DAJ CYNK

6 miesięcy za 1 zł z okazji urodzin FM Group Mobile

06.10.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3390

Ważne 4

3

Osoby zawierające nową umowę z FM Group Mobile mogą liczyć na 6 miesięcy abonamentu w cenie 1 zł miesięcznie.

Osoby zawierające nową umowę z FM Group Mobile mogą liczyć na 6 miesięcy abonamentu w cenie 1 zł miesięcznie.

Promocja dotyczy nowych aktywacji oraz numerów przenoszonych. Jest dostępna w taryfie New for me 39,90 oraz 59,90 bez telefonu. Promocja nie obejmuje umów z terminalem. Abonament w kwocie 1 zł obowiązuje przez pięć pełnych okresów rozliczeniowych (zazwyczaj pierwszy okres rozliczeniowy jest niepełny).

Promocja trwa od 5, do 31 października 2015 roku.

Zobacz: Regulamin promocji

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
9. ~patyk44
0

2015-10-18 15:54:44

no właśnie- powiedzcie coś więcej o sferii. nie znam nikogo, kto ma u nich neta, a jednak cena kusi... zastanawiam się czy za niską ceną nie będzie szłą gorsza jakość??

Odpowiedz

8. ~alik
0

2015-10-18 15:27:50

Sferia ciśnie na cała Polskę i wprowadza LTE ciekawy jestem czy będą mieli konkurencyjne ceny.

Odpowiedz

7. ~Portret
0

2015-10-07 11:25:27

@3: akurat Sferia i Telestrada to duże firmy i mają na kim robić ten biznes. Virgin dopłaca, bo ma kroplówkę z EBOiR. Vikingi są fajni, z nietypową ofertą, życzę im przetrwania. Klucz chyba też dopłaca, ale klientów traktuje jak w krajach skąd pochodzą jego szefowie (Litwa, Ukraina).

Odpowiedz

0

2015-10-07 08:42:11

5: Ty widzę byznes wyssałeś z mlekiem matki, więc pewnie w szkole nie musieli niczego uczyć. Czemu nie posiadasz jeszcze tej uczciwej i wspaniałej oferty. Przecież jest skrojona na Ciebie - człowieka przedsiębiorczego. :D

Odpowiedz

5. ~zniewolony mlm
-1

2015-10-06 23:26:38

a panowie 1@ i 3@ to tacy "uwolnieni" od wszelkiej maści manipulanckich "sekt" rozumiem? Ile to już lat na etaciku w jedynej słusznej piramidzie robią? jak czytam takie komentarze to płakać się chce. No cóż, w szkole nie nauczono ich biznesu. Apropo FM Mobile, choć sam nie mam to uważam że rewelacyjna oferta dla ludzi przedsiębiorczych. I uczciwa.

Odpowiedz

4. ~@Olo
0

2015-10-06 21:07:09

Niem to jak hejterzy - zawsze górą

Odpowiedz

3. ~Adam
0

2015-10-06 20:27:27

Nie jestem "targetem" tego "operatora". Tak jak napisał Kolega powyżej (@1) oferta skierowana do wąskiej grupy, która daje się manipulować. A swoją drogą, patrząc na powstające (i upadające) MVNO: Carrefour, Biedronka, GaduGadu, WPmobile, Avon, WhiteMobile, Sferia, Multimedia, mBank... jakie muszą to być koszta? Wygląda na to, że być może nie jest to tyle pomysł na biznes, co inwestycja w reklamę. Skoro na tak nasyconym rynku kart SIM istnieją takie "perełki", to trudno uwierzyć w dochodowość interesu. Pozostaje więc domysł że: I) to forma promocji produktu/marki [klient się nie liczy, patrz ostatnie działanie Vectone] II) sposób na pranie pieniędzy III)... any idea?

Odpowiedz

2. ~jarko
-1

2015-10-06 16:43:29

Żeby się nie zwinęli jak Vectone jak tak darmowo rozdają :D

Odpowiedz

1. Red_PL
2

2015-10-06 15:40:45

Wszystko fajnie, ale zgody marketingowe i ten cały "Amway" jakim jest FM GM to chyba dla zdesperowanych klientów i diamentów żeby sobie statystykę w piramidzie poprawili. W końcu z czegoś muszą zasypać stratę jaką przynosi im taki nowy klient na początku. Cudów nie ma, biznes i sekciarstwo :)

Odpowiedz