DAJ CYNK

Aero2: rok ważności konta po doładowaniu w a2mobile

13.09.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 9858

Ważne 7

5

Aero2 ogłosi jutro zmianę w Cenniku usług telekomunikacyjnych a2mobile, polegającą na modyfikacji okresu ważności konta do jednego roku od aktywacji karty SIM lub doładowania.

Aero2 ogłosi jutro zmianę w Cenniku usług telekomunikacyjnych a2mobile, polegającą na modyfikacji okresu ważności konta do jednego roku od aktywacji karty SIM lub doładowania.

Startery a2mobile zakupione i aktywowane przed wejściem w życie zmiany Cennika, przed 15 października 2016 roku, będą miały dwuletni okres ważności konta. Również doładowania zrealizowane w tym okresie wydłużą ważność konta o dwa lata. Doładowania zrealizowane po dniu 15 października wydłużą okres ważności konta do jednego roku od daty doładowania. Startery a2mobile zakupione lub aktywowane po 15 października zachowają ważność przez okres jednego roku

Źródło tekstu: Aero2

Tagi: aero2
Komentarze
Zaloguj się
70. ~bieni
0

2016-09-17 22:31:30

Tak u nich to lte na kartę i BDI czyli darmowy net się opłaca, a z innych usług to nie korzystałem. Mam nadzieję że w najbliższym casie nie będzie jakiś specjalnych zmian.

Odpowiedz

69. DanielR
0

2016-09-15 11:18:56

Cennik zmieniają 15 PAŹDZIERNIKA (teraz jedynie informują), wiec i tak masz jeszcze cały miesi ac na aktywację na starych warunkach. Przeczytaj newsa uważnie.

Odpowiedz

68. hubicom
1

2016-09-15 10:41:29

Z ciekawości zamówiłem 2 startery, wczoraj (14.09.2016r.) firma kurierska DPD dostarczyła mi i kurier mówi że miał je już 13-go do doręczenia ale dostał informację że ma się wstrzymać - ja takiej dyspozycji nie skłądałem więc wychodzi na to że a2mobile samo próbowało jeszcze opóźnić dostawę żebym nie zdążył aktywować przed 15-tym września.Dziś (15.09.2016r.) po g. 10-tej dostałem maila od a2mobile że od 15-go zmieniają cennik i jak mi się nie podoba to mogę wypowiedzieć umowę :DAle zdążyłem 14-go i odebrać startery i aktywować - i jak coś teraz mi obetną to na pewno finał będzie w UKE.

Odpowiedz

67. ~pabloki
1

2016-09-14 23:02:20

66 jak puszczasz bąki to gorąco. coz strzeacie sobie samobója na poczatku...

Odpowiedz

66. a2mobile
0

2016-09-14 21:22:00

Ale tu gorąco w komentarzach.

Odpowiedz

65. ~pabloki
0

2016-09-14 19:56:49

wlo jak moge kombinować ze sztywna oferta abonamentową? jedynie moge decydowac o pakiecie roaming eu.no no wychodzi taniej w plusie tylko że potem nie wyjdzie taniej w tmobile ale Ty tego nie wiesz . poza tym rozmawiamy o prepaid a Ty wplatasz tu swoja oferte abonamentowa . fanatycznie jestes za plusem. ja jak widzisz pisze tu tez o virgin i orange nie jestem fanatykiem tmobile . mam abo ale to co zrobili w abo teraz to farsa.

Odpowiedz

64. ~pabloki
0

2016-09-14 19:42:25

52Patryk ja tez mam inne zajęcia ale mam akurat czas w pracy buszowac na telepolis . zreszt anapisałem podobnie jak ty mi . pakiet za 25 zł nie ma sms ale możesz je właczyć sam za 0zl. jesli porównałes pakiet za 25 w plusie z internetem i rozmowami do każdej sieci bez smsów to przedsatwiłem podobny pakiet z podobna zawartością w timo. tylko że lepszy.

Odpowiedz

63. ~wdowa
0

2016-09-14 16:40:17

Ja tylko korzystam z netu na kartę bo dają 30 gb za 30 zł i nie jestem uwiązany umowa, więc odlece i przylecę kiedy będzie mi sie podobało.

Odpowiedz

62. ~
0

2016-09-14 16:12:53

a już miałem wczoraj zakupić starter a2mobile.pl- ale jak tak szybko i często zaczną zmieniać cennik i regulamin - na niekorzyść użytkowników - to się wstrzymałem. Poczekam na rozwój wypadków

Odpowiedz

61. DanielR
0

2016-09-14 15:57:50

No jeżeli w podobny sposób będą zachodzić takie zmiany w znacznie bardziej istotnych częściach cennika, to na pewno.

Odpowiedz

60. wlo
0

2016-09-14 15:29:00

DanielR - no cóż... Niepoważna firma, to nikt niepoważnej firmy pod uwagę w rozważaniach dot. telefonu komórkowego brał nie będzie - proste jak dla mnie.

Odpowiedz

59. ~drwal
0

2016-09-14 15:22:07

Trochę przesadzacie dziewczyny z tą paniką. Jasne, że nie jest fajne to co zrobili, ale ja nie wierzę, ze będą coś dalej zmieniać. Ja z natury wierzę w uczciwość, zwłaszcza że dopiero weszli na rynek i będą się chcieli wybić. Pewnie z góry dostali polecenie i tyle, a te 2 lata zupełnie nie bolą tak na prawdę. Mogę się założyć, że teraz długo nic nie będą mieszać na niekorzyść. W każdym razie ja się nie boję i zamówiłem starter

Odpowiedz

0

2016-09-14 15:09:12

Dokładnie. Marka, która na starcie modyfikuje swoje regulaminy? Coś z nią nie halo. Za miesiąc zrobią, że jest rok tylko po doładowaniu za 100zł, a za dwa miesiące wprowadzą płatną aktywacje za 10zł.

Odpowiedz

57. DanielR
0

2016-09-14 15:03:05

To mogli od razu napisać, że po doładowaniu jest rok (czyli standardowo) i już. Nie interesuje mnie, co wiedzieli, a czego nie wiedzieli. To świadczy jedynie o powadze firmy. Świeży cennik, ledwo po starcie sieci i już jakieś zmiany. Skąd mogę wiedzieć, że za chwilę nie zmienią jakiegoś innego fragmentu cennika.

Odpowiedz

56. wlo
0

2016-09-14 14:52:39

DanielR - a to myślisz, że wiedzieli już wtedy, że za tydzień cennik będą zmieniać?

Odpowiedz