DAJ CYNK

[Aktualizacja] 13 czerwca nowa oferta roamingowa Play

12.06.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 15858

Ważne 8

20

Jak informuje rzecznik prasowy sieci Play, jutro zobaczymy nową ofertę roamingową operatora.



Jak informuje rzecznik prasowy sieci Play, jutro zobaczymy nową ofertę roamingową operatora.

Będzie to już drugie podejście Play do oferty roamingowej. Jak myślicie, fioletowi podobnie jak Orange T-Mobile dadzą brak limitów na rozmowy i przesyłanie wiadomości, czy wprowadzą dodatkowe ograniczenia?

[Aktualizacja]

Na Facebooku pojawiło się krótkie nagranie wideo rzecznika prasowego Play Marcina Gruszki, który zaprasza na zaplanowane na jutro około godziny 20:00 ogłoszenie nowej oferty roamingowej fioletowej sieci.



Zobacz: Play: Koszty roamingu w UE od 15 czerwca

Źródło tekstu: wł

Tagi: play roaming
Komentarze
Zaloguj się
109. wlo
0

2017-06-13 13:59:24

Przeliczenie pakietów jest bardzo proste przecież. Przepis podaje prostą metodę - każdy może sobie policzyć ile będzie miał gigabajtów ;-)

Odpowiedz

108. ~NG
0

2017-06-13 13:54:12

@106 - nie wiem jak Ty to sobie wytłumaczyłeś i co masz w głowie. Chciałeś kupić pakiet 600MB i dostać 1,25GB w ramach tego pakietu w roamingu?! OMG, litości! Nie jestem pewien, to jedynie moje przypuszczenia - 1,25GB w roamingu otrzymają posiadacze pakietu 6GB za 20zł. Będę od jutra testować Playa z Krety :) Pojutrze czeka mnie już RLAH.

Odpowiedz

107. LuiN
0

2017-06-13 12:39:46

#106 - Puściliśmy materiał o stawkach Play natychmiast po otrzymaniu go. Wisi od 12:24.

Odpowiedz

106. ~Play na Karte Formula
0

2017-06-13 12:37:43

Wg GOL:W przypadku Klientów ofert przedpłaconych limity GB uzależnione są od oferty, z jakiej korzysta dany użytkownik z uwzględnieniem wybranej oferty promocyjnej - na przykład pakiet 600 MB za 5 zł na 30 dni umożliwia korzystanie z internetu w UE bez dodatkowych opłat do limitu 0,25 GB, a pakiet 2GB za 9zł na 30 dni daje 0,45 GB internetu w UE.U to zamiast 1,25GB zrobilo sie 0,25GB :(((

Odpowiedz

105. ~Play na Karte Formula
0

2017-06-13 12:34:30

Troche taka niewiadoma teraz bedzie. Bo nie wiadomo ile zaplacimy za roaming:))) Jak Play zdecyduje ze rozmawiamy wiecej w roamingu niz w kraju czy wiecej surfujemy w necie-to moze sie okazac ze spotka nas niemila niespodzianka z doliczaniem. Ale wg regulaminu nie wiadomo jaki jest pułap bezpieczeństwa;)

Odpowiedz

104. ~CIEKAWY
0

2017-06-13 12:32:39

a co z połaczeniami miedzunarodowymi z polski do UE ??

Odpowiedz

103. ~
0

2017-06-13 12:27:21

93 - w przypadku braku unlimited a korzystaina z pakietu krajowego powinno to być 1,25gb ale to trzeba zweryfikowac dla pewnosic,100 - bez regulaminu nie potwierdze ale podejrzewam ze bedzie ok

Odpowiedz

102. ~pabloki
0

2017-06-13 12:24:53

wg zasad play nie wiemy ile zapłacimy. bo zastosowany zostanie schemat korzystania dla kazdego indywidualnie. np. klient w Polsce rozmawiał po 250 min /mc średnio wychodzacych mając no limit. jesli chciałby pojechać na 4 tyg wakacje i chciał gadac 1261 minut to play powyżej 250 min naliczy mu opłatę. znając play to sms gdzies zaginie i klient bedzie myślał że dzwoni dalej bez opat .

Odpowiedz

101. ~
0

2017-06-13 12:24:44

94 trudno mi ocenić, takiej informacji nie mam

Odpowiedz

100. ~Piguła
0

2017-06-13 12:19:06

Czy w roamingu UE minuty zebrane w usłudze zbieraj minuty rozliczane są przed złotówkami? Czy pakiet promocyjnych złotówek jest rozliczany w pierwszej kolejności przed kontem głównym?

Odpowiedz

99. ~
0

2017-06-13 12:14:42

Miała to być sieć bez gwiazdek ale ostatnio maja ich więcej niż całe W3 razem wzięte

Odpowiedz

98. ~
0

2017-06-13 12:13:51

Teraz ładnie to opakują, zrobią świetna reklamę i nałapią kolejnych jeleni bo jacy oni cudowni z P4

Odpowiedz

97. ~
0

2017-06-13 12:12:46

Gimbaza się cieszy

Odpowiedz

96. ~bomba
0

2017-06-13 12:12:22

no teraz się postarali z roamingiem - dla mnie bomba :)

Odpowiedz

95. ~Play na Karte Formula
0

2017-06-13 12:08:39

@93Z tym ze ja mam zwykla Play Formula na Karte bez unlimited...I jednoczesnie kupuje co miesiac pakiet GB ktory mi sie kumuluje. Czy z tego pakietu skorzystam w roamingu?

Odpowiedz