DAJ CYNK

[Aktualizacja] Grim Fandango - kultowa gra trafia na urządzenia mobilne

06.05.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 8

Ważne 2

0

Grim Fandango, jedna z najlepiej ocenianych gier komputerowych w historii, w odświeżonej wersji trafia na urządzenia z Androidem i iOS.

Grim Fandango, jedna z najlepiej ocenianych gier komputerowych w historii, w odświeżonej wersji trafia na urządzenia z Androidem i iOS.Grim Fandango, to gra przygodowa wydana w 1998 roku przez LucasArts. Tytuł szybko zdobył uznanie graczy i recenzentów na całym świecie, przez co do dzisiaj uchodzi za jeden z najlepszych tytułów nie tylko w swoim gatunku, ale pośród ogółu gier komputerowych. Akcja gry toczy się w zaświatach, który jest oryginalną wizją twórców, bazującą na meksykańskim folklorze i amerykańskim kinie noir. Zadaniem bohatera jest przeprowadzenie niedawno zmarłych dusz do raju. Gra jest typową przygodówką z duża ilością zadań i dialogów w trakcie rozgrywki. Całość jest wzbogacona o ogromną dawkę humoru, niepowtarzalny klimat i ścieżkę dźwiękową nagraną przez orkiestrę symfoniczną.Odświeżona wersja gry oferuje poprawioną grafikę i ścieżkę dźwiękową, zachowując przy tym oryginalną historię i sposób rozgrywki. Gra jest już dostępna w Apple Store i Google Play w promocyjnej cenie 5 dolarów. Normalna cena tytułu będzie wynosiła 14,99 dolarów.

Aktualizacja

Niestety rzeczywiste ceny gry odbiegają od wartości podawanych przez producenta. Obecnie w polskim Google Play Grim Fandango kosztuje 46 zł, z kolei cena w Apple Store, to 9,99 dolarów.

Źródło tekstu: theverge; wł

Komentarze
Zaloguj się
Polecane tematy