DAJ CYNK

500 000 klientów na pierwsze urodziny T-Mobile Usługi Bankowe

06.05.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5880

Ważne 2

15

Po pierwszym roku działalności T-Mobile Usługi Bankowe ma już 500 000 klientów.

Po pierwszym roku działalności T-Mobile Usługi Bankowe ma już 500 000 klientów.

Dzięki strategicznej współpracy T-Mobile i Alior Banku, w maju zeszłego roku powstała nowa marka - T-Mobile Usługi Bankowe dostarczana przez Alior Bank, która zastąpiła Alior Sync i połączyła w sobie ofertę bankową. Po roku od wprowadzenia oferty na rynek T-Mobile Usługi Bankowe obsługuje już pół miliona osób.

Obok kanałów zdalnych, w tym mobilnych, klienci mają do dyspozycji także sieć kilkuset punktów sprzedaży T-Mobile, w których mogą założyć konto. Dla klientów oczekujących szerszej obsługi w kanałach naziemnych, w wybranych salonach i sklepach T-Mobile powstały 133 punkty, w których można zasięgnąć porady konsultanta, jak i skorzystać z oferty kredytowej.

Cieszy nas to, że udało nam się wypracować na tyle atrakcyjną ofertę i zapewnić taki standard obsługi, że po roku działalności, w kategorii przyrostu liczby klientów, konkurentem są dla nas jedynie najwięksi gracze na rynku - mówi Igor Matejov, Członek Zarządu, T-Mobile Polska.
Aby utrzymać taki stan rzeczy, cały czas intensywnie pracujemy nad nowymi produktami, które już niedługo przedstawimy naszym klientom.

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się
72. ~punk
0

2015-05-10 01:20:53

Tez sie zmywam z tonacego statku, jeszcze rok, moze 2 i bank zniknie.

Odpowiedz

71. ~Dario78
0

2015-05-08 19:33:45

Bank bardzo dobry, tylko nie dla drobnych ciułaczy :D Ja zmiany tabeli opłat zapewne nawet nie poczuję (serio ktoś sprawdza saldo w bankomacie? :D), bo w każdym miesiącu robię transakcje kartą na kilkukrotnie większe kwoty.

Odpowiedz

70. ~Gruby Albert
0

2015-05-08 19:18:41

Otworzyłem tam konto jeszcze pod koniec żywota Synca i mam do tej pory. Mają dobrą opcję z wyższym oprocentowaniem ROR przy przelewaniu pensji.

Odpowiedz

69. ~hrabia666
0

2015-05-08 19:14:31

Nie histeryzujcie z tą opłatą za kartę - 200 zeta miesięcznie spokojnie wydaję tylko na zakupy żywnościowe. Jak dla mnie bardzo dobry bank.

Odpowiedz

68. ~Marco
0

2015-05-08 18:26:51

Jestem zadowolony ze wspólpracy z tym bankiem. jak dla mnie te nowe opłaty beda niezauwazalne, jeżeli ktoś korzysta z tego konta. Ja tam lepszego na rynku nie znalazłem, więc trzymam się tmobilowego banku i trzymam kciuki, żeby było nadal tak dobrze jak jest

Odpowiedz

67. ~marta
0

2015-05-08 12:56:33

mi pasuje moje ipko które mam od czasu studiów. teraz z apką iko w komóreczce moge wiecej

Odpowiedz

66. ~janjanek
0

2015-05-08 00:12:04

Super obłsuga, płatnosci przez telefon, przez facebooka. NIc mi wiecej nie trzeba. Bank stanął na wysokości zadania jak dla mnie. Użerałem się długo z pko i teraz na prawdę wielkie propsy dla tego banku.

Odpowiedz

65. ~marysienka24
0

2015-05-08 00:08:39

Gratulacje! Czekamy na tort! Super bank. Ja nie odczulam zmiany cennika :) TO jest jedyny bank któremu ufam i obracam wiekszymi kwotami za pomocą karty niż 200 zł wiec dalej jest dla mnie rewelacyjnie :) Czekam z niecierpliowością na nowe placówki! :)

Odpowiedz

64. ~xxyyxx
0

2015-05-07 21:43:46

57, wystarczy, że zrobisz obrót na karcie 200 zł, nie musi być hednorazowo i nie płacisz 6 zł, konto nadal jest darmowe, jak dla mnie najlepszy wybór i w dodoatku możliwość płatności przez telefon.. nie mam pytan

Odpowiedz

63. ~patryujj
-1

2015-05-07 19:53:35

Przeglądając różne oferty na rynku, doszedłem do wniosku ze usługi bankowe tmobile to jedna z najlepszych ofert na rynku, wszystko mogę robić przez internet, i najważniejsze , że mam za dawrmo przelewy ekspresowe. W sumie polecam

Odpowiedz

62. ~Nask
-1

2015-05-07 15:41:42

Mi tam w T-M podoba się opcja ekspresowych przelewów, oraz konto walutowe, sporo robię zakupów na allexpresie, i to tam się przydaje.

Odpowiedz

61. Heniio
1

2015-05-07 15:15:01

500K? ;-)"Skoro już jesteśmy przy banku stworzonym wspólnie przez T-Mobile i Alior Bank, to pan Jarosław dowiedział się na przykład, że przy okazji przedłużania umowy na telefon założył konto w banku T-Mobile Usługi Bankowe powered by Alior Bank. Co ciekawe, pan Jarosław podczas rozmowy ze sprzedawcą wyraźnie zaznaczył, że nie życzy sobie żadnego konta bankowego, nawet darmowego. Sprzedawca wysłuchał, pokiwał ze zrozumieniem głową, po czym coś tam poklikał w swoim systemie i powiedział, że "będzie dobrze". Pan Jarosław nie miał innego wyjścia, niż uwierzyć, że "będzie dobrze". Tego samego dnia wieczorem dostał SMS-y powitalne od T-Mobile Usługi Bankowe. Zadzwonił na infolinię, której pracownicy dość długo nie mogli uwierzyć, że klient nie chce mieć konta bankowego."Nie dziwię się...

Odpowiedz

60. ~tabanr
0

2015-05-07 14:59:36

@~MaRiO: wyłączyłem ;) To zresztą było jedno z moich pytań podczas zakładania konta i po przeczytaniu umowy - co to za opłata za kartę i jak to wyłączyć.@marcinkoleksl: standardowy okres wypowiedzenia umowy z bankiem to 30 dni, więc może o to chodzi?@zotac: a jak ktoś zrobi w jednym miesiącu zakupy za 100 zł, a w drugim zakupy za 1000 zł, to po co mu taka karta?

Odpowiedz

59. ~msh
0

2015-05-07 14:45:53

też myślę nad zamknięciem u nich konta 72 zł rocznie trochę sporo . Ta cała zmiana marki na t mobile to pomyłka założyłem konto w alior sync i na siłę stałem się posiadaczem konta t mobile ta firma kojarzy mi się tylko z pogorszeniem oferty i podwyżkami cen . Ma ktoś konto w Smart banku który jest darmowy ?

Odpowiedz

58. ~zotac
0

2015-05-07 14:43:32

Nie rozumiem po co likwidować przydatną kartę, przecież wystarczy przepuścić przez nią 200zł i opłata znika.

Odpowiedz