DAJ CYNK

Abonament daje masę - nowa kampania reklamowa Plusha

22.08.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5992

Ważne 8

4

Ruszyła nowa kampania reklamowa promująca ofertę Plush ABO. A w niej pakiet social media, 15 GB, rozmowy i SMS-y bez limitu.



Ruszyła nowa kampania reklamowa promująca ofertę Plush ABO. A w niej pakiet social media, 15 GB, rozmowy i SMS-y bez limitu.

W reklamowanej ofercie Plush ABO za 25 zł miesięcznie dostaniemy nielimitowane minuty połączeń krajowych, SMS-y i MMS-y oraz 15 GB Internetu. Pakietu internetowego nie zużywamy przy korzystaniu z aplikacji społecznościowych Facebook, Instagram, Facebook Messenger i WhatsApp.

Szczegóły oferty Plush ABO dostępne są na stronie www.plushbezlimitu.pl.

Źródło tekstu: Plush

Komentarze
Zaloguj się

2017-08-23 16:06:15

Brawo PLUSh, w tej chwili najlepsza oferta na rynku!

Odpowiedz

42. wlo
0

2017-08-23 09:59:45

41 - a co tam takiego ciekawego niby jest?

Odpowiedz

41. ~a2mob
0

2017-08-23 09:54:04

Hej...a patrzyliście sobie PLUSHAKI na regulamin odnośnie roamingu w tym super PLUSHU ?

Odpowiedz

40. ~grzech
0

2017-08-23 09:52:58

Czy dobrze rozumiem, że w trakcie trwania 24mc umowy, można ją rozwiązać z miesięcznym wypowiedzeniem a w przypadku przeniesienia numeru bez tego terminu? W regulaminie nie znalazłem kosztów ani ich braku w przypadku wcześniejszego rozwiązania owej umowy:( Czy wcześniejsze rozwiązanie wiąże się z jakimiś kosztami/karami?

Odpowiedz

39. ~Nazgan
-2

2017-08-22 19:29:34

Kolejna rewelacyjna reklama Plusha :) Genialny misiek ;) Na razie śmigam na prepaidzie, ale oferta na abo całkiem całkiem. Trzeba będzie to przemyśleć.

Odpowiedz

0

2017-08-22 17:34:37

Można wyłączyć wszystko za darmo w Plus Online.

Odpowiedz

37. ~KKK
0

2017-08-22 17:29:44

czy w plushu można bezkarnie wyłączyć marketing czy trezba za to płacić jak w Virgin 5zł?

Odpowiedz

36. ~plush
0

2017-08-22 17:14:07

Okresu Rozliczeniowego . Literówka sorki . Mea Culpa.

Odpowiedz

35. ~plush
0

2017-08-22 17:12:23

33 ma racje . Już od 4go pełnego okresu dolicz. masz 12 GB , od 7go 14GB , od 13go 16 GB i od 25go 20 GB .

Odpowiedz

0

2017-08-22 17:09:29

Plush na kartę możesz połączyć z promocją 5 doładowanie gratis i w ten sposób obniżyć koszt pakietu.

Odpowiedz

0

2017-08-22 17:08:07

W Plush Abo na czas nieokreślony z biegiem czasu rośnie Ci pakiet internetowy.Na start masz 10GB a docelowo rośnie do 20GB.Cena oczywiście cały czas bez zmian.

Odpowiedz

32. ~plush
0

2017-08-22 17:07:52

Krótko kasa za szybko wyparowywała i pakiety nie zawsze aktywują się gdy są potrzebne .

Odpowiedz

2017-08-22 17:04:05

@29 a niby czym prepaid zaskakuje? Nie to żebym zaprzeczał, tylko pytam o Twoje doświadczenia. Jak możesz to przybliż czego dotyczy i jaki prepaid.

Odpowiedz

30. ~plush
0

2017-08-22 17:03:41

Doładowanie 25 zeta , faktura 24.99 pln . Zostaje grosik na kukułkę ;) Wiem , wiem : Jeszcze się taki nie narodził , co by mu we wszystkim dogodził ;)

Odpowiedz

29. ~plush
0

2017-08-22 17:00:35

Ale prepaid lubi zaskakiwać ;) Dlatego mój ostatni prepaid to MTV MOBILE . Wolę POSTPAID na 30 dni . Nigdy długoterminowej . Ale to moja opinia i mój wybór ;)

Odpowiedz