DAJ CYNK

50 minut na pielgrzymce "w naszej Rodzinie"

09.07.2013

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4075

Ważne 9

14

Uczestnicy XXI Pielgrzymki Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę w dniach 13-14. lipca, będą mogli nabyć starter sieci "w naszej Rodzinie" z promocyjnym pakietem 50 minut rozmów.

Uczestnicy XXI Pielgrzymki Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę w dniach 13-14. lipca, będą mogli nabyć starter sieci "w naszej Rodzinie" z promocyjnym pakietem 50 minut rozmów.

Pakiet zostanie uruchomiony tym osobom, które do końca lipca zasilą konto kwotą co najmniej 25 zł. Minuty są przyznawane w ciągu 10 dni od zasilenia, a wykorzystać je można w ciągu 30 dni.

Źródło tekstu: w naszej Rodzinie

Komentarze
Zaloguj się
36. PLANET
0

2013-07-11 14:10:53

#32: Pielgrzymka Radia Maryja ma tyle wspólnego z pielgrzymką, co świnka morska z morzem. Generalnie to proponuję się wybrać na normalną, "nie-brandowaną" pielgrzymkę.. Dobrze, że jeszcze nie wspomniałeś o wierze, tylko o samym kościele, uff! ; ) BTW, każde media mają subiektywny punkt oceny i żeby mieć porównanie, trzeba patrzeć szerzej, jakieś spektrum oceny mieć.. Jeszcze jedno, czy każda samotna osoba słucha radia Maryja? ; ) Ironicznie można by tak zrozumieć taki koment ; )

Odpowiedz

35. ~r
0

2013-07-10 16:54:10

Swoją drogą, to kiepsko to wymyślili. Zrozumiałbym dyby kupując starter taki uczestnik pielgrzymki miał już tam nabite te 50 minut, ok. Można zadzwonić do rodziny, pochwalić się gdzie się jest, o swoich wrażeniach itp. A tak to wygląda mi na zwykłe wyciąganie kasy od babć. Pewnie będą nagabywać przez te kilkaset kilometrów, mało która babcia odmówi, doładowania pewnie też będzie można kupić, bo na starterze 5zł i babciu musisz przyinwestować, a minutki kiedyś tam będą. Słabo. Virgin faktycznie lepszy. No chyba że babcia nie ma wnusia i musi liczyć tylko na księdza. No cóż, nie każdy się w czepku urodził.

Odpowiedz

34. ~r
0

2013-07-10 16:48:29

#32: heloł, nie czytałeś newsa tylko temat? ;-) Kościół i radyjo się sami wmieszali sprzedając startery z bonusem pielgrzymkowiczom z rodziny Maryja. Też uważam, że pielgrzymki nie ogłupiają. Zwyczajnie, głupich nie sieją, oni się tradycyjnie rodzą. Tylko po co tego tvn-a oglądasz, nie wiem? Chcesz lepiej poznać wroga? ;-)

Odpowiedz

33. ~Astis
0

2013-07-10 15:47:49

Na pielgrzymce należy się modlić a nie dzwonić i pisać do kogoś . . . Masakra - od dawna wiedziałem, ze pielgrzymka to niezły interes . . . Teraz można to zobaczyć na własne oczy . . .

Odpowiedz

32. ~
0

2013-07-10 15:43:16

wiekszosc komentarzy nie na temat. po cholere mieszacie w to kosciol, radio maryja? Nie pasuje wam, to nie chodzcie do kosciola a radia tez nikt was sluchac nie zmusza. Na marginesie, pielgrzymka na pewno nie oglupia tak jak niektore media np tvn. Promocja dla osob bedacych w grupie docelowej przyda sie. Jakis jelopo wyskakuje z virgin. Co myslisz, ze starsza mozliwe, ze samotna osoba bedzie sie logowac do klubu zeby bonus dostawac? Zejdz na ziemie. Ty tez kiedys bedziesz samotny i nie wiem, czy bedzie ci milo jak beda z ciebie sie wysmiewac

Odpowiedz

31. ~ZZTOP
-1

2013-07-10 14:14:31

lepiej by dali wieczne odpuszczenie grzechów niż jakieś tam 50minut!!

Odpowiedz

30. ~r
-1

2013-07-10 14:03:46

Dobrze że to nie jest moja rodzina bo bym musiał dmuchać do Częstochowy żeby 50 minut dostać a mam drogie buty ;-)

Odpowiedz

0

2013-07-10 12:57:17

w naszej rodzinie to taki phishing na sieć w rodzinie ?

Odpowiedz

28. PLANET
1

2013-07-10 12:45:48

PiotrM: istnieje i dalej ma dwuletnią ważność konta ; ) #22 @divhashmorex: a ja myślę, że ktoś jednak podważa akurat sens słowa "pielgrzymka" w tym przypadku.. Dla mnie to kolejne pranie mózgu i dojenie biednych, religijnych i często naiwnych (a bardzo często samotnych i nieszczęśliwych) babć i w pomniejszym stopniu dziadków.. I potem wychodzą z tego niestety skrzywione, zacietrzewione i tendencyjne spojrzenia na świat, weź potem z człowiekiem rozmawiaj używając rozsądnych argumentów...

Odpowiedz

27. ~kinder biovital
0

2013-07-10 12:16:08

Do jasnej ciasnej. To nie jest portal kulturowo-polityczny, tylko portal telekomunikacyjny. I niech sobie Rydzyki mają sieć i oferują co chcą. Teksty typu, że sieć jest żałosna, że Rydzu nabija szmal na starych ludziach wyładowujcie gdzie indziej. Ja też mam głęboko gdzieś Radio Maryja i cały KRK (z ludźmi sługami włącznie). Ale tu są informacje o wszystkich sieciach, jedyne i najświeższe, więc bardzo dobrze, że pojawiają się wieści od wszystkich operatorów. Przynajmniej portal nie jest upolityczniony. To samo może działać na drugą stronę, a więc Play na lewackim woodstocku - również mi to nie przeszkadza.

Odpowiedz

26. slawekt
1

2013-07-10 11:42:51

@24 Mylisz się. Sieć "W Naszej Rodzinie" jest projektem Rydzyka. Założył ją jak "rozstał" się z Centernetem (czyli wRodzinie). Prześledź archiwum telepolis w tym temacie.

Odpowiedz

25. PiotrM
-1

2013-07-10 11:10:15

...nieistniejącą we władaniu fundacji Rydzyka, bo generalnie istnieje.

Odpowiedz

24. PiotrM
-1

2013-07-10 11:08:43

Jedna uwaga do wszystkich: Telefonia "w naszej Rodzinie" nie ma nic wspólnego z Rydzykiem ani jego fundacją, ani też z nieistniejącą już telefonią "w Rodzinie".

Odpowiedz

23. ~slawgo
0

2013-07-10 10:21:50

W Virgin Mobile za 10 zł mam:dodatkowo,5Zł =15zł aż do wydzwonienia nie na 30 dni żenada,pozatym gratis megabajty,niewspomne o darmowych SMS-ach do końca 2013r,pozostało mi jeszcze1898 sms-ów,to jes Oferta dla prostego człowieka a nie zdzierstwo Oj co na to powie papa Franisco?

Odpowiedz

22. Blank
0

2013-07-10 09:12:32

21, naprawdę nie sądzę, aby ktoś tu ironizował z samej pielgrzymki. Promocja jest dość słaba, oferta także. Dobre są okresy ważności konta (wbrew jednemu z komentarzy), ale to za mało, by ten news uznać za "Ważny". Ot taka sobie promocyjka podobna do tego co ostatnio zaoferował Orange (chodzi o słabe bonusy do doładowań, gdyż kilka innych promocji było tam bardzo ciekawych).

Odpowiedz