DAJ CYNK

Aero2: Nowe pakiety internetowe o wyższej prędkości

23.03.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 15579

Ważne 6

12

W grudniu Aero2 wystartował z ofertą płatnych pakietów internetowych bez kodów captcha. Teraz oferta powiększyła się o dwa kolejne, z wyższą szybkością transmisji.

W grudniu Aero2 wystartował z ofertą płatnych pakietów internetowych bez kodów captcha. Teraz oferta powiększyła się o dwa kolejne, z wyższą szybkością transmisji.

Zobacz: Aero2 startuje z płatnymi pakietami w BDI

Tak jak w pierwszej odsłonie usługi, tak i tym razem wartością dodaną jest brak przerywania sesji i konieczności wpisywania kodów captcha. Nowością pakietów Aero Max jest natomiast podniesienie maksymalnych transferów do 3 Mb/s.

Pakiet Cena Limit Prędkość Ważność
Aero Mini 5 zł 3 GB do 0,5 Mb/s 30 dni
Aero Mini 10 zł 5 GB do 0,5 Mb/s 60 dni
Aero Max 15 zł 3 GB do 3 Mb/s 30 dni
Aero Max 20 zł 5 GB do 3 Mb/s 60 dni

Na czas korzystania z Pakietów Aero, Bezpłatny Dostęp do Internetu zostaje zawieszony, a przywrócony w momencie wyczerpania lub wygaśnięcia zakupionych pakietów. Istnieje możliwość zakupu maksymalnie pięciu pakietów w tym samym czasie.

Zobacz: regulamin promocji



Źródło tekstu: Aero2, wł

Komentarze
Zaloguj się
57. ~Syn
-1

2015-05-04 12:54:57

Tata psychopata :p

Odpowiedz

56. ~Tata
0

2015-05-04 07:52:47

Duzy plus dla plusa za wzmocnienie sygnału do 3G koło Serocka ale sie dzieje.Jednak czytają telepolis.

Odpowiedz

55. ~Pinochet
0

2015-05-03 23:11:53

Testuję ten bezpłatny pakiet 1 GB prędkość dalej około 320 kb/s czyli totalny muł a miało być do 3 mb/s , fakt testuję na prowincji jak wrócę do "miasta" może się poprawi :)

Odpowiedz

54. ~Dudson -,-
0

2015-04-23 16:32:30

Nie nawidze internetu z limitem..

Odpowiedz

53. ~dual sim user
0

2015-03-31 22:12:06

A mnie się podoba, bo jest wybór - słabo i za darmo - lepiej za kasę. No i najważniejsze jest że w najgorszym przypadku jest to pre-paid, a nie abonament, co dla mnie jako osoby mającej dostęp do szybkiego stacjonarnego internetu w domu i pracy jest bardzo ważne. Mamy szansę nie dać się wpędzić w kolejny długoterminowy abonament z którego w pełni nie jesteśmy w stanie korzystać. Nawet w Play`u w Mini-max-ie trzeba za 3 GB dać 20 PLN.

Odpowiedz

52. ~Pablo
1

2015-03-30 10:58:24

Niedawno znalazłem wolną chwilę i odesłałem im kartę sim. Zwrócili depozyt. Przy współczesnej "wadze" stron w internecie prędkości oferowane w AERO są bez sensu, szkoda nerwów.A za kody nie tknę nawet kijem czegokolwiek od "Zegarka".

Odpowiedz

51. ~Bartek
1

2015-03-29 00:04:57

A ja jestem ogolnie zadowolony z Aero2 i w smartfonie i tablecie mimo kodow. A teszystki pakiety bez kodow sa niepotrzebne. Po co ta komercja? Z zalozenia Aero 2 ma byc darmowy i niech tak zostanie. A te cuda i pakiety niech sobie wsadza...

Odpowiedz

50. ~SZAJSEN
0

2015-03-28 00:55:49

KTO POZWOLIŁ NA WPROWADZENIE CAPTA

Odpowiedz

49. ~ax
0

2015-03-25 11:17:58

5 zł 3 GB a 10 zł 5 GB? Bardziej opłacalne jest kupić 2 razy za 5 zł bo mamy 6 GB.

Odpowiedz

48. ~Jestem jak najbardziej zaintere
0

2015-03-24 18:22:44

Jestem jak najbardziej zainteresowany internetem za "złotówkę" tylko musieliby zdjąć limit pobranych danych - prędkość może pozostać chociaż miło by było mieć jakąś wyższą prędkość no i wiadomo bez CAPTCHA i rozłączania. Na tą chwilę nie mam zamiaru płacić 5 zł - bo to co oferują w zupełności mi wystarczy - przepisywanie kodów - nie ma problemu - świetnie się przy tym bawię :) Proszę tylko żeby darmowy internet pozostał do końca świata i o jeden dzień dłużej - tak bardzo się do tego przyzwyczaiłem. Internet za darmo, TV za darmo, dzwonienie z komórki do "swoich" za darmo. Czekam na kolejne "za darmo". Może komunikacja publiczna dla tych co tu pracują i płacą podatki w tym kraju? No co? Przyszły kandydat na prezydenta z takimi pomysłami ma wielkie szanse zostać elektem. Wiadomo płatne usługi muszą pozostać - żeby nie było. Ci co chcą płacić żeby mieć lepsze samopoczucie że są kimś lepszym. No i firmy. Z czegoś to wszystko musi być utrzymywane - rozwijać się.

Odpowiedz

47. ~sin
0

2015-03-24 16:20:19

ceny do przeżycia, biorąc pod uwagę, że pakiet za 20 zł jest ważny przez 60 dni , ale TEN LIMIT? wtf?

Odpowiedz

46. goral2099
0

2015-03-24 16:16:49

Chociaż uciążliwa wersja wciąż dostępna jest "za darmo". Pojawiła się tylko możliwość odpłatnego zdjęcia ograniczeń. Więc teoretycznie nie ma się do czego przyczepić.

Odpowiedz

45. goral2099
0

2015-03-24 16:15:11

No niestety próbując pozbyć się ludzi nadużywających BDI, wylano dziecko z kąpielą. Utrudniono czy uniemożliwiono dostęp wykluczonym (z tego czy innego względu) cyfrowo. I tak jak pisze bolek można odnieść wrażenie, że to przemyślana i konsekwentnie prowadzona, długofalowa akcja. Ale to tylko domysły.

Odpowiedz

44. bolek2004
1

2015-03-24 16:07:17

A zamysł tej usługi był zupełnie inny. Miała służyć ludziom których nie stać na komercyjny internet i dla ludzi wykluczonych cyfrowo. Za 20zł to można mieć jakiś wolny internet mobilny przecież w abo, ktoś może powie co to jest 20zł dzisiaj? Ale mimo wszystko są jeszcze ludzie w naszym kraju dla których jest to kwestia wyboru czy kupić jedzenie czy korzystać z internetu.

Odpowiedz

43. bolek2004
2

2015-03-24 16:02:32

To tylko w Polsce takie rzeczy że można robić biznes na czymś co powinno być darmowe.

Odpowiedz