DAJ CYNK

6 groszy za minutę w T-Mobile na kartę

19.07.2012

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 13384

Ważne 0

0

Od 19. lipca użytkownicy taryf Nowy Tak Tak oraz Happy mogą aktywować nowy pakiet minut, które można wykorzystać na krajowe połączenia z numerami w sieci T-Mobile oraz stacjonarnymi.

Od 19. lipca użytkownicy taryf Nowy Tak Tak oraz Happy mogą aktywować nowy pakiet minut, które można wykorzystać na krajowe połączenia z numerami w sieci T-Mobile oraz stacjonarnymi.

W nowym pakiecie 150 minut klienci za 9 zł otrzymują 150 minut z możliwością wykorzystania ich przez 14 dni. Termin ten można wydłużyć kupując kolejny pakiet, który również powiększy pulę dostępnych minut.

Klienci mogą zakupić dowolną liczbę pakietów, przy założeniu, że suma minut nie przekroczy 1650 w jednym czasie. Termin ważności wszystkich minut jest przedłużany zgodnie z terminem obowiązywania pakietu, który jest dla klienta najkorzystniejszy. Minuty z pakietu będą wykorzystywane przed kwotą doładowania i jednostkami T-Mobile zgromadzonymi na koncie.

Pakiet można aktywować wprowadzając kod *100*78#, za pomocą SMS-a o treści TAK na numer 678 lub w Internetowym Systemie Obsługi dostępnym na stronie www.t-mobile.pl.

Ilość i termin ważności minut klienci mogą bezpłatnie sprawdzić za pomocą kodu *103*3# lub poprzez stronę internetową T-Mobile.

Źródło tekstu: T-Mobile

Tagi: T-Mobile
Komentarze
Zaloguj się
119. ~mamtmobajla
0

2012-08-13 19:54:57

Mam numera w t mobajlu bo to prestiż. Puszczam z niego sygnała, to ludzie dzwonią.

Odpowiedz

118. ~ucupucu
0

2012-08-07 16:17:15

co za badziewna promocja, w dodatku na 14 dni, niech tylko skończy mi się umowa to zmieniam sieć!

Odpowiedz

116. Jo
0

2012-07-28 22:22:15

Era, mój pierwszy operator :) niop.. i nokia 3310 :) wypas że hej. Mimo ze siedzę w innej sieci, tamtą Erę dość miło wspominam, no ale wtedy mniej się dzwoniło, a więcej płaciło ;) Zaświadczenia o zatrudnieniu, życiorys, odcisk stopy sie do salonu niosło, i już miało się telefon ;) teraz nikt tego nie docenia - za łatwo jest :D

Odpowiedz

115. ~Von Arthur
0

2012-07-28 21:33:09

T-mobile masakra byla era była era premia mial byc nowy program nie ma.Teraz jeszcze maja podobno kasowac za sprawdzenie konta

Odpowiedz

114. ~Trep-M wali po rogach
0

2012-07-27 10:31:01

Ale Trep-Mobile zaszalał. Aż beret zrywa z czachy.

Odpowiedz

113. ~
0

2012-07-27 08:38:27

110. I co z tego, że u konkurencji się nie płaci? Chyba ktoś pierwszy musiał to wprowadzić, a za jakiś czas wszyscy będą pobierać opłatę. I co wtedy powiesz?

Odpowiedz

112. ~zulugula
0

2012-07-27 08:19:38

@110 Tak, to tylko 4 grosze. Może więc czas zacząć płacić za usługi? Niektórzy to wsadziliby sobie kołek w d***ę żeby zaoszczędzić.

Odpowiedz

111. ~
0

2012-07-25 05:58:38

mogli zrobic waznosc 1500 sekund fajnie by bylo :)

Odpowiedz

110. ~
0

2012-07-24 23:41:20

No i co z tego, że to tylko 4 grosze? Widać ktoś jest pazerny, skoro chce by konsumenci płacili za coś CO STANDARDOWO u konkurencji jest BEZPŁATNE.

Odpowiedz

108. ~abc
0

2012-07-24 00:13:08

@ABP od 9 sierpnia wprowadzają nowy sposób naliczania Bonusa. Długość połączania będzie zaokrąglana w dół do parzystej liczby i od tego będzie naliczany Bonus. Czyli za 3:59 dostaniesz 1 min Bonusa.

Odpowiedz

107. ~Salcia
0

2012-07-22 11:36:34

Jak zwykle ściema dla maluczkich i bezmyślnych! Taki np. Play za 5 zet daje darmo 100minut do siebie i na stacjonarne na miesiąc czasu! No i co wy na to? T-mobile to cieniarze!Najstarsza sieć i nic nowego dalej!Stawki takie same cały czas!

Odpowiedz

106. ~
0

2012-07-22 02:12:41

105, zaginanie czasoprzestrzeni 49 zł :)

Odpowiedz

105. ~
0

2012-07-20 23:12:57

1500 minut było ważne 30 dni, potem 14 dni. Teraz 150 minut jest ważne 14 dni. Co dalej? 150 minut ważne 15 minut? Trzeba będzie zaginać czasoprzestrzeń aby taki pakiet wykorzystać.

Odpowiedz

104. a-go
0

2012-07-20 23:04:44

1500 minut było za 9zł, a obecnie jest za 90.. W dodatku dla dziwacznych taryf, z których jedna jest już niedostępna, a druga nie z tej epoki. HOT, który najbardziej pasuje do obecnych uwarunkowań rynkowych, został skazany na śmierć... Quo vadis T

Odpowiedz

103. ~kinder biovital
0

2012-07-20 21:53:46

...przepraszam - z Fresha do Heyah.

Odpowiedz