DAJ CYNK

[Aktualizacja] Awaria Orange w Polsce Centralnej i Wschodniej

03.11.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 12211

Ważne 10

4

Sieć Orange boryka się problemami w Polsce Centralnej i Wschodniej. Od godziny występują utrudnienia z łączeniem się z Internetem.

Sieć Orange boryka się problemami w Polsce Centralnej i Wschodniej. Od godziny występują utrudnienia z łączeniem się z Internetem.

Awaria dotyczy Internetu mobilnego sieci. Połączenia nawiązywane są poprawnie, jednak w ogóle nie działa transmisja danych lub sporadycznie funkcjonują tylko połączenia bezpośrednie przez numer IP (z pominięciem DNS-ów).

Na infolinii operatora odczytywany jest komunikat dotyczący awarii. Termin usunięcia utrudnień jak i ich przyczyna nie są jeszcze znane.

Aktualizacja [17:05]
Rzecznik prasowy sieci Orange, Wojciech Jabczyński przekazał nam, że utrudnienia zostały już usunięte. Jeśli korzystasz z Internetu mobilnego Orange i nadal nie możesz się połączyć, sugerujemy restart urządzenia.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
95. ~Piotrek
0

2016-11-04 12:47:57

dziś awaria doąłdowań pre-paid sieci Oramge - kod wykorzystany kasy na kocnie brak - dziękuję ci o Orange sieć nr 1 w Polsce że nawet skorzystac z waszych usług nie mogę - ***

Odpowiedz

94. ~mamut
0

2016-11-04 12:12:17

portale spokojnie mogą sobie gotowca na każdy dzień ustawić z defaultu "awaria w orange". boze, co za siec. to już przestaje być smieszne, naprawdę zastanawiam się za co ja comiesieczna faktue im place

Odpowiedz

93. ~frasag
0

2016-11-04 09:35:35

@92: Masz Waść rację-"gotowce" wklejają nie tylko telekomy- kablówki robią nagminnie to samo- żeby tylko pozbyć się intruza, który ośmielił się do nich napisać.

Odpowiedz

92. ~
0

2016-11-04 09:22:42

91). Czytają, ale ze zrozumiem nie odpisują, bo gotowce wklejają - wg wytycznych schematycznych odpowiadają....

Odpowiedz

91. wlkp
0

2016-11-04 08:59:27

U mnie problemy z Orange są codziennie i nikogo to nie interesuje tym bardziej Orange .Ostatnio zgłosiłem kolejny raz problemy ,to po 3 tygodniach odpisali że mam ustawienia w telefonie zmienić na 2G bo u nich wszystko jest ok ( choć zaznaczyłem w wiadomości że od razu że zmiana ustawień w tel. nic nie daje bo wiedziałem że taki teks napiszą ) ! Oni chyba nawet tego nie czytają,żabojady pierxxxxxx ! Druga sprawa pakiet internetu i 2g ?? !

Odpowiedz

90. ~
0

2016-11-04 08:39:24

87). chyba V kolumna, panie sector:-P88). )wlo( tyle lat żyjesz i jeszcze ich nie zrozumiałeś?;-) ;-)

Odpowiedz

89. doktor
0

2016-11-04 08:34:47

W Rzeszowie nie było LTE, ale transmisja w HSPA+ działała bez problemów.

Odpowiedz

88. wlo
0

2016-11-04 08:27:43

Nie rozumiem was ludzie. Awaria! Utrudnienia! Klienci awarii nie mieli chyba? Awaria była w sieci - i ona spowodowała utrudnienia w korzystaniu z sieci. Jeśli więc ktoś konstruuje zdanie tak jak je czytamy - w kontekście klienta, to nie kłamie chyba?Weźcie się robotą zajmijcie lepiej. Bo na robotę winnych widzę wszyscy potrafią narzekać.

Odpowiedz

87. ~V sektor
-1

2016-11-04 07:35:55

Awaria była dwa dni temu w Pruszkowie i Warszawie od 10:00~14:24 nie działały oferty na kartę Orange free +nju karta .z internetu wywalało, nie dało się korzystac , głos działał.Może to kolejny atak faszystów z Vsektora=ukrajny(wcześniejsze ataki nanetię Orange i Playa)Tak jak we wcześniejszych atakach zostanie to ocenzurowane bo to nasi sojusznicy:) to są sojusznicy by cena wynagrodzenia w PL nigdy nie wzrosła, dobra zmiana.

Odpowiedz

86. ~Marek
0

2016-11-04 03:33:26

Na Śląsku też był problem. Ostatnio coś zbyt często zdarza się to. Ciekawe, że awaria orange zbiega się z awarią play. Już dwa razy tak miałem w trakcie rozmowy. Mój rozmówca był w play na zasięgu sieci macierzystej, a dostępu do orange nigdy nie aktywował. Dziwne to.

Odpowiedz

85. ~
0

2016-11-04 01:35:33

9. Ja pamiętam.

Odpowiedz

84. ~Steve-o
0

2016-11-04 00:12:35

W każdej sieci zdarzają się awarie. Byłem w play i cieszę się że wróciłem do Orange. Dzwonienie i korzystanie z internetu na pseudoroamingu te dopiero frajda.

Odpowiedz

83. manyaky
0

2016-11-03 23:08:06

@20, LuiN, były w całym kraju, w tym w Warszawie. Zawsze warto spojrzeć na FB sieci, tam ludzie piszą gdzie im nie działa.

Odpowiedz

0

2016-11-03 22:59:42

Awarie wszędzie się zdarzają, trudno się mówi, a pomyje ja wyleję gdy Wasz operator padnie:-)dobrej nocy.

Odpowiedz