DAJ CYNK

2 miliony klientów Orange Polska wybrało e-fakturę

29.11.2012

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6863

Ważne 0

0

Już ponad dwa miliony klientów Orange Polska otrzymuje co miesiąc fakturę w formie elektronicznej, zamiast tradycyjnego, papierowego dokumentu.

Już ponad dwa miliony klientów Orange Polska otrzymuje co miesiąc fakturę w formie elektronicznej, zamiast tradycyjnego, papierowego dokumentu.

Decydując się na e-fakturę w Orange Polska klienci zyskują dodatkowe korzyści, np.: niższą opłatę aktywacyjną przy zakupie Neostrady i FunPack-a.

Z kolei klienci usług mobilnych Orange mogą wziąć udział w konkursie pod nazwą Tak się składa, że faktura się opłaca i otrzymać rabat w wysokości 50 złotych na abonament na pierwszej e-fakturze.

Korzystanie z e-faktury jest też premiowane punktami PAYBACK - klienci, którzy zdecydują się na e-fakturę Orange i będą z niej korzystać przez minimum 3 miesiące, otrzymają 300 punktów w programie PAYBACK, a klienci usług stacjonarnych otrzymają dodatkowe 50 punktów za utrzymanie e-faktury.

Faktura elektroniczna, którą otrzymują klienci Orange Polska ma taką samą wartość prawną, jak dokument w formie papierowej. Pozwala bez obaw korzystać z ulgi internetowej i posługiwać się nią w rozliczeniu z urzędem skarbowym.

E-fakturę należy przechowywać w wersji elektronicznej, a w razie potrzeby w takim formacie dostarczyć do instytucji finansowych.

E-fakturę można zamówić m.in. poprzez formularz elektroniczny na www.orange.pl/efaktura, SMS-em lub w każdym salonie Orange np. podczas podpisywania umowy lub aneksu.

Źródło tekstu: Orange

Komentarze
Zaloguj się
38. ~
0

2012-12-02 14:12:16

Lepszy od faktury jest dobry panel zarządzania kontem - mam taki w Heyah i wszystko mogę kontrolować z poziomu netu, w przypadku pakietu w Heyah bezpłatnie, bez pobierania danych.

Odpowiedz

37. ~zlotowinfo
0

2012-11-30 09:26:37

orange upada, ograniczyli przelew sms zabrali wszystko co mnie tam trzymało

Odpowiedz

36. ~ekolog
0

2012-11-30 09:01:42

Ja wybrałam e-fakturę, zawsze jakiś bonus dla Klienta, papier zawsze mogę sobie wydrukować i zrobić z niego origami: http://www.orange.pl/kid,4002278347,id,2291300070,title,DrzewkoO rigamiPomocy,forumthread.html?pageNo=1&#post-2291300070

Odpowiedz

35. wlo
0

2012-11-30 08:03:09

33. - ja się nie zachwycam. Gdybym nie musiał się spowiadać w skarbówce z każej kosztowej faktury, z pewnością bym brał e-fakturę. Nie biorę, zeby się nie użerać z tępymi urzędnikami. Tak samo przestałem wystawiać e-faktury - ten sam powód, tym razem mój i moich klientów dodatkowo w innych urzędach. Może się coś zmieniło? Nie wiem, ale na razie nie będę jeszcze ryzykował - nie mam czasu na wysiadywanie w skarbówce i wysłuchiwania jak to im rząd komplikuje życie wprowadzając te dziwne zasady ;-)

Odpowiedz

34. ~abc
0

2012-11-30 07:00:09

niech sie pochwala ilu osobom wlacyzli bez pytania ;D ja znam conajmniej 5 na szybko. Nagle wcielo faktury pocztowe samo z siebie. 3 miesiace nie placone rachunki, telefon wylaczony za nieplacenie rachunku. Reklamacja i sie okazalo ze efaktura sie sama wlaczyla.. wow wow , przeprosiny od orange i jakis upominek w ramach przeprosin jakies tam minuty do orange do wykorzystania po abonamentowych czyli w praktyce nie do wykorzystania. OSoby specjalnie nie ruszaly przez 3 miesiace tematu bo skoro rachunku nie ma to nie ma co placic. Takie uparte typy znajomych

Odpowiedz

33. ~
0

2012-11-30 00:28:34

WSZYSCY TAK SIĘ ZACHWYCAJĄ E-FAKTURĄ A JAK BYŁO ZE ZMIANĄ REGULAMINU W PLUSIE W 2009 ROKU. KTO MIAŁ E-FAKTURĘ NIE MÓGŁ SIĘ DOSZUKAĆ DOKUMENTU O ZMIANIE REGULAMINU I MOŻLIWOŚCI ODSTĄPIENIA OD UMOWY. KRÓTKĄ MACIE PAMIĘĆ . . .

Odpowiedz

32. ~
0

2012-11-29 22:44:25

Od 28 lutego 2013 r. za papierową fakturę trzeba będzie dopłacić 10 zł + VAT.

Odpowiedz

31. ~:)
0

2012-11-29 22:21:20

Tak placa na poczcie dzien przed wplata a potem dziwi sie koles ze placi odsetki XD

Odpowiedz

30. ~
0

2012-11-29 20:24:39

28 Wybierajac e-fakture mozna dostac nizszy abonament w niektorych ofertach, taki wabik z korzyscia dla klienta i operatora.

Odpowiedz

29. ~
0

2012-11-29 20:23:20

21 W Plusie 60 minut po sieci.

Odpowiedz

28. ~Fizjonom
0

2012-11-29 20:23:18

Wybrało... akurat. Wciskają ją na każdym kroku. Faktura elektroniczna jest obligatoryjna, przy przedłużaniu umowy przez internet. Do tego z półtora roku temu sami sobie włączyli, a dowiedziałem się o tym z maila z podziękowaniami za aktywację. Jak chcą na siłę oszczędzić kilka złotych, to ja im już dziękuję i zaoszczędzę im te kilkadziesiąt złotych za abonament.

Odpowiedz

27. ~
0

2012-11-29 20:22:31

24. To juz moja sprawa co zrobie sobie z papierowa faktura, wole dostawac je do reki do skrzynki pocztowej, nawet mimo tego ze codziennie korzystam z internetu. Dlaczego niby mam dokladac do interesu i wydawac na tusz w drukarce. Taki jest psi obowiazek operatora aby dostarczyc mi na czas fakture, zreszta nie wyobrazam sobie jak zamierzaja namowic do e-faktur starsze osoby bedace na bakier z internetem.

Odpowiedz

26. ~bez netii
0

2012-11-29 20:21:01

@13 - no co Ty? to poczta zbankrutuje...

Odpowiedz

25. ~pieprzycie
-1

2012-11-29 20:17:59

Faktury elektoniczne to wygoda dla operatora, wyslanie jednej sztuki to ulamki grosza i takiez sa zachety od operatorow- groszowe. Ja fakture tradycyjna traktuje jako " rabat" jaki daja mi operatorzy- nie rezygnuje bo zdaje sobie sprawe z tego ze trzeba kupic papier,wydrukowac, zapakowac i wyslac. To ich kosztuje - i dobrze- dzieki temu zmniejszaja sie ich przychody ( zyski ). Dla zasady z faktury papierowej nie zrezygnuje- bo to co daja w zamian za udostepnienie im maila- wola pomste do nieba- "rabaty" i uslugi warte kilkanascie groszy ew jakies smieciowe gadzety- i to nie przez caly okres umowy. Co do placenia- mam na koncie zapisanych stalych odbiorcow, co miesiac wklepuje kwote i place bez wpisywania kodow... a faktury nawet nie otwieram. Wiec Drodzy operatorzy - albo zmienicie polityke promowania , na taka zeby abonent mial z tego KONKRETNE korzysci- a nie jakies ochłapy albo sie pocalujcie w tylna czesc ciala - ja sie nie dam namowic na efakture. Bo obizanie oplat aktywacyjnych - ktore sa nienaturalnie wyrypane w sufit- zeby "przekonac" ludzi do efaktury- jest nieco zabawne :) Wiec- zbieram faktury, dociazam sufit strychu i jest fajnie- w niczym mi to nie przeszkadza ! ;) W razie czego- przetworze je na ekologiczne paliwo.

Odpowiedz

24. ~Ludu
0

2012-11-29 19:40:27

Ludu poco Wam papierowe faktury jak wygodnym PDF na email to samo ? Na rozpalke czy może do segregatora na meblosciance ?

Odpowiedz