DAJ CYNK

3GB do odebrania z Pakietu Kibica w Orange

05.09.2017

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5943

Ważne 5

1

Po wygranym meczu piłki nożnej reprezentacji Polski z Kazachstanem, Orange rozdaje pakiet danych w ramach "pakietu kibica".



Po wygranym meczu piłki nożnej reprezentacji Polski z Kazachstanem, Orange rozdaje pakiet danych w ramach "pakietu kibica".

Tym razem za wygrany mecz 3:0 zgarnąć można za darmo pakiet 3GB. Aby odebrać bonus, należy wysłać wiadomość SMS o treści BRAWOPOLACY pod numer 277 - koszt SMS-a to 20 groszy dla klientów ofert przedpłaconych, natomiast w przypadku abonentów cena jest zgodna z cennikiem posiadanej taryfy.

Bonus można odebrać do 7 września do godziny 23:59. Pakiet zostanie aktywowany w ciągu 24 godzin i będzie ważny przez 5 dni od aktywacji.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
12. ~gcrd
0

2017-10-21 16:47:35

Czy za mecze towarzyskie polskiej reprezentacji 10.11 oraz 13.11 Orange też daje pakiet kibica?

Odpowiedz

11. ~maxym
0

2017-09-06 23:28:06

A to yeahbunnys Orange.

Odpowiedz

10. ~Yyy
0

2017-09-06 12:42:56

No to nie jest tak zupełnie za darmo, pakiet 3GB za 0,20zł (czy ile tam w taryfie ktoś ma za SMS)

Odpowiedz

9. ~matt
1

2017-09-05 20:25:38

U mnie w abo mimo, że w smsie jest info, że pakiet ważny 5 dni, to Mój Orange pokazuje, że ważny jest do dziś :/

Odpowiedz

-1

2017-09-05 08:37:51

W końcu trafili na godną siebie reprezentację, Od czasu do czasu naszej drużynie też uda się wygrać:)Piłka nigdy nie była moją ulubioną dyscypliną chociażby ze względu na ciągłe afery korupcyjne i ustawki meczy.Po za tym w Europejskich drużynach większość dzisiaj to czarni więc o jakich drużynach narodowych mówimy?Większość piłkarzy drużyn narodowych w UE nie rozumie języka kraju który reprezentuje

Odpowiedz

7. 3G
1

2017-09-05 08:25:11

@2: I odliczyć karnego, którego nie było. Sędzia podyktował "11" jakby chciał oddać tego gola z wolnego. Tak więc jeśli chodzi o wynik to wszystko się zgadza, ale nie naprawia się błędu błędem.

Odpowiedz

6. ~A
1

2017-09-05 08:21:09

@4 NIE

Odpowiedz

5. marson
0

2017-09-05 08:21:04

odpowiadam sam sobie - nie działa SMS zwrotny "Nie mozemy zrealizowac Twojego zlecenia sprawdz warunki promocji" buu a myślałem, że chociaż raz się przyda na coś ta głupia piłka ;)

Odpowiedz

4. marson
0

2017-09-05 08:14:30

Czy w nju z rachunkiem też działa?

Odpowiedz

3. ~Grzegorz
0

2017-09-05 02:23:09

Pakiet nie działa w planach taryfowych DLA FIRM !!!

Odpowiedz

0

2017-09-05 02:15:08

Orange powinno doliczyć jedną dodatkową bramkę, która wpadła, a której sędzia nie uznał.Po co ludziom kamery 4K 120 FPS/s, slowmotion, skoro nie potrafią tego spożytkować.

Odpowiedz