DAJ CYNK

22 kwietnia zmiany w Plushu

18.04.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5111

Ważne 3

7

W najbliższy piątek odbędzie się konferencja poświęcona nowościom w ofercie Plusha.

W najbliższy piątek odbędzie się konferencja poświęcona nowościom w ofercie Plusha.

Na 22 kwietnia Plus zapowiedział konferencję prasową. Z lakonicznych informacji i dołączonej do niej grafiki łatwo można się domyślić, że zostaną na niej zaprezentowane zmiany w ofercie sieci Plush. Wydarzenie zostało opisane hasztagami #icodalej, #takiespotkanie i #polishbear.

Macie jakieś pomysły co nowego możemy zobaczyć w ofercie Plusha?

Źródło tekstu: Plus

Komentarze
Zaloguj się
40. ~malina
0

2016-04-25 06:55:06

Zachęcająco ciekawa oferta plushowa. 29 złotych to nie majątek, a to co dostaje się w zamian daje pełną swobodę i... eee... wolność korzystania z sieci, rozmawiania, wymiany wiadomości.

Odpowiedz

39. ~Kristek
0

2016-04-24 23:19:42

Klienci Plusha głównie korzystają z internetu mobilnego, więc oferta została skrojona właśnie pod net.

Odpowiedz

38. ~Malina
0

2016-04-24 21:32:00

Już wszystko jasne - wiadomo co to miała być za oferta. Okazało się, że przygotowali całkiem zgrabne pakiety, konkurencyjne do ofert innych operatorów. Na przykład 10 gb internetu i za free rozmowy i smsy za niecałe 30 zł, podczas gdy u innych za tę samą cenę jest tylko 5gb netu i brak promocji cenowej na połączenia.

Odpowiedz

37. ~Freddie
0

2016-04-21 10:39:26

Już myślałem, że Plus wygasza Plusha bo prawie ponad miesiąc nie było o nim specjalnie słychać. Na szczęście Pluszak wraca co jest dobrą decyzją.

Odpowiedz

36. ~Kacper
0

2016-04-20 22:39:12

Ostatnio sobie ich starter sprawiłem, więc ciekaw jestem co tam mają w planach. Dużo się ostatnio w plusie dzieje i fajnie, że te zmiany dotyczą ten ofert na na kartę.

Odpowiedz

35. Karlando
0

2016-04-19 16:35:02

Moim zdaniem to obecnie najlepszę ofertą na kartę to ma RedBull i nju mobile.

Odpowiedz

34. ~Maciek
0

2016-04-19 14:25:40

Pomysłu nie mam na to co by miało być dalej. markę lubię, korzystam, więc mam nadzieję, że nic niedobrego się nie stanie. pewnie chodzi o to, żeby znów był jakiś event, a plush był przy tym promowany. a może znów coś potanią?

Odpowiedz

33. ~
0

2016-04-19 11:26:27

Robią dużo szumu ale nie spodziewam się że coś się zmieni w plush, raczej chcą zrobić szum wokół swojej słabej oferty....

Odpowiedz

32. ~onn
1

2016-04-19 11:17:55

Skoro Play "żeruje", to dlaczego T-M tak się daje dymać? Uwaga to pytanie retoryczne! (Nie wiesz co to znaczy? Zapytaj wujka Google. I następnie weź się za odrabianie lekcji.) Dla tych co sobie nie poradzili z problemem. odpowiedz: - Otóż dlatego, że mu (T-M) się to opłaca.

Odpowiedz

31. ~pabloki
1

2016-04-18 23:29:25

@ 30 czyli wielkie nic.

Odpowiedz

30. Rogi
1

2016-04-18 23:12:57

To będzie Plush na miarę ich możliwości.

Odpowiedz