DAJ CYNK

20% więcej za doładowanie w Plusie na kartę

17.06.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5714

Ważne 4

4

Od 18. czerwca Plus wprowadza nową promocję Codziennie więcej II, w której klienci usług na kartę, którzy przez strony internetowe www.doladuj.plus.pl, www.facebook.com/plus i www.plusbank.pl doładują swoje konto kwotą od 20 do 99 zł otrzymają bonus w postaci 20% wartości dokonanego zasilenia.

Od 18. czerwca Plus wprowadza nową promocję Codziennie więcej II, w której klienci usług na kartę, którzy przez strony internetowe www.doladuj.plus.pl, www.facebook.com/plus i www.plusbank.pl doładują swoje konto kwotą od 20 do 99 zł otrzymają bonus w postaci 20% wartości dokonanego zasilenia.

Promocja dotyczy klientów usług Plus na Kartę, Plus Internet na Kartę, Simplus, 36i6 oraz Sami Swoi.

Bonus zostanie aktywowany na koncie klienta automatycznie po zasileniu. Bonusowe zasilenie nie przedłuża okresu ważności dla usług wychodzących.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Plus

Komentarze
Zaloguj się
24. ~a
0

2014-06-18 12:45:11

11 wlo.O co dokladnie pytasz lub co wiesz czego inni nie wiedzą. Jest jakas ukryta promocja dla wybranych? Podziel sie wiedzą z innymi

Odpowiedz

23. ~
0

2014-06-18 07:14:48

@12, bez sensu ta usługa jednej rozmowy za całe 39 groszy. Wystarczy, że Cię rozłączy ze dwa razy i już masz z tego ponad złotówkę. Poza tym odpada całkowicie dla tych co wykonują po kilka / kilkanaście telefonów na numery w sieci, bo wtedy to już nazbiera się ładne kilka złotych... Nie ma to jak darmowe rozmowy w sieci nawet przy zerowym stanie konta. Z tego co wiem przynajmniej dwie sieci to oferują.

Odpowiedz

22. wlo
-1

2014-06-17 21:44:34

~pytalski - nie o tej promocji przecież mówię... Ludzieee... Naprawdę lepiej być w abonamencie. Widzę, ze o prepaidzie teśż tylko lubicie pogadać a nie używać ;-)

Odpowiedz

21. ~pytalski
0

2014-06-17 16:47:44

wlo*100*76#Tego kodu Ci nie przyjmuje?Podwaja nie doładowania po każdym zasileniu

Odpowiedz

20. wlo
0

2014-06-17 16:19:09

Automatyczne i darmowe.

Odpowiedz

19. ~pytalski
0

2014-06-17 16:18:13

To automatyczne przedłużenie konta było darmowe, czy pobierają 3 zł/m-c ?

Odpowiedz

18. wlo
0

2014-06-17 16:13:45

~pytalski - nie wiem czy to są usługi premium tak naprawdę, bo nikt tu nie potrafi chyba mi udzielić odpowiedzi ;-) Ja mam TT właściwie tylko do kupowania audiobooków - mają całkiem fajną bazę w księgarni. Przy podwójnym doładowaniu (albo innej promocji na doładowania (miałem tę dla stałych 20 zł do każdego doładowania za 25 przez 9 m-cy i z automatycznym przedłużeniem ważności konta o rok) i jednocześnie rabatach w księgarni - opłaca się.

Odpowiedz

17. ~pytalski
0

2014-06-17 16:09:41

Wlo, możesz coś więcej napisać o usługach premium w sklepie Ery?Mam sporo kasy na koncie więc każda rada jak ją wydać ....bezcenna

Odpowiedz

16. wlo
0

2014-06-17 15:41:00

~pabloki - mam starą taryfę. Regulamin nic nie mówi o jakichś kodach... Więc jak to zrobić? 13 - nie robię skarbonki - wydam "od ręki" na usługi premium w sklepie Ery ;-) 14 - z tej promocji w zeszłym roku korzystałem, można kilka razy?

Odpowiedz

15. ~pabloki
0

2014-06-17 15:35:40

@wlo nie opłacalna jest ta promocja i tylko dla starych taryf. Nie ma żadnego smsa zapraszającego.

Odpowiedz

14. ~nic ciekawego
0

2014-06-17 14:59:27

wlo,udaj sie do punktu T Mobile i zażądaj aktywacji JAK DOBRZE BYC W T MOBILE NA KARTEKlient nasz pan ,wiec mowisz i masz

Odpowiedz

13. ~nic ciekawego
0

2014-06-17 14:55:54

wlo zachecam cie do ladowania tak taka. Skarbonki są w cenie

Odpowiedz

12. ~motov3
0

2014-06-17 14:10:45

A dodatkowo dla stalych klientow w Plus na Karte, Plusiak wprowadzil usluge 39gr za cala rozmowe, niezaleznie od dlugosci. Wg mnie powstala oferta mogaca spokojnie konkurowac z No-Limit.Doladowanie 30zl, Bonus 20zl, Bonus 20% od glownej (6zl). Pakiet 1000sms gratis (Wiecej Sms i Intern.), 200MB za 1zl i teraz usluga platna 3zl / 90dni - 39gr za cala rozmowe.Czyli 55zl do wygadania po 39gr za cala rozmowe. No nie ma sily tego przegadac :D

Odpowiedz

11. wlo
0

2014-06-17 13:57:44

A ktoś mi może powiedzieć jak zdobyć wiadomość zachęcającą do skorzystania z podwójnego zasilenia w TT?

Odpowiedz

10. ~
0

2014-06-17 13:42:29

Jak jeszcze wprowadzą jednodniowe promocje doładowań wzorem Playa z przynajmniej 80% bonusu oraz taryfę podobną do Mini Max to wracam do Plusa, syn marnotrawny :)

Odpowiedz