszyła z akcją informacyjną na temat promocji. Prace nad ofertą nadal trwają - będzie ona dostępna w sierpniu.

Aktualizacja II:
Jak poinformował na swoim blogu rzecznik Play, promocja w końcu wystartowała. Przedstawione wyżej warunki pozostały bez zmian. Z racji opóźnionego startu, można z niej skorzystać do 15 września.

Zobacz: Regulamin promocji

Źródło tekstu: Algida, wł

Komentarze
Zaloguj się