DAJ CYNK

[Aktualizacja] Awaria Internetu w Orange

29.06.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 8984

Ważne 6

1

Klienci Internetu stacjonarnego Orange mogą mieć problemy z dostępem do sieci.



Klienci Internetu stacjonarnego Orange mogą mieć problemy z dostępem do sieci.

Jak dowiedzieliśmy się z Biura Obsługi pomarańczowej sieci, awarii uległy serwery DNS. Orange zna już przyczynę awarii i jej usunięcie ma potrwać do godziny 12.

Aktualizacja
Wygląda na to, że problem został już usunięty zgodnie z zapowiedziami i usługi działają prawidłowo. Dzwoniąc do Biura Obsługi nie usłyszymy już komunikatu o awarii.
Jak dowiedzieliśmy się już po jej usunięciu, problem dotyczył tylko okolic Łodzi i Lublina.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
53. ~Amina
0

2017-06-30 10:09:52

Brak internetu od 0:30 w nocy, okolice Bialej Podlaskiej!

Odpowiedz

0

2017-06-29 15:11:55

50). w jaki sposób Ciebie oszukano? Zabrano Ci te 2oozł z konta Orange ..? Zabrano 1400GB..??

Odpowiedz

51. ~AMD
0

2017-06-29 13:52:53

A w nju nowe pakiety od dzisiaj :D

Odpowiedz

50. ~mac-
-3

2017-06-29 12:59:58

Złodzieje! Akurat wziałem chwilówkę 200zł żeby kupić PROMO 1410 gigabajty i mnie oszukali banda decydentów!

Odpowiedz

49. ~adval
-1

2017-06-29 12:52:25

dodajcie wielkimi literami artykuł WSZYSTKO W ORANGE DZIAŁA! MOŻNA KORZYSTAĆ bo ostatnio to już nie robi wrażenia kolejna awaria

Odpowiedz

48. wlo
0

2017-06-29 12:47:51

44 - ja gdzieś ok. 6 z minutami próbowałem z komórki się zalogować - już nie było dostępu. O 7:03 dzwoniłem na 801 a dokładnie 18 minut później komputer odgwizdał, ze jest połączenie ;-)

Odpowiedz

47. wlo
0

2017-06-29 12:44:04

No rzeczywiście był problem...Nie wiem czy to DNS-y czy co, ale komputer sygnalizował brak połączenia z Internetem.Nawet dzwoniłem na 801, jednak po automatycznym sprawdzeniu linii i 18 minutach słuchania muzyczki, ok. 7:30 połączenie wróciło ;-)

Odpowiedz

46. TomLee
1

2017-06-29 11:26:10

45. Nie wiem czy taka praktyka jest zgodna z prawem. Już wcześniej Orange dostało karę za tego rodzaju zapisy w umowach.

Odpowiedz

45. ~pawello987
0

2017-06-29 11:18:04

Ja tam na Orange nie narzekam, za 79 zł teraz mam łącze koło 70 mega tv i telefon stacjonarny. Co do przedłużenia automatycznego umowy, jest taki zapis i to żadna tajemnica nie wiem czym się niektórzy oburzają. Umowa wydłuża się o kolejne 6 miesięcy.

Odpowiedz

44. ~R
1

2017-06-29 11:07:05

Awaria nie była globalna. Dotyczyła tylko Lublina i Łodzi.Mieliśmy dużo kontaktów na infolinię, dlatego został umieszczony komunikat na IVR.Awaria pojawiła się o godzinie 7:12. Rozwiązaliśmy ją o 8:17.

Odpowiedz

43. ~AnalMan
-1

2017-06-29 11:02:27

oręcz ma na drugie imię awaria

Odpowiedz

42. ~
0

2017-06-29 10:31:58

@40 ja niestety muszę korzystać, bo nie mam innego wyboru, nie licząc radiówek, które w okolicy są jeszcze gorsze :(

Odpowiedz

41. ~~~
0

2017-06-29 10:22:56

Dnsy to często ostatnio padają.

Odpowiedz

40. ~
-2

2017-06-29 10:02:10

całe to Orżnąć to jedna Awaria, dlatego z nich nie korzystam :), wolę życie bez Awarii :), Orżnąć jest dla ludzi sado maso :)

Odpowiedz

39. ~boncio
0

2017-06-29 10:00:40

Ta awaria to chyba od 7:40 była, bo wcześniej nie miałem problemu z netem. Po tej godzinie nie używałem WiFi.

Odpowiedz