DAJ CYNK

Abonament Virgin Mobile jednak z darmowym roamingiem

08.08.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6035

Ważne 6

7

Virgin Mobile po cichu wprowadził zmiany w regulaminie oferty abonamentowej. Pakiety w ofercie "Plan 3" mogą być wykorzystywane w roamingu, ale tylko w umowie na 24 miesiące.


Virgin Mobile po cichu wprowadził zmiany w regulaminie oferty abonamentowej. Pakiety w ofercie "Plan 3" mogą być wykorzystywane w roamingu, ale tylko w umowie na 24 miesiące.

Wprowadzony na początku czerwca plan abonamentowy "Plan 3" pozwalał na korzystanie z nielimitowanych usług wyłącznie na terenie Polski. 27 lipca zmienił się regulamin oferty, w myśl którego można z nich korzystać również w roamingu na terenie Unii Europejskiej. Dotyczy to wyłącznie umowy zawieranej na 24 miesiące.

W ramach oferty za 39 zł miesięcznie klienci otrzymują nielimitowane połączenia na numery komórkowe i stacjonarne, nielimitowane SMS-y i MMS-y oraz pakiet 15 GB. W roamingu na terenie Unii EUropejskiej do wykorzystania jest pakiet 1,96 GB.

Pozostały oferty pozostały bez zmian.

media112 dzięki za informację.

Zobacz: Regulamin oferty Plan 3 na 24 miesiące w Virgin Mobile

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
37. jowish
0

2017-08-09 12:34:49

@35 jak się nie dostosują, będą bulić kary. Wątpię, by któregokolwiek wirtualnego było na to stać. Ale większości nie stać też na implementację RLAH.

Odpowiedz

36. ~
0

2017-08-09 09:42:37

do 33 nie wiem czy słyszałes o Lyca - oni praktyczie i to wiele lat temu oferowali takie same ceny w wielu krajach - i na tym właśnie zyskiwali, oczywiscie to MVNO

Odpowiedz

35. ~
1

2017-08-09 09:40:31

ale czy oni robia jakąś łaske czy musza się dostosować do przepisów?

Odpowiedz

34. ~Gliwice
1

2017-08-08 21:17:47

LycaMobile PL nadal łamie prawo i cisza od samego początku nowej ustawy RLAH

Odpowiedz

33. broown
0

2017-08-08 20:10:27

RLAH pogrąży każdego wirtuala, prorokuje wam

Odpowiedz

32. ~asdf
0

2017-08-08 20:03:41

Grażyna nie idźcie tą drogą

Odpowiedz

31. ~
0

2017-08-08 19:58:52

Za 29zl oferują to, co inni za 20zl

Odpowiedz

30. ~
0

2017-08-08 19:50:45

Oferta drogą, jeszcze droższa niż ta bez roamingu, która już była droga

Odpowiedz

29. ~
0

2017-08-08 19:19:44

@ 27. słoneczny: Też mnie to śmieszy. Co roku miesiąc spędzam za granicą i wcale nie uważam się za pokrzywdzonego przez VM bo przez pozostałe 11 miesięcy mam u nich doskonałe warunki, natomiast w sprawie RLAH gardłują i domagają się ukarania VM ludzie, którzy (jak wnioskuje z poziomu wypowiedzi) w ogóle za granice nie jeżdżą!

Odpowiedz

28. ~tkubon
0

2017-08-08 18:33:14

Oferta super, jeśli ktoś potrzebuje roamingu takiego jak w UE także w Szwajcarii. Virgin chyba jest w tej chwili jedynym operatorem, który zalicza Szwajcarię do strefy UE. Już nawet Play się z tego w nowych taryfach wycofał.

Odpowiedz

-1

2017-08-08 17:36:27

Ale ten roaming jest ważny. Ja pierdykam... Nagle wszyscy na wczasach za granicą, a ja znowu w Międzyzdrojach. ;)

Odpowiedz

26. wlo
0

2017-08-08 17:30:16

Wszystko tanieje, nic nie drożeje...

Odpowiedz

25. ~SMIECH NA SALI
0

2017-08-08 17:29:02

PAMIETAJCIE O JEDNORAZOWEJ OPLACIE AKTYWACYJNEJ ZA 99 ZL HAHAHAHAHAHAHA

Odpowiedz

24. ~rob
0

2017-08-08 16:49:42

No i spoko. dla tych co chcą mieć abo z roamingiem jest oferta to i tak taniej niż w abonamentach Orange, tmobile play czy plus. Jak komuś zależy to bym brał.

Odpowiedz

23. ~pabloki
0

2017-08-08 15:43:07

tylko dla planu 3 ? a co z prepaid? teepolis dalej sie bawi czy zadało pytanie do rzecznika prasowego o ile virgin go ma.

Odpowiedz