DAJ CYNK

30% więcej za doładowanie w Orange

07.04.2016

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3168

Ważne 3

6

W Orange dostępne są dwie promocje, w ramach których za doładowanie można otrzymać dodatkowe 30% wartości doładowania.

W Orange dostępne są dwie promocje, w ramach których za doładowanie można otrzymać dodatkowe 30% wartości doładowania.

Pierwsza promocja obowiązuje do 13 kwietnia i dostępna jest na stronach portali, stronach banków oraz aplikacjach mobilnych takich jak mPotwór i mPay.
Druga promocja obowiązuje na stronie internetowej Orange i dostępna jest do 30 kwietnia.

Objęte promocją są plany: Nowe Orange Go, Orange POP, Orange One oraz Orange Yes i taryfy Mix. Dodatkowe środki otrzymać można przy doładowaniach od 5 do 200 zł, mają ważność 14 dni i trafiają one na konto promocyjne (do wykorzystania na połączenia, wiadomości SMS i MMS w sieci Orange oraz na transfer danych).

Zobacz: regulamin promocji - internet
Zobacz: regulamin promocji - strona Orange

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
11. ~OnlySamsung
-1

2016-04-07 22:23:55

Tylko byście brali od tego biednego Orange, a dać od siebie to nic?! Pasożyty

Odpowiedz

10. Gregrin
0

2016-04-07 17:45:29

@8 "Orange mógłby dać jakąś zniżkę lub nawet bilety za darmo do kina" Sa środy z orange, drugi bilet gratis.Co do 30%. Mogli by przynajmniej pozwolić żeby środki schodziły przed pakietami to wtedy przynajmniej osoby mało korzystające mogli by się tym trochę pocieszyć.

Odpowiedz

9. ~adam
0

2016-04-07 17:20:08

Nie chce żadnych złotówek na konto promocyjne. Dajcie pakiety 3 GB za 3 zł a ja wam dam złotówki z mojego konta

Odpowiedz

-2

2016-04-07 16:43:00

Miałem właśnie pisać o czym wspomina się wyżej w komentarzach. Przyglądam się rynkowi prepaid w Polsce i sam mają już abonamenty zawsze mnie zastanawia po jakie licho dalej całe W4 solidarnie "uszczęśliwia" takimi promocjami klientów w dobie ofert no limit?Sami z jednej strony powtarzają na swoich konferencjach, że świat pędzi do przodu, technologia jak i gusta klientów się zmieniają a takie właśnie bonusy, stoją od kilku lat w miejscu? Ktoś powie: ok, ale nie każdy ma no limit, promocje cieszą się wzięciem. No to jest argument...Dla przykładu Play: mógłby dać prepaid owcom miesiąc korzystania z Tidal za darmo. Orange mógłby dać jakąś zniżkę lub nawet bilety za darmo do kina, koncert czy co tam jeszcze sponsorują. Czasem takie małe rzeczy potrafią wyróżnić z tłumu. No ale zapewne są mądrzejsze głowy od Nas w telekomach i tak jak T-m upierał się długo przy swoich 4 groszach tak pewnie i na takie zmiany poczekacie "karciarze". Smutne...

Odpowiedz

7. ~xxx
2

2016-04-07 16:30:07

To tak samo jak otrzymuje SMS co miesiąc od Polkomtela: Właśnie otrzymujesz 30 darmowych minut do wszystkich sieci komórkowych w kraju za uruchomione polecenie zapłaty.Tylko szkoda, że mam ofertę NO-LIMIT :D

Odpowiedz

6. ~
2

2016-04-07 16:21:15

eee tam 30% na 14 dni? to ja jak przeniosłem numer z virgin do orange na orange free na kartę to mam tak. Na dzień dobry roczną ważność konta, za 28zł nielimitowane rozmowy smsy i 8GB netu ważne 31 dni i dodatkowo przy każdym doładowaniu za 30 zł dostaje 10zł ważne 31 dni( czyli mam 10zł na mmsy w praktyce :) ) a dodatkowo po każdym doładowaniu dostaje 6GB netu ważne tyle co ważność konta głównego czyli rok :). Wiem, że lubicie narzekać ale orange free na kartę dla przenoszących numer ma orange.pl naprawdę ok ofertę. A wiem co piszę bo miałem już numer w play, w plusie, w heyah, w nju , w virgin a teraz mam w orange free na kartę :) - więc jak widać nie jestem tzw fun boyem żadnej z sieci. Po prostu interesuje mnie dobra i tania oferta na kartę :)

Odpowiedz

5. ~
3

2016-04-07 16:21:13

żenujące promocję, takie że niby jest a jej nie ma! krętactwo straszne

Odpowiedz

4. ~
0

2016-04-07 16:11:41

Na nic :)

Odpowiedz

3. ~Amigo007
3

2016-04-07 15:36:02

Niech spier****** beznadziejne konto promocyjne, tylko do orange. W czasach kiedy w orange yes, mamy rozmowy i smsy w orange za 0zł. Osobno wykupuje pakiety internetu. To niby na co zużyje tą promocję??

Odpowiedz

2. ~bo pazerne som
0

2016-04-07 15:18:30

@1Sam sobie odpowiedziałeś.

Odpowiedz

3

2016-04-07 14:49:46

Promocja na konto promocyjne gdzie dają a potem i tak sobie to odbiorą. Dla nich to żaden koszt, Dlaczego nie dadzą na główne konto?

Odpowiedz