DAJ CYNK

2x więcej GB w Orange Free bez modemu

22.05.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 10088

Ważne 6

10

Sieć Orange przygotowała promocję dla klientów Orange Free, którzy mają już swój modem - podwojony pakiet danych wraz z umową na 12 lub 16 miesięcy.

Sieć Orange przygotowała promocję dla klientów Orange Free, którzy mają już swój modem - podwojony pakiet danych wraz z umową na 12 lub 16 miesięcy.

Oprócz podwojonej wielkości pakietów danych, klienci liczyć mogą na rabaty na abonament: Orange Free 39 kosztuje 10 zł taniej (dodatkowy rabat 26% przez cały okres umowy), Orange Free 59 - 10 zł taniej (dodatkowy rabat 17% przez cały okres umowy), a Orange Free 79 - 20 zł taniej (dodatkowy rabat 26% przez cały okres umowy). Szczegóły poszczególnych planów opisuje tabela:

Plan taryfowy

Orange Free 19 zł

Orange Free 39 zł

Orange Free 59 zł

Orange Free 79 zł

Orange Free 99 zł

Orange Free 159 zł

Abonament przez cały okres zobowiązania

19 zł

29 zł

49 zł

59 zł

99 zł

159 zł

Pakiet danych

1 GB

4 GB

16 GB

28 GB

40 GB

76 GB

Bonus za zakup przez Internet

-

+0,5 GB

+1 GB

+1 GB

+1 GB

+2 GB

Szczęśliwe Godziny

bezpłatny nielimitowany transfer w nocy w godz. 0:00 - 8:00

Prędkość transferu

do 42 mb/s

Czas trwania umowy

12 lub 16 miesięcy


Oferta dostępna jest zarówno dla nowych klientów, jak i tych przedłużających umowę.

Źródło tekstu: Orange, wł

Tagi: orange
Komentarze
Zaloguj się
69. ~ps
1

2013-05-30 12:04:52

No to Play dostanie wreszcie po *** dali im konkretnie do myślenia. Przy takiej ofercie LTE to już w ogóle się nie będzie sprzedawać przy tak marnej liczbie danych oferowanych w pakietach. Brawo Orange - uciekam z Play.

Odpowiedz

68. ~xy
0

2013-05-30 00:38:10

Fajnie, tylko zasięg 3G mizerny...

Odpowiedz

67. eTom
0

2013-05-26 12:59:14

A Cyfrowy Polsat 5GB/50GB na miesiąc za 49,90PLN po antenach Plusa :-S - żal d..ę ściska!

Odpowiedz

66. ~klatt
0

2013-05-23 17:12:08

55 dla combo abo minimum 39zł

Odpowiedz

65. ~
0

2013-05-23 15:09:13

@ 61. Guzik prawda. Mieszkam w Gdansku blisko granicy miasta w osiedlu domow jednorodzinnych -jedyny mozliwy internet stacjonarny jest po kablu miedzianym TP. Rocznie zglaszalem okolo 15 reklamacji na neostrade. W koncu dalem sobie spokoj i uzywam mobilnego.

Odpowiedz

64. Luks
0

2013-05-23 13:10:27

@klatt - u mnie pod B-B jest taka sama sytuacja.

Odpowiedz

63. ~jaax44
0

2013-05-23 13:03:53

Play ma fajne pakiety, tylko jest problem z zasięgiem, a oferta orange wydaje się niezła. Może skorzystam.

Odpowiedz

62. ~klatt
0

2013-05-23 11:38:56

co ztego jak w krakowie zasieg 3g kończy sie z tablica miasta dla mnie kicha

Odpowiedz

61. ~
0

2013-05-23 11:21:04

@ 59, jeżeli musisz w miejscu zamieszkania używać neta mobilnego, to jednak chyba jest to stodoła na podkarpaciu. Od neta w domu to jest stałe łącze a nie net mobilny z limitem :) Wydało się panie mieszczuchu. Jak ziemniaki posadziłeś już?

Odpowiedz

60. ~
0

2013-05-23 11:17:37

@59, proszę o link do oferty, bo mówimy o ofercie Orange, która jest przedstawiona a ty mówisz o ofercie, która nigdzie nie jest przedstawiona. W ten sposób mogę napisać, że mam za 20zł + E586 i 34GB + no limit w nocy. Drogo masz i tyle więc nie chwal się tym dyskontowym operatorem panie z miasta, bo wstyd zwyczajnie.

Odpowiedz

59. ~
-1

2013-05-23 10:57:55

@58 nie rozmieszaj mnie za sam E586 buliłbyś abo za 80zł żeby był za 1zł plus dwa lata umowy. Ja tam na zasieg nie narzekam widac nie mieszkam w stodole na podkarpaciu.

Odpowiedz

58. ~
0

2013-05-23 10:33:05

@57, słabe warunki a do tego jeszcze ten zasięg :/ Tutaj już zasięgiem Plus czy Orange nie podeprzesz się więc internet w Play nie można nazwać mobilnym. Dodatkowo, dzisiaj już takich ofert w Play nie ma, bo za 39zł dają 18GB i bez modemu.

Odpowiedz

57. ~~
-2

2013-05-23 10:02:24

Z czym do ludzi: 18 GB + formułę WWW + nocny transfer + Huawei E586 za 1zł - wszystko za 36,33 zł brutto na 12 miesięcy. Sam modem wart 250zł

Odpowiedz

56. ~misss
0

2013-05-23 08:35:30

Ta oferta to 2GB + no limit 00.00-8.00

Odpowiedz

55. ~misss
0

2013-05-23 08:33:47

Oferta jest rewelacyjna dla klientów orange, z Combo kosztuje ona.... -50gr!!! Tak, bo oferta na 2 lata kosztuje 14,50 a Combo to 15zł.... I Gdzie jest taniej???/

Odpowiedz