DAJ CYNK

Aero2 wprowadza kody captcha w BDI

31.03.2014

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 70290

Ważne 33

15

Od 1. kwietnia Aero2 w usłudze Bezpłatnego Dostępu do Internetu (BDI) wprowadza kod captcha (obrazek z tekstem), który trzeba będzie przepisać, aby uzyskać dostęp do Internetu.

Od 1. kwietnia Aero2 w usłudze Bezpłatnego Dostępu do Internetu (BDI) wprowadza kod captcha (obrazek z tekstem), który trzeba będzie przepisać, aby uzyskać dostęp do Internetu.

Przez pierwszy tydzień mechanizm będzie wprowadzany sukcesywnie, tak aby każdy użytkownik mógł zapoznać się i przyzwyczaić do nowego sposobu autoryzacji. Oznacza to, że nie będzie konieczności wpisywania kodu przy każdym wznowieniu sesji. Po tym okresie, autoryzacja przez mechanizm captcha będzie wymagana co godzinę.

Przy ponownym połączeniu system przekieruje każde połączenie internetowe z przeglądarki na stronę www z kodem captcha. Po podaniu prawidłowej odpowiedzi strona poinformuje użytkownika o przyznaniu mu 60 minut bezpłatnego dostępu do internetu.



Aero2 przygotowało także specjalną procedurę dla osób niepełnosprawnych z dysfunkcją wzroku. Taki użytkownik może złożyć wniosek o wyłączenie mechanizmu captcha. Wraz z wnioskiem należy przesłać jeden z dokumentów:

  • skan orzeczenia potwierdzającego znaczny stopień niepełnosprawności z powodu stanu narządu wzroku,
  • skan legitymacji Polskiego Związku Niewidomych - stwierdzająca znaczny stopień niepełnosprawności z powodu stanu narządu wzroku ,
  • skan ważnej legitymacji wydanej przez właściwy organ, dokumentująca znaczny stopień niepełnosprawności z powodu stanu narządu wzroku ,
Będzie sprawdzana zgodność danych w dokumencie z danymi, które użytkownik podał we wniosku Aero2 o wydanie kary SIM.

Źródło tekstu: Aero2, wł

Tagi: aero2 bdi captcha
Komentarze
Zaloguj się
335. ~darco
0

2015-04-03 03:21:04

uwaga znow soloz *** podkręca ot działa to tak a wlascie nie działa wpisujemy kod i restartujemy polaczenie niby wszystko oki ale niestety wyskakuje ze niepolaczono u niektórych ze minol czas i *** trzeba resetować lapka *** soloz złodziej i skurwisn wjebal w lte i teraz się msci i probuje kase wyssać, po probie wkręcenia interenet bez copcia wprowadzil 3 giga predkosi i uw ciota myslala ze znajdzie frajerow i kase se zrobi a tu *** wiec prubuje wymusić i psuje już zjebane capciem a tu duuuupa ludzie wala tego złodzieja w dupsko zresztą po co komu *** za 20 zl z microskopijnym limitem jak w PLAY za 45 mamy mobila bez limitu i sybkosc zalezna od modemu czyli LTE także wiec co ten pedal soloz chce sram na *** i tyle ale mam karty i niech *** się wywiazuje z tego co podpisal

Odpowiedz

334. ~andrzej
0

2015-01-15 11:09:44

Osoba z numerkiem 332 i 331 i inni ktorzy mysla ze Aero daje cos za darmo. wprowadzmy troche logiki na forum. 332 Otoz jestes wlascicielem karty jezeli Aero dostalo od ciebie pieniadze zaptyam sie czy dostales sim karte za darmo czy musiales czy musiale zrobic przelew na ich konto? Podejrzewam ze masz wujka w Aero dlatego tak wychwalasz to pod niebiosa. Co ty tak bronisz to Aero. Osoba z numerkiem 331 ktora minusuje wszystko nawet wlasne zachowanie, ze nie potrafi sie kontrolowac i wyzywa innych uczestnikow od przyglupow. Ciekawe co sie stanie w 2016 roku kiedy Aero skonczy obowiazywac umowa o dostawe dostepu do internetu. Czy oddadza oni pieniadze tysiacam ludzi ,ktore ty nazywasz depozytem.,Jak myslisz? Zagalopowas sie kolego. Poszperaj glebiej w sieci i rozeznaj sie wiecej w temacie zanim napiszesz z bledami merytorycznymi.

Odpowiedz

333. ~staszek
1

2015-01-13 15:39:33

332,331 wielcy znawcy tematu a jak latwo od nich wyciagnac pieniadze. Naiwni jak dzieci, Im szybciej zapomnicie ze dostajecie cos za darmo tym tym predzej wejdziecie w doroslosc. Sprzedalbym wam kozaki na lato. Posluchajcie jeszcze raz ; to nie Ameryka. Tu nie daje sie napiwkow

Odpowiedz

332. Sig
-1

2015-01-12 07:52:00

@330 - czemu bredzisz? Po pierwsze - nie jesteś właścicielem karty, ona jest własnością operatora. Po drugie - koszty które ponosisz, pomijając opłatę pocztową, to KAUCJA, do odzyskania jak się komuś będzie chciało. Myśl.

Odpowiedz

331. ~
0

2015-01-12 06:09:32

330, tudziez reszta minusujacych przyglupow: slyszeliscie kiedys takie dlugie, skomplikowane slowo jak "depozyt"? Powoli: deee-pooo-zyyyt.Uwaga, teraz bedzie jeszcze trudniej: te 20 zlotych nie jest oplata za karte, a sklada sie je wlasnie w depozycie. Jesli znudzi wam sie korzystanie z Aero2, karte mozna oddac i ta ogromna kwota zostanie wam zwrocona.

Odpowiedz

330. ~telekuku
1

2015-01-12 00:36:13

329- zamawiałeś kartę sim Aero2, że się tak mądrzysz? Każdy ( ja też), kto to zrobił wie, że trzeba zapłacić 27 zł, by zostać posiadaczem tejże karty. Nie zarzucaj komuś kłamstwa, bo ci się tylko tak wydaje,ok?

Odpowiedz

329. ~
-1

2015-01-11 22:25:12

328, dlaczego piszesz klamstwa o rzekomej oplacie 20 zl za karte?

Odpowiedz

328. ~
0

2015-01-11 21:21:55

Denerwuja Cie powiadasz. A co Ty taki nerwowy jestes? Piszesz, ze nie daja od siebie nic duzo nie dajac. Co to ma byc? Ludzie za to placa za tzw." darmowy internet". Wbrew pozorom nie jest on darmowy. Po pierwsze placisz za karte sim 20 zl po drugie placisz za przesylke tej karty do Ciebie i est to przelew niemaly uwazam dokonywany znowu na konto Aero. Niestety Aero robi lubic utrudnienia w ograniczeniu korzystania ( nie chce sie rozpisywac o kodach captcha gdzie nie zawsze dziala prawidlowe ich wpisywanie) wiec nie znajdziesz u siebie w miescinie salonu czy sklepu gdzie mozesz kupic sim karte. To nie Play czy inna siec gdzie wyjdziesz , podejdziesz i masz. Plac za przesylke albo za autobus do Warszawy bo tylko tam dostaniesz Aero sim. Po trzecie juz wyjasniam Aero zdobyla kontrakt na budowe LTE od panstwowej Instytucji jaka jest Urzad komunikacji Elektronicznej w zamian za dostep "darmowy " do internetu.. Niestety, ktos musi utrzymywac panstwowych urzednikow w UKE i chcial czy nie jestesmy to my , kazdy kto placi podatek dla panstwa..Chyba nie myslales ,ze to prywatna firma. Place dla nich ida z Naszych podatkow. Wiec nie uwazam ze nie dajemy od siebie nicLudzie maja prawo krytykowac cos za co placa a placa dzisiaj nawet za swieze powietrze..Nie ma nic za darmo.Pozdrawiam

Odpowiedz

327. ~stu
0

2015-01-04 20:28:39

do bani ja już jestem na skraju wyczerpania chyba wezmę gigakabel i odżałuję te 30 PLN miesięcznie....

Odpowiedz

326. ~Calm7
-1

2015-01-02 09:39:25

325). Bez paniki. Wyjmij kartę sim, i sprawdź ją w innym telefonie.

Odpowiedz

325. ~zloto
0

2015-01-02 03:26:50

mam HTC one max wszystko dzialalo bez zarzutu az nagle pewnego dnia znikna zasieg i pojawil sie kolo sskali znaczek X. Resetowalem go setki razy, przywracalem ustawienia fabryczne, wszedlem chyba we wszystkie opcje a problem nadal istnieje... Nie wiem czy zmienilem jakos ustawienia przypadkiem czy to samo sie popsulo? jak go uruchamiam ponownie to jesli ktos do mnie fzwonil, dostaje sms z wiad ze jestem dostepny, ale zadzwonic ani wykonacz polaczenia sie nie da. Prosze pomozcie bo od 3 dni jestem bez telefonu i niedlugo szlak mnie trafi ze zlosci ;/

Odpowiedz

324. ~
0

2014-12-10 20:43:55

Do bani za nasze podatki maja czestotliwosc za friko od 2 dni nie moge sie polaczyc

Odpowiedz

323. ~
0

2014-08-16 07:29:15

@322. Wcześniej korzystałaś z Aero2, czy jesteś nowym "klientem". Jeżeli to pierwsze to radzę skasować pliki ciasteczek w przeglądarce. W drugim przypadku polecam zainstalować inną przeglądarkę internetową.

Odpowiedz

322. ~zmartwiona:(
0

2014-08-15 17:53:52

A ja mam problem z tym ze to captha w ogóle mi nie chce wyskoczyć i przez to nie chce mi działać internet mimo ze zasięg mam i modem mi sie połączyQ ..czy ja mogę coś z tym zrobić..?

Odpowiedz