DAJ CYNK

300 Mb/s od Orange dostępne komercyjnie

01.10.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 46

Ważne 13

8

Po pilotażowym uruchomieniu światłowodowego Internetu (FTTH) u 1000 klientów, rusza komercyjna oferta Orange z łączami 300 Mb/s.

Po pilotażowym uruchomieniu światłowodowego Internetu (FTTH) u 1000 klientów, rusza komercyjna oferta Orange z łączami 300 Mb/s.

Od 1. października można zamawiać Internet światłowodowy Orange o prędkości 300 Mb/s (upload 30 Mb/s). W pakiecie za 199 zł miesięcznie oprócz łącza internetowego otrzymujemy 119 kanałów telewizyjnych, w tym 34 HD w pakiecie Canal+ Silver, nielimitowane połączenia z telefonu domowego na numery w kraju i za granicą, modem Livebox 3.0, dekoder HD, dysk PVR za 0 zł, darmowy Multiroom do końca tego roku oraz dostęp do Internetu poza domem, dzięki sieci Orange FunSpot.

Taka sama oferta w umowie na 12 miesięcy kosztuje 209 zł. Najtańsza oferta pakietowa w opcji na 24 miesiące kosztuje 154 zł (inny pakiet TV - Comfort, zawierający 121 kanałów, w tym 39 w jakości HD). W przypadku wyboru usług światłowodowych Orange nie jest pobierana comiesięczna opłata z tytułu utrzymania łącza (29,24 zł), bezpłatna jest również instalacja usługi.

Oferta jest dostępna dla klientów, którzy testowali usługi w ramach pilotażu i wszystkich mieszkających w zasięgu sieci światłowodowej Orange. W tej chwili światłowody podciągnięte są bezpośrednio do 14 tys. gospodarstw domowych na terenie Warszawy.

Dostępność usługi sprawdzić można pod tym adresem.

Zobacz: cennik pakietu Internet z usługą TV i telefonią internetową
Zobacz: regulamin pakietu Internet z usługą TV i telefonią internetową
Zobacz: Regulamin promocji Najszybszy Internet w super cenie z FunPackiem

Źródło tekstu: Orange

Komentarze
Zaloguj się