DAJ CYNK

[Aktualizacja II] 1 GB gratis w Play na kartę do lodów Big Milk w Biedronkach

15.07.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 24214

Ważne 14

10

Do końca sierpnia klienci sieci Play mogą wybierać się do Biedronek po lody Big Milk i darmowe gigabajty transferu.

Do końca sierpnia klienci sieci Play mogą wybierać się do Biedronek po lody Big Milk i darmowe gigabajty transferu.

Aby skorzystać z promocji należy zakupić lody na patyku Big Milk w sklepach sieci Biedronka, a następnie kody z paragonu (za każdy lód jeden) wprowadzić w formularzu na stronie www.zakreconegiga.pl. Na podany w formularzu numer telefonu trafi 1 GB transferu za każdy wprowadzony kod w ciągu maksymalnie 24 godzin.

Pakiet ważny jest przez 30 dni i wykorzystać można go w zasięgu macierzystym sieci Play (stan środków możliwy jest do sprawdzenia kodem *107# lub *108#). W danym miesiącu kalendarzowym na pojedynczym numerze telefonu aktywować można maksymalnie 8 kodów.

Promocja dostępna jest dla użytkowników ofert Play na Kartę, Rok Ważności Konta, Lubię to!, Formuła Play na Kartę, Formuła Mini Max i Surf, przy czym w Formule Mini Max pakiet ważny jest do końca miesiąca kalendarzowego, w którym został przyznany.

Zobacz: regulamin promocji

Aktualizacja:
Z informacji TELEPOLIS.PL wynika, że sieć sklepów Biedronka nieco za szybko ruszyła z akcją informacyjną na temat promocji. Prace nad ofertą nadal trwają - będzie ona dostępna w sierpniu.

Aktualizacja II:
Jak poinformował na swoim blogu rzecznik Play, promocja w końcu wystartowała. Przedstawione wyżej warunki pozostały bez zmian. Z racji opóźnionego startu, można z niej skorzystać do 15 września.

Zobacz: Regulamin promocji

Źródło tekstu: Algida, wł

Komentarze
Zaloguj się
176. ~Mydlo
0

2016-08-24 08:45:40

Czy ta promocja obowiązuje we wszystkich biedronkach ?.

Odpowiedz

175. ~CypisekXL
0

2016-08-15 23:01:21

Plus dla Algida że nie jest wymagane podawanie maila do aktywacji bonusu!!

Odpowiedz

174. ~173
0

2016-08-11 12:10:44

nie ma

Odpowiedz

173. ~hans
0

2016-08-10 19:21:31

@170 a są tam Stare Zbieraj Minuty ?

Odpowiedz

172. ~hans
0

2016-08-10 17:56:12

@169 ;) może przepłacam ale chce dać trochę zarobić Play :D

Odpowiedz

171. ~ulipok
0

2016-08-10 17:18:48

Korzystam z promocji Algidy doladowanie dopiero w dniu nastepnym.Trwa sprawdzenie czy numer jest uprawniony do promocji.Im dalsza Biedronka tym dluzej trwa doladowanie.

Odpowiedz

170. ~pabloki
0

2016-08-10 14:26:19

168 play fresh = play rok ważności konta. między tymi taryfami nie ma praktycznie różnic.163 dolipca nie moga mieć ważności chyba że lipca 2017. choć ja przedwczoraj w pewnym hiperze znalazłem przecenione paluszki ważne do 10.06.2016 !!! i było tego trochę.

Odpowiedz

169. surface123
0

2016-08-10 14:07:06

Hans, to przepłacasz

Odpowiedz

168. ~hans
0

2016-08-10 13:27:28

@166 nie wszyscy - ja mam smartfon dual sim i dzięki Fresh NO Limit za 5 zł rocznie a w drugim slocie OFnK ;) niech Fresh trwa wiecznie !!!

Odpowiedz

167. xander21
0

2016-08-10 13:17:51

Nie lubię lodów. Nie skorzystam z promocji, bo po co mam kupować coś czego nie lubie, dla głupiego 1GB.

Odpowiedz

166. ~Piotrek
0

2016-08-10 13:15:14

Play - nawet promocji nie umiemy wystartować w terminie. Dzielimy abonentów dla FRESHa nic już nie damy niech ludzie przejdą na nowe droższe taryfy:P

Odpowiedz

165. ~xyz123
1

2016-08-10 13:13:37

Nawet niezłe te LTE+ od Play. W Gdańsku na starówce ok 100 MB.

Odpowiedz

164. ~Onn
0

2016-08-10 12:28:20

W przypadku lodów data z lipca to kryminał. Nie wierze, że coś takiego znalazłeś/aś. Poproszę o foto z lodówką sklepową w tle. Oskarżać jest łatwo. Udowodnij to co napisałeś/aś.

Odpowiedz

163. ~Mikaa
0

2016-08-10 11:52:04

Lody mają datę ważności do lipca lub sierpnia 2016 r. , nie ma to jak szukać jeleni aby nie robić zwrotu starego asortymentu.

Odpowiedz