DAJ CYNK

6 miesięcy bez konsekwencji - nowa promocja dla przenoszących numer do T-Mobile

07.03.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 11825

Ważne 13

6

Satysfakcja gwarantowana albo zwrot pieniędzy - takim hasłem T-Mobile zachęca do przeniesienia numeru do swojej sieci.



Satysfakcja gwarantowana albo zwrot pieniędzy - takim hasłem T-Mobile zachęca do przeniesienia numeru do swojej sieci.

T-Mobile świętując uzyskanie kolejnego tytułu dla najlepszej sieci, przygotował specjalną ofertę promocyjną. W jej ramach osobo przenoszące numer do T-Mobile mogą swobodnie testować usługi sieci nawet przez 6 miesięcy. W tym czasie będzie im przysługiwać prawo do odstąpienia od umowy bez żadnych konsekwencji oraz do zwrotu opłat stałych.

Z oferty można skorzystać od 9 marca 2018 roku.

Promocja jest oparta o dwie oferty T-Mobile w segmentach: abonamentowym i przedpłaconym. Warunkują one także kwoty, które podlegać będą zwrotowi w przypadku rozwiązania umowy w okresie "testowym":

  • w ofercie abonamentowej będzie to taryfa T-Mobile - Bez limitu w wariancie SIM only z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami, MMS-ami i Internetem bez limitu danych,
  • w ofercie na kartę promocją zostanie objęta taryfa T-Mobile Neverending, w ramach której w cenie 25 zł klienci otrzymują na miesiąc nielimitowane połączenia, SMS-y i 10 GB danych.

    Maksymalne kwoty zwrotu będą następujące:
    • 300 zł dla opcji abonamentowej (6 miesięcy x 50 zł),
    • 150 zł dla oferty na kartę (6 miesięcy x 25 zł).

    T-Mobile świętuje w ten sposób oferowanie najszybszego Internetu mobilnego w Polsce według serwisu Speedtest.



    Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się
123. wlo
0

2018-03-13 07:32:12

toms - ja nie mam pojęcia jak to działa ;-)Wiem tylko, ze ludzie korzystający z iPhone/''ów bardzo często mają "dziwne" esemesy na brytyjskie numery.120 - nie. Bo mnie to raczej nie interesuje aż tak, zebym klilał w byle odnośniki ;-)A propos... Tylko - dlaczego?

Odpowiedz

122. adbadbad
0

2018-03-13 02:42:29

ile jest GB w ofercie bez limitu w pelnej predkosci? i jaka predkosc jest po przekroczeniu limitu?

Odpowiedz

121. toms
0

2018-03-12 21:18:52

120 - na Nokii E52 nie wystąpi taka sytuacja. :-) Fajnie, że wyjaśniłeś przy okazji zasady pobierania tych nieszczęsnych opłat. Jestem całkowitym świeżakiem, jeśli chodzi o iOS i dlatego takie informacje przyjmuję z ogromną wdzięcznością.

Odpowiedz

120. ~A
0

2018-03-12 16:33:02

@wlo masz bana na google?"Wszystko miałeś napisane w komunikacie, który ci wyskoczył. Ta opłata jest jednorazowa. Zostanie pobrana ponownie, gdy wyłączysz i włączysz znów iMessage i FaceTime. "

Odpowiedz

119. wlo
0

2018-03-12 15:56:15

toms - nie znam usługi, ale z tego co widzę, wszystko co na "i" się zaczyna pobiera pieniądze ;-) Siostrzenica wróciła jakoś miesiąc temu z dłuższego pobytu za granicą i po właczeniu telefonu z polską kartą, nie wiem co to wysyła - za esemesa na + 44 7537410237 50 gr netto operator naliczył ;-)

Odpowiedz

118. toms
0

2018-03-12 14:20:14

Hmm, czy T-Mobile świętuje również naliczanie opłat za aktywację iMessage, a konkretnie wysłanie esemesa aktywującego tę usługę pod numer +44 7786205094? Ten operator jako jedyny w Polsce pobiera za to opłatę, a sprawdziłem wszystkich, których karty sim posiadam.

Odpowiedz

117. wlo
0

2018-03-12 14:10:20

116 - jak najbardziej ludzie o tym rozmawiają ;-) Szczeólnie tam, gdzie są problemy z zasięgiem - czy to w ogóle czy tylko poszczególnych operatorów.Co do cen - nie rozumiem zupełnie dlaczego się czepiasz? Ja akurat nie zwracam na to uwagi. Powiem to co mówię często - paliwo mogłoby stanieć, bo tankuję 2 razy w miesiącu, a za komórki (aktualnie 5 - i to w nie najniższych taryfach) płacę sporo mniej niż jedno tankowanie samochodu ;-)A że nie rozumiesz kiedy sobie żarty stroję... Twój problem.

Odpowiedz

116. ~NG
0

2018-03-10 23:25:14

Staram się być daleko od hejtu, ale naprawdę wlo, człowieku wyróżniony przez WitkaT, a nie mający odwagi się pokazać (i chyba odebrać wyróżnienia?), czy Twoi znajomi serio namawiają Cię rękami i nogami do bycia w T-Mobile? Czy ktoś wśród znajomych jeszcze rozmawia kto jest w jakiej sieci i dlaczego? U mnie to jest ewentualnie podanie nowego numeru (a zdarza się to raz na ruski rok). Z historii Twojej na tym portalu wyłaniał mi się (z pewnością mylny) obraz osoby "biznesowej" z kilkoma telefonami, kartami. Jeśli wśród znajomych plujecie się w dyskusjach o jakość sieci, szybkość, opłaty w 2018 roku, gdzie różnice w ofertach na kartę i abonamencie w no-limitach zamykają się w max 4-paku piwa to albo jesteś nicetrollem albo wciąż umysłową gimbazą. Parę lat temu owszem - Twoje komentarze, analizy były ok. Teraz, w dobie tak tanich ofert i tak niewielkich różnic uważam, że WitekT nieźle Cię tą nagrodą strollował. ;-) Coś czuję, że wiedział, kto tak naprawdę jest po drugiej stronie kompa.

Odpowiedz

115. wlo
0

2018-03-09 21:33:53

114 - być może ;-)

Odpowiedz

114. ~pabloki
0

2018-03-09 20:57:45

@111 błedne masz założenie że co masz na swojej email jest tez na stronie operatora. być może znajomy dostał od znajomego który ściagnął to z INTRAnetu. na stronie nie było regulaminów 8 .marca późnym wieczorem .

Odpowiedz

113. wlo
0

2018-03-09 18:36:22

112 - już dawno nie mam numeru T-Mobile i nie mam zamiaru mieć. Dlatego nie bardzo mnie obchodzą oferty tego operatora. Nawet kiedy uparci znajomi mnie namawiają.Nie będę nawet go pytał, bo jeszcze pomyśli, ze jestem zainteresowany ;-)Należy do grupy tych, dla których lata temu miałem numer w ich sieci, żeby mieli do mnie za darmo ;-)

Odpowiedz

112. ~@wlo
-1

2018-03-09 18:18:20

Patrzyłem na stronę o 2 w nocy 9 marca i nie bylo tych regulaminów. Na pewno znajomy nie mial tych regulaminów ze strony . Zapytaj go skąd mial regulaminy.

Odpowiedz

111. wlo
1

2018-03-09 17:58:51

110 - 8.03 późnym wieczorem miałem regulamin od znajomego w poczcie.Nie pracuje w T-Mobile, więc domniemuję, ze ze strony wziął ;)

Odpowiedz

110. ~pabloki
0

2018-03-09 17:54:44

109wczesniej ? to znaczy? na jakiej podstawie uważasz że regulaminy były wczesniej?

Odpowiedz

109. wlo
0

2018-03-09 17:45:41

105 - ja o tym nie mówię przecież. On wkleił TYLKO nazwy plików. Na stronie opisy odnośników są jednoznacznie opisane.I też nie mówię, ze regulaminy miałyby być w momencie pojawienia się newsa w serwisie.Najważniejsze by były w momencie wejścia w życie oferty. A tu były nawet wcześniej ;-)

Odpowiedz