DAJ CYNK

[Aktualizacja] Formuła Specjalna w ofercie Play

18.03.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 25709

Ważne 8

29

Sieć Play wprowadziła kolejny wariant Formuły Play Unlimited - Formułę Specjalną. Cena abonamentu wynosi od 45 zł.

Sieć Play wprowadziła kolejny wariant Formuły Play Unlimited - Formułę Specjalną. Cena abonamentu wynosi od 45 zł.

W abonamencie klient otrzymuje nielimitowane połączenia do sieci Play, 200 minut na połączenia do innych sieci, wymienne na 300 SMS-ów do wszystkich oraz pakiet 500 MB. Umowa podpisywana jest na 24 miesiące (z telefonem). Dla abonentów sieci Play oraz przy wyborze e-faktury cena abonamentu wynosi 45 zł.

Zobacz: Play: nowe Formuły Unlimited i start LTE
Zobacz: regulamin promocji "Formuła Specjalna"

Aktualizacja:
Marcin Gruszka, rzecznik prasowy sieci Play umieścił na swoim blogu dodatkowe informacje dotyczące oferty. Ceny telefonów dla osób przedłużających umowę odpowiadają tym w droższej taryfie Formuła Play Unlimited Smartfon 59,99.

Przykładowe ceny telefonów:


Źródło tekstu: Play

Komentarze
Zaloguj się
106. Dalamar
0

2014-04-28 09:40:12

Play nie jest taki dobry. Właściwie to jeden wielki szit. Może i kiedyś Play było najlepsze. Obecne plany taryfowe to porażka. A i wkrótce ma szanse być siecią najczęściej opuszczaną przez Klientów. Nawet Taryfy LTE Plusa, sieci uważanej niedawno za relikt ofertowy minionych epok, zaczynają wyprzedzać Formuły Playa.

Odpowiedz

105. ~Obszczanemajty
0

2014-04-28 07:50:10

Mam pytanie. Mój telefon w Play od kilku dni nie loguje się do Orange. Sprawdzałem na kilku nadajnikach w różnych miastach. Czy to koniec współpracy?

Odpowiedz

104. ~bartek
0

2014-04-25 13:49:51

@98 techniczne, wiec tym bardziej nie myl jednostek.

Odpowiedz

103. ~andy
0

2014-04-25 11:56:22

Mam formułę S za 29,90 (200 min do wszystkich, do Play free i 1GB)na rok - jest dla mnie najlepsza. Jak porównuję z nowymi taryfami to widzę ,że sa one coraz gorsze

Odpowiedz

102. ~!
0

2014-04-24 23:49:12

obowiązują ceny telefonów przy ustawieniu 29 minuty do play + 20 zł 2gb neta + 10 obniżka ceny za tel?

Odpowiedz

101. ~
0

2014-04-24 22:40:25

Telefony sa w dobrych cena do tej taryfy.

Odpowiedz

100. ~xxxx
0

2014-04-24 22:12:37

A co to za widget tak z ciekawosci.Nie wiem,ale rozumiem ludzi co biora abo,oczywiscie rozsadne,a ten abo taki jest.Widze po swojej rodzinie ze wiekszosc jest w jednej sieci to te 200 daje rade.To jak z wycieczka zagraniczna.Kumpel sam zamawia hotel,samolot itd.Oszczedza.Ja doplacam w biuro podrozy ale mam wszytsko zalatwione

Odpowiedz

99. ~xxxxx
0

2014-04-24 22:06:29

do 87. Ustawilem sobie kalendarz google i mi przypomona,ale nie wiem mam juz swoje lata.Nie wolalbym miec wszyt

Odpowiedz

98. Wiślak
0

2014-04-24 17:17:47

@97 a to jest forum techniczne czy forum poprawnej polszczyzny? Miodek jeden z drugim się znalazł. Wiele razy słyszałem takie określenie.

Odpowiedz

97. ~Safari
0

2014-04-24 16:59:58

@95 - to nie jest przenośnia, tylko błąd językowy, tak jakbyś powiedział, ,,to było 20 kilogramów temu".

Odpowiedz

96. ~Czy zostać w Play ?
0

2014-04-24 16:57:43

Najlepsze oferty to MiniMax oraz dawna oferta na firmę - tzw. Formuła S - za 30.75 PLN, no-limit Play i stacjonarne, 300 min do pozostałych sieci, 1 GB transmisji danych, MMS/SMS do Play no-limit, do pozostałych sieci wymienne z abonamentem. Coś takiego pamiętam że bez transmisji danych kosztowało niecałe 20 PLN. Jak by na to nie patrzeć to generalnie oferty są coraz gorsze, a na chwilę obecną najlepszy jest MiniMax z łapaniem promocyjnych doładowań, oraz Nju-mobile ( 19+10 PLN ).

Odpowiedz

93. ~
0

2014-04-24 16:27:28

Wole duzo tanszy telefon z ograniczona minutowo, smsowa taryfa i jakims pakietem internetowym najlepiej z 1 gb niz super wypasle nielimitowane all inclusive za grubo ponad 100 zl albo i pod 200 zl.

Odpowiedz

92. ~Czy zostać w Play ?
0

2014-04-24 16:24:08

To ja wolę swoją starą taryfę na firmę, gdzie za 30,75 mam no-limit Play i stacjonarne, oraz 1 GB transmisji danych. Jak ta taryfa będzie nadal obowiązywać, to Play będzie dla mnie najlepszy po wsze czasy.

Odpowiedz

91. ~
0

2014-04-24 16:15:03

89 rzadzi ale jesli ktos potrzebuje telefonu za 1 zl to i tak wybierze cos a/''la formula specjalna, w plusie maja teraz podobne taryfy wymienne i mozna porownac co ijak cenowo za urzadzenia i uslugi.

Odpowiedz

90. Mila89
0

2014-04-24 15:52:29

We wrzesniu 2012 roku dostalem nastepujaca oferte przedluzeniowa: Abo 40zl brutto w abonemrncie 400 minut do wszystkich/wymienne na 400smsow do tego 1GB danych i ceny telefonow z abonamentow za 60zl!PRZECIEZ TO JEST GORSZA OFERTA NIZ TA Z PRZED 2 LAT!!! UCIEKAM Z PLAYA JAK MI SIE TYLKO SKONCZY UMOWA!!!

Odpowiedz