DAJ CYNK

3 GB transmisji w roamingu w Bouygues Telecom

22.01.2014

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6188

Ważne 7

1

Wojna cenowa we Francji wchodzi w kolejny etap. Tym razem Bouygues Telecom dorzuca darmowy roaming (także z transmisją danych) do swoich taryf Sensation.

Wojna cenowa we Francji wchodzi w kolejny etap. Tym razem Bouygues Telecom dorzuca darmowy roaming (także z transmisją danych) do swoich taryf Sensation.

Plany Sensation już teraz zawierały nielimitowane połączenia w ramach kraju. Wkrótce zostaną one rozszerzone o darmowe wykonywanie i odbieranie połączeń z/do Francji w ramach Unii Europejskiej i zamorskich terytoriów Francji (dotyczy też wiadomości), a także 3 GB transmisji danych (też w ramach UE). Usługi są darmowe, jeżeli z roamingu użytkownik korzysta nie więcej niż 35 dni w roku. Potem operator stosuje standardowy cennik.

Plan Sensation, bez telefonu i z umową na 12 miesięcy, kosztują teraz 24 euro (3 GB w kraju), 34 euro (8 GB w kraju) oraz 54 euro (16 GB w kraju). Umowa bezterminowa jest droższa o 4,99 euro miesięcznie.

Źródło tekstu: Cellular News, wł

Komentarze
Zaloguj się
22. ~xs
0

2014-01-23 07:30:24

Oferta kartowa za poand 100 zł ? u nas chętnych brak. Co do roamingu danych i połączeń to ok - oferta fajna dla managerów wyższego szczebla . Ale kto im kupi iphona za 1 zł (wszak im się /''należy/'')?

Odpowiedz

21. ~aquick
0

2014-01-22 13:41:59

@2 "...darmowe wykonywanie i odbieranie połączeń z/do Francji...", więc korzystając z tej oferty w PL i np. telefonując na PL nr pewnie będzie się płacić normalną stawkę za roaming.

Odpowiedz

0

2014-01-22 12:29:34

Tak jak w przypadku podwyższenia stawki VAT.

Odpowiedz

0

2014-01-22 12:28:47

@17 to bez znaczenia czy stawka wyższa czy niższa, jeśli jest to odgórne rozporządzenie w prawie unijnym lub w prawie telekomunikacyjnym dla wszystkich, a nie "widzi mi się" operatora, to cwaniaki nie mogą wypowiedzieć umowy bez konsekwencji.

Odpowiedz

18. Red_PL
0

2014-01-22 12:09:35

@17 no tak, ja cena idzie w dół to faktycznie. Ale na no limit to raczej nie liczyłbym mimo wszystko :)

Odpowiedz

17. ~LepikPL
1

2014-01-22 11:57:53

@15 Stawki za połączenia regulowane są przez cennik oferty, a nie regulamin promocji. W przypadku obniżenia cen za miedzynarodowe/roaming, operatorzy mają obowiązek dostosować się do nowych stawek. Po prostu będzie nowy cennik, z obniżonymi stawkami. Tak się działo w lipcu zeszłego roku. Miałem lawinę zapytań od Klientów, roszczących sobie prawo do odstąpienia od umowy w związku z nowymi cennikami. Stawki zostały jednak obniżone na korzyść Klientów, więc rozwiązanie umowy bez kary umownej nie wchodziło w grę. W lipcu znowu zacznie się serial cwaniaków.

Odpowiedz

16. mirekb
0

2014-01-22 11:19:48

10Euro za 1GB z lejkiem wazny miesiac i byloby w miare-jak na pl ;-)

Odpowiedz

15. Red_PL
0

2014-01-22 11:19:04

@13 jak masz umowę terminową to dlaczego mieliby zmieniać ci ofertę od lipca? Warunki umowy obowiązują przez cały okres trwania umowy a stawki od 1 lipca będą obowiązywać tylko dla nowych umów.

Odpowiedz

14. Red_PL
0

2014-01-22 11:14:32

No ciekawe czy od 1 lipca faktycznie koszty roamingu zejdą do lokalnych stawek.

Odpowiedz

13. ~Miłosz z Klanu na TVP
0

2014-01-22 10:36:02

ja latem przedluzylem z tmobile, na firme i mam teraz w abo za 129pln nielimitowane przychodzace w UE i 1000min do UE z polski. po 1lipca 2014 poprostu wszyscy z automatu dostana nielimitowane przychodzace w UE i tyle. nie sadze aby cos sie w tym temacie zmienilo.

Odpowiedz

12. seal
0

2014-01-22 10:18:29

Wikipedia mówi że na razie stawki są: http://en.wikipedia.org/wiki/European_Union_roaming_regulations

Odpowiedz

11. seal
0

2014-01-22 10:01:26

WitekT: a z tym roamingiem to już postanowione? Ja jakoś odbierałem to za chwyt marketingowy przed wyborami do parlamentu EU.

Odpowiedz

10. ~
1

2014-01-22 09:55:03

Google translate wymawia błik telekom

Odpowiedz

9. ~
1

2014-01-22 09:48:46

Jak tego potworka się wymawia? "Buj/''gy telekom"? :)

Odpowiedz