DAJ CYNK

6 smartfonów z nowymi cenami w Play

22.02.2013

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 8772

Ważne 2

1

Od 22. lutego Play zmienił ceny 6 modeli telefonów. Wszystkie to smartfony oparte o Androida.

Od 22. lutego Play zmienił ceny 6 modeli telefonów. Wszystkie to smartfony oparte o Androida.

Zmiany dotyczą następujących modeli: HTC Desire C, Huawei Ascend G300, LG E610 Swift L5, LG P760 Optimus L9, Samsung I8190 Galaxy S III mini oraz Samsung I9070 Galaxy S Advance.

Zobacz: cennik telefonów

Źródło tekstu: blogplay.pl

Tagi: play
Komentarze
Zaloguj się
27. ~elo
0

2013-02-25 09:01:31

Przecież te ceny to jakaś kpina jest....

Odpowiedz

26. uzer
0

2013-02-22 16:33:28

24@ Była na początku lutego.

Odpowiedz

25. ~
0

2013-02-22 16:05:18

Oj widac brak asymetrii boli mocno a tu trzeba kredyty splacac stare i nowe zaciagniete na 1800. Dajcie spokoj, to Orange na przedluzenie zjada Play zarowno oferta jak i cena telefonow. Nie jest dobrze, bo Orange widzac mizerie u konkurencji moze nie wprowadzaic nowych taryf.

Odpowiedz

24. ~
0

2013-02-22 15:47:52

@20 Nie ma żadnej "Totalnej wyprzedaży" w e-sklepie Orange. Po prostu S Adv w abo 69,9 kosztuje 1zł (nie tylko przez e-sklep).

Odpowiedz

23. uzer
0

2013-02-22 14:27:47

21@ W T-Mobile z taryfą Rodzina 64,90 zł kosztuje 619 zł dużo więcej.

Odpowiedz

22. uzer
0

2013-02-22 14:25:38

21@ To co jest. Cena S Advance jest nie do pobicia w Orange.

Odpowiedz

21. ~mila
0

2013-02-22 14:21:24

Advance w esklepie od 2 miesięcy jest za 1 zł.... W salonie 99 zł (ale w przedłużeniu też za 1 zł). Podobnie z L9.. Ja dziękuje za ofertę w której może i mam 100 min miesięcznie więcej, ale gorszy internet a i tak te minuty (600 do wszystkich w abo 69,90) jest dla przeciętnego użytkownika aż nadto... Kto wyda 4 stówy za telefon więcej jak może miec to samo za 1 zł? Ech... a kiedyś sytuacja była odwrotna: to w Orange były horrendalnie drogie telefony.

Odpowiedz

20. uzer
0

2013-02-22 14:12:57

18@ Dobrze widzisz ten model drożeje w Play kolejny raz, a cena w Orange 1 zł jest tylko w e-sklepie ponieważ trwa "Totalna wyprzedaż" 3 modeli w tym Advance-a. S III Mini podrożał tylko w Formule L za 84 zł.

Odpowiedz

19. Pragmatyk
0

2013-02-22 14:00:28

@13 I czego to dowodzi, że rozdaje telefony darmo? Wszystko jest wliczone w koszt. Może być model telefon tani usługa droga lub na odwrót. W przypadku tej oferty play jest na odwrót. Co to ma za znaczenie czy jest Iphone za 0zł czy 1000zł, przecież i tak jest rynkowo wart więcej. Usługa zarabia na ten telefon+zysk za telefon.

Odpowiedz

17. ~
0

2013-02-22 12:50:54

14, jak poszukasz to znajdziesz chyba że jesteś leniwy to będziesz wiecznie narzekał, ceny telefonów nie są nigdzie stałe tylko zmienne, dziś jest okazja jutro jej nie ma. 4 operatorów na rynku to i wybór duży.

Odpowiedz

16. ~
0

2013-02-22 12:50:48

Nowe ceny, to w przypadku Play = wyższe ceny

Odpowiedz

15. ~
0

2013-02-22 12:48:35

10 To cennik roboczy przecież to widać na pierwszy rzut okiem zresztą zamieszczają tak na blogu nie od dzisiaj, natomiast cennik oficjalny jest zawsze w pdfach więc nie bardzo mogę zrozumieć co krytykujesz. Stronę play.pl nawet ostatnio zmienili , coś robią jednak w tej materii.

Odpowiedz

14. ~sucker killah
0

2013-02-22 12:45:22

Co do newsa, to ceny telefonów w Play to porażka, zresztą dostępność też, nie wiem po co ktoś by miał brać abonament w tej firmie, sam mam Play na kartę, ale na abo nie przechodzę, bo nie ma dobrych ofert telefonów.

Odpowiedz

13. ~sucker killah
0

2013-02-22 12:42:07

@4 - bredzisz gimbusie, operatorzy na świecie zarabiają na usługach, a żeby sprzedawać dużo usług dotują telefony... powiedz mi jak operator zarabia na iphonie który dodaje do umowy za 0? takie oferty są standardem np. w GB, Niemczech, czy Francji

Odpowiedz

12. ~
0

2013-02-22 12:33:37

W ogóle nie mogę się połapać w tej tabelce + zamula przy otwieraniu i przewijaniu, ale pewnie i tak drożyzna i zdzierstwo.

Odpowiedz