DAJ CYNK

50 zł na zakupy od nju mobile

11.12.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3553

Ważne 1

1

W ofercie serwisu Groupon pojawił się bon o wartości 50 zł w cenie 1 zł przyznawany po podpisaniu umowy na nju mobile z rachunkiem.

W ofercie serwisu Groupon pojawił się bon o wartości 50 zł w cenie 1 zł przyznawany po podpisaniu umowy na nju mobile z rachunkiem.

Groupon ważny jest do 17. grudnia, 1 osoba może kupić maksymalnie 2 groupony. Jeden groupon przysługuje na jeden prawidłowo aktywowany numer. Oferta dotyczy tylko nowych umów zawieranych w nju mobile lub przeniesienia numeru z innej sieci.

Aby zrealizować groupon, należy zakupić i aktywować nową kartę SIM w ofercie z rachunkiem (umowa na czas nieokreślony) na www.njumobile.pl. Po otrzymaniu 7-cyfrowego numeru zamówienia, należy do dnia 20.12.2013 wypełnić formularz na tej stronie i wpisać go razem z kodem grouponu.

Środki na karcie przedpłaconej VISA należy wydać do dnia 31.03.2014. Karta ze środkami o wartości 50 zł zostanie przesłana na adres dostawy podany podczas składania zamówienia w ciągu 14 dni od daty aktywacji karty. Więcej szczegółów znaleźć można pod tym adresem.

Źródło tekstu: groupon

Tagi: nju mobile
Komentarze
Zaloguj się
14. ~Piotrek
0

2013-12-11 18:04:21

strategia jest prosta - potem sie pochwalą "mamy 500 tyś aktywacji w kwartał" i przemilczą że 80 % przeszło do play lub wypowiedziało umowę - całe Orange

Odpowiedz

13. ~
0

2013-12-11 17:01:33

@5, @6, nie podobają mi się Twoje komentarze na telepolis. W każdym znać wywyższanie się nad młodszymi. Pewnie niedawno osiemnastkę miałeś? A może Twoje dzieciństwo było wyjątkowo nieudane? Niemniej jednak nie wniosłeś nic swoimi sarkastycznymi komentarzami bazującymi na stereotypach i uprzedzeniach. Zrób sobie może przerwę od komputera i poświęć ją na refleksje.

Odpowiedz

11. ~Wizard
1

2013-12-11 14:55:26

dokladnie bdb promocja tylko potem biedne panie z orangutana dzwonia po 3x dziennie i pytaja czy moze chce ósmą aktywacje :PPP :) a oferte daja podobno dopiero jak im nr do nju juz w trakcie migracji jest. obawiam sie za chwile jak dalej tak bedzie to NJU okazac sie moze wielkim kanibalizmem orange.

Odpowiedz

10. ~Abonent
-1

2013-12-11 12:40:55

Już zamawiam, czysty zysk nie to co w niemieckiej sieci tmobile, muszę im płącić za uczestnictwo w zabawie. Będzie jak znalazł na dobry alkohol.

Odpowiedz

9. ~r
-1

2013-12-11 12:17:32

#8: a co, na babcie czy dziadka nie da rady? :-D

Odpowiedz

8. Logan
1

2013-12-11 12:00:05

@Patryk75, tylko pytanie jak podpisze umowę na abonament taki gimnazjalista :D

Odpowiedz

7. ~
1

2013-12-11 11:19:27

@4 - nisko wyceniasz swoje dane osobowe, ale co kto lubi...

Odpowiedz

1

2013-12-11 11:16:06

@4. I kolejny. Dobrze liczysz, z matmy w gimnazjum pewnie masz 5?

Odpowiedz

0

2013-12-11 11:15:16

@2. Typowe zachowanie gimbazy Play, czy ty nie powinieneś być właśnie w szkole?

Odpowiedz

4. ~may
-1

2013-12-11 10:57:08

Czyli, zamówić 2 karty, po miesiącu przenieś np do Play. Koszt maksymalnie 2 karty x 2 mieś. x 9 zł + 2 zł = 38 zł, a zysk 100 zł. Czyli 62 zł za 5 min przy kompie i 10 min przy przeniesieniu. Jeszce Play później da chyba 50 zł gratis na kartę.

Odpowiedz

3. ~
-1

2013-12-11 10:50:29

Słabo. Lepsze cykliczne promocje doładować w Play, żadnej umowy i żadnych kombinacji prócz pamiętania o przedłużaniu bonusu :)

Odpowiedz

2. ~
-1

2013-12-11 10:41:49

Czy ja dobrze rozumiem??? Moge sobie wziac 2 bony po 50zl aktywowac 2 numery po czym ld razu z nich zrezygnowac a bony zatrzymac??? :D

Odpowiedz

1. ~Johny11
1

2013-12-11 10:40:41

Oferta wisi już któryś dzień na Grouponie.

Odpowiedz