DAJ CYNK

2 zł za 1 GB w pakiecie #FREEMIUM od Virgin Mobile

02.11.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 8019

Ważne 20

3

Virgin Mobile uatrakcyjnił pakiet #FREEMIUM dodając do niego tani pakiet danych w wysokości 1 GB.

Virgin Mobile uatrakcyjnił pakiet #FREEMIUM dodając do niego tani pakiet danych w wysokości 1 GB.

Promocja trwa od 2, do 22 listopada. Pakiet danych w wysokości 1 GB będzie w tych dniach kosztować 2 zł.

#FREEMIUM, które Virgin Mobile wprowadziło w połowie października, jest połączeniem darmowego pakietu z możliwością dokupienia dodatkowych komponentów z oferty premium. W opcji bezpłatnej użytkownicy co miesiąc otrzymują 300 MB transferu danych, 30 minut rozmów oraz 30 SMS-ów. Pakiet ważny jest 30 dni i odnawia się co miesiąc. Po wyczerpaniu darmowego #FREEMIUM, użytkownicy mogą płacić za wykorzystane usługi zgodnie z cennikiem lub wykupić pakiety dodatkowe za #PÓŁDARMO.

Zobacz: #Freemium w Virgin Mobile

Źródło tekstu: Virgin Mobile

Komentarze
Zaloguj się
54. ~8000
0

2015-11-11 14:31:49

Brakuje mi tylko nielimitowanych rozmów w sieci virgin i play tak jak jest w play.. np. za 5 złmc :)

Odpowiedz

53. ~oszczędny
1

2015-11-03 12:38:55

@52w Virgin masz na stałe 10 GB za 25 zł, a w Play to tylko promocja. ja bym brał Freemium, tym bardziej, że możesz sobie tam decydować w każdym miesiącu dowolnie ile netu potrzebujesz.

Odpowiedz

52. ~m
1

2015-11-03 05:56:07

48 Play na karte. 10zl/10gb

Odpowiedz

49. ~amigo
0

2015-11-02 22:00:30

42 nie zgodzę się bo jak ktoś ma net zakłądamy z poprzedniego miesiaca to tu musi ciagle ładowac tego samego dnia danego miesiaca, a jak mu sie zapomni to juz lipa a okres sie nie wydłuza, a jk mu sie skonczy powiedzmy 20 to juz nie doładuje bo straci na tym wiec tez minusy sa.

Odpowiedz

48. ~
0

2015-11-02 21:37:02

Jaką polecacie oferte na kartę do modemu 3G? Jest coś lepszego niż 25zł/10GB/30dni w Freemium?

Odpowiedz

47. ~do zanwców
0

2015-11-02 21:29:58

Czy mogę ten starter doładowywać 25zł/m-c i korzystać z niego do neta co 6 mcy wysyłajac smsa, czy muszę oglądac te reklamy???

Odpowiedz

46. ~l
0

2015-11-02 21:14:38

38@ Ja zużywam tak z 20-30mb a reszta ..sim do modemu i działa, zwłaszcza w sytuacji gdy stacjonarny świruje...

Odpowiedz

45. ~mirekb
1

2015-11-02 20:50:30

dobre..i bedzie w virgin dobrze do momentu dobicia do 1mln klientów..jak mowie znajoimym ze w virgin za 29 jest git oferta i w skrocie ja opisuje to od razu sie boja ze nie bedzie gdzie kupic doloadowania-za malo reklam papierowych w sklepach-mimo ze doladowania są dostepne-najwiekszy bład virgin..ciekawe ze 6-7 latki kojarzą Gigababcie i z jakiej jest sieci.ciekawa komunikacja ale wazne ze działa

Odpowiedz

44. ~
0

2015-11-02 20:13:03

super trzeba nr przenieść albo jeszcze poczekać może coś będą dawać za przeniesienie

Odpowiedz

43. ~Wojak
-1

2015-11-02 20:04:56

Czyli jezeli aktywuje ten pakiet 1GB ostatniego dnia promocji 21.11 to bedzie aktywny do 30.11 (tylko 9dni) ?

Odpowiedz

42. ~8000
0

2015-11-02 19:54:59

Do41....Może to i dobrze że od 1go do końca miesiąca, jasno, prosto jak w abonamencie. :) bez pamiętania czy to było od 8go cz 17go.

Odpowiedz

41. ~Amigo
0

2015-11-02 19:13:56

Zaczyna sie niezle oferta na 30 dni dlatego dzis zaproonowana wczoraj zapewne nie wypadało. Ta oferta jest przemyslana takie ala puzle z oferta jak ci cos potrzeba dokupujesz. Jeden minus to te 30dni nie liczone od aktywacji tylko od miesiaca.

Odpowiedz

40. ~8000
2

2015-11-02 18:35:32

Ad37. Jak zaczną wyciągać to się wtedy zobaczy, ale teraz jest ok więc po co gdybać. Zdążymy wtedy zmigrować gdzie będzie lepiej :)

Odpowiedz

39. ~ola
1

2015-11-02 17:07:33

super oferta juz przenioslam 2 nr :)

Odpowiedz

38. ~pabloki
0

2015-11-02 16:40:42

2 zł za 1 GB jest elastyczniejsze od oferty paly z 10 zł za 10GB . no bo ile zużywacie tego netu w telefonie?

Odpowiedz