DAJ CYNK

400 zł za zawarcie umowy z Orange

06.11.2012

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5189

Ważne 0

0

Sieć Orange we współpracy z serwisem Groupon.pl rozdaje bony o wartości 400 zł za zawarcie umowy z telefonem, modemem lub laptopem na Orange.pl.

Sieć Orange we współpracy z serwisem Groupon.pl rozdaje bony o wartości 400 zł za zawarcie umowy z telefonem, modemem lub laptopem na Orange.pl.

Aby otrzymać 400 zł do wydania na Groupon.pl należy kupić groupon za 29 zł pod tym adresem (ważny do 20.11.2012), zamówić umowę z telefonem, modemem lub laptopem na Orange.pl (tylko nowe aktywacje), a następnie wypełnić formularz pod adresem groupon.home.pl/orange/.

Środki premiowe w wysokości 400 zł pojawią się na grouponowym koncie w ciągu 14 dni od daty wypełnienia formularza. Doładowanie konta środkami premiowymi nastąpi w formie 2 rat - każda w wysokości 200 zł, środki będą widoczne w zakładce Moje konto/środki z polecenia.

Aby wykorzystać środki premiowe, wystarczy po kliknięciu przycisku Kup teraz zaznaczyć opcję Korzystaj ze środków. System automatycznie obliczy różnicę. Jeżeli cena oferty będzie wyższa od przyznanych środków, pozostałą kwotę należy dopłacić. W przypadku ceny niższej, pozostałe środki premiowe będzie można wykorzystać na zakup innych ofert.

Promocyjne 400 zł na Groupon.pl będą ważne do 31.12.2012.

Źródło tekstu: Groupon, wł

Tagi: orange
Komentarze
Zaloguj się
18. ~kiks
0

2012-11-07 10:08:14

Umowy to bagno. Ja trzymam się Heyah, swojego prepaida, i niczego nie podpisuję, żeby mi później nie zmieniali zasad.

Odpowiedz

17. ~afro
0

2012-11-06 12:58:32

@15 - co z tego, że w dwóch ratach? Wystarczy poczekać na drugą ratę i wtedy będziesz miał 400 zł. Krótko? Owszem, ale to nie znaczy, że nie będziesz mógł wykorzystać. Po prostu możliwości będziesz miał ograniczone dostępnością ofert w tym krótkim przedziale czasowym, ale z pewnością każdy coś dla siebie znajdzie.

Odpowiedz

16. ~...
0

2012-11-06 12:36:54

Idiotyczne.

Odpowiedz

15. ~
0

2012-11-06 11:01:53

@12 - 13 - czytać ze zrozumieneim, dostaniecie dwa transfery po 200 zł matołki, nie 400 od razu. Do tego wazne baaaardzo krótko.

Odpowiedz

14. ~piokuk
0

2012-11-06 11:01:48

Oferta jest bardzo dobra. W połączeniu z combo, 30% zniżką na abonament można sobie stworzyć super umowę.

Odpowiedz

13. ~Piotrek
0

2012-11-06 11:00:29

@3 a Plusikowe pamiętasz?? Była kasa do ręki z bankomatu więc realne jak najbardziej. Jak komuś groupon nie potrzebny sprzeda za 300 zł na Alledrogo i tez ma kasę :-)

Odpowiedz

12. ~pogodno
0

2012-11-06 10:46:25

Swietna oferta. Zamawiam umowe na 12 mc z tel za 1 zł i abo 29 i 400 zł za rok korzystania plus telefon zwraca mi sie w postaci srodków grupona. Jakas wycieczke na swieta mozna kupic:) albo monitor lcd

Odpowiedz

11. ~marcisz
0

2012-11-06 10:41:19

Ja piernicze nie pasuje to nie kupujcie... są osoby które z tego skorzystają i takie którym to niepotrzebne... więc nie rozumiem Waszego wiecznego niezadowolenia. Dać Wam coś za darmo a i tak jest Wam źle!

Odpowiedz

10. ~Facet
1

2012-11-06 10:26:22

Strzyżemy owce, strzyżemy :)

Odpowiedz

9. ~
1

2012-11-06 10:23:38

nie ma to jak w Orżnąć

Odpowiedz

8. wlo
2

2012-11-06 09:50:43

Te firmy nie powstały po to żeby ludzi emieli taniej... Pamiętajcie, Caritas za darmo też nie daje ;-) One są po to, zeby zarobić na właścicieli. I nto jest podstawa ich działania. A że tani nie są, że kłamią to fakt. Ostatnio kolega mi przysłał super ofertę pendrive''a tańszego o 50% w zakupach grupowych... Tyle, że w skelpie za rogiem, tę samą pamięć o 10 zł taniej można było kupić - bez żadnych promocji ;-) A przy pamięci 16 GB 10 zł to każdy musi potwierdzić - dużo.

Odpowiedz

7. ~
1

2012-11-06 09:46:50

tyle ze na gruponie nie jest tak tanio jak by sie wydawalo , zal.pl hehe mozna kupic duzo taniej hehe

Odpowiedz

6. ~
1

2012-11-06 09:45:43

Zamówić umowę nie znaczy zawrzeć umowę ? Więc można zamówić ..

Odpowiedz

5. ~heh
1

2012-11-06 08:59:07

A tak swoją drogą - środki pojawią się w ciąg 14 dni, czyli pewnie 14 dnia. Mamy 6 listopada, środki wazne do końca GRUDNIA, do tego otrzymywane w dwóch transzach (ciekawe w jakich odstepach). Różowo to tu nie jest :-).

Odpowiedz