DAJ CYNK

30% więcej w Plus na kartę

08.04.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4379

Ważne 5

4

Użytkownicy usług na kartę w sieci Plus ponownie mogą otrzymać bonus za zasilenie swego konta za pośrednictwem kanału internetowego. Tym razem jest to 30% więcej wartości zasilenia od 30 do 99 zł.

Użytkownicy usług na kartę w sieci Plus ponownie mogą otrzymać bonus za zasilenie swego konta za pośrednictwem kanału internetowego. Tym razem jest to 30% więcej wartości zasilenia od 30 do 99 zł.

Bonus ten można wykorzystać na wszystkie dostępne usługi telekomunikacyjne: rozmowy, SMS-y, MMS-y i Internet. Promocja trwa tylko przez dwa dni - 11 i 12 kwietnia.

Z promocji Słodki bonus mogą skorzystać klienci wszystkich usług prepaid w sieci Plus: JA+ Na Kartę, Plus na Kartę, Plush na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36,6, JA+ Internet Na Kartę, Plus Internet Na Kartę.

Zasilenia konta należy dokonać przez jedną ze stron: www.doladujplushbezlimitu.pl, www.doladuj.plus.pl, www.facebook.com/plus, www.plusbank24.pl.

Bonus w wysokości 30% wartości doładowania zostanie aktywowany automatycznie po zasileniu konta, natomiast nie przedłuża on okresu ważności dla usług wychodzących.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Plus

Komentarze
Zaloguj się
32. ~Wojtek
0

2016-04-11 22:38:06

Cóż, ja akurat przeszedłem do Plusa bo mają często te dodatkowe bonusy, dzięki czemu wychodzi bardzo tanio. No i 30% to powiem, że raczej skromna wersja, bo często jest 50%, a nawet 100% bonusa.

Odpowiedz

31. ~
0

2016-04-11 15:12:51

30% klientów nie zatrzyma ;)

Odpowiedz

30. ~
0

2016-04-10 11:27:58

Chcesz kredyt? Pożyczkę? Pierw przeczytaj:

Odpowiedz

29. wlo
0

2016-04-10 10:57:49

28 - wystarczy, ze po chrześcijańsku nie kradnę, długi oddaję zawsze z odsetkami a i regularnie daję "jałmużnę" - o czym mówi Pismo ;-)

Odpowiedz

28. ~
0

2016-04-10 10:19:40

wlo. to nie po chrześcijańsku ;-)

Odpowiedz

27. wlo
0

2016-04-10 09:16:52

DanielR - może Tobie ;-) Ja nie odpuszczam dłużnikom ;-)

Odpowiedz

26. ~
0

2016-04-09 23:24:48

25. A ty to pamiętasz, że tak przywolujesz? Przecież wtedy to na stojąco pod stół wchodziles.Ty jaki największy dusigrosz to pewnie zaplakalbys się jeżeli zginelaby Ci choćby złotówka.

Odpowiedz

25. DanielR
0

2016-04-09 23:18:58

@wlo, ale bym się śmiał, jeśliby znów nastąpił słynny pad platformy polkomtelowskiej, podobny do tego sprzed kilkunastu lat. Cztery stówki (a przynajmniej ich część) poszłaby się... bujać. ;-)

Odpowiedz

24. ~jaroo
-1

2016-04-09 20:44:43

znowu kit.Tylko Virgin i w tedy bez promocji 29 pn no limit głupcze!!!

Odpowiedz

23. wlo
-2

2016-04-09 20:36:08

A! Kiedyś, kiedy się nie słuchał, za min. 50 zł miesięcznie zasilał konto ;-)

Odpowiedz

22. wlo
-2

2016-04-09 20:34:38

toms - robiłem to 5 razy. Dzisiaj albo jutro wyłączam po raz kolejny i zmieniam mu taryfę ;-) Dzięki bonusom zasilił od czerwca za 250 zł a na koncie ma dzisiaj prawie 320, przy czym cały czas miał usługę nielimitowanych włączoną ;-)Ani ja ani on nie narzeka na zbyt wysokie saldo konta.Ja na swojej skarbonce mam ponad 400 złotych nawet. I jeszcze 150 do przetransferowania z innej skarbonki, na którą resztki punktów 5Plus w zasileniach realizowałem. Cieszę się że co jakiś czas mogę zasilić z bonusem 100%. Bo usługi mam o połowę tańsze. Obecnie jest to antywirus. a niebawem drugi. Przydadzą się pieniążki ze skarbonki ;-)Głupa rżnę? Bo korzystam nie narzekając? Świadomie gromadzę te pieniądze. Nie zginą. A nie ma ich znowu aż tyle, zęby żałować, ze nie procentują w innych "inwestycjach" ;-)

Odpowiedz

21. ~cod
0

2016-04-09 19:06:05

@20 plus jakiś czas temu informował o zamknięciu promocji na 7 dni. Ciekawe co zamian. Bo jak patrzę na fb plusa to co kilka sekund ubywa im polubien.

Odpowiedz

20. ~Sławków
0

2016-04-09 16:13:21

Prawdą jest że nie można już włączać pakietu no limit za 8zł/tydzień

Odpowiedz

19. toms
1

2016-04-09 15:30:58

16 wlo, najśmieszniejsze było, jak wyłączałeś teściowi "no limit" przed upływem 30 dni, żeby nie wejść w próg 25 zł i móc ponownie go odpalić za 10 zł, a teraz palisz głupa, jak zwykle zresztą.

Odpowiedz

18. ~to
0

2016-04-09 11:19:26

Jak mam na koncie powyżej 150 zł to nie zasilam.

Odpowiedz