DAJ CYNK

2 GB na start w Plus Internet na Kartę

15.12.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5284

Ważne 2

8

W sprzedaży pojawiły się nowe startery Plus Internet na Kartę z 2 GB Internetu do wykorzystania.

W sprzedaży pojawiły się nowe startery Plus Internet na Kartę z 2 GB Internetu do wykorzystania.

Nowe startery posiadają:

  • 1 zł na start,
  • 14 zł pakietu kwotowego,
  • 1,58 GB bonusowego pakietu danych.

Okres ważności połączeń i bonusów, to 14 dni.

Pojawia się pytanie, gdzie 2 GB, skoro bonusowego pakietu jest 1,58 GB? Przy wykorzystaniu wszystkich środków dostępnych na starterze, łączna ilość Internetu do wykorzystania, to właśnie 2 GB.

Źródło tekstu: Plus

Komentarze
Zaloguj się
21. wlo
-1

2014-12-16 20:00:20

20 - dlatego WSZYSCY są już w Orange ;-)

Odpowiedz

20. auvi
2

2014-12-16 16:57:33

15 zł za 2 GB Plusa vs 3 zł za 3 GB Orange.

Odpowiedz

19. ~Baldur
-2

2014-12-15 23:12:45

Oferta dość ciekawa, ale Plus powinien ją zdecydowanie rozszerzyć o kilka pakietów, a także sposób i możliwość ewentualnego doładowania i przedłużenia ważności. Co do samego LTE w Plusie to jest chyba najlepszy jeśli chodzi o zasięg i prędkość, choć "ssawki" narzekają, że po 60 czy 100 GB zwalnia.

Odpowiedz

18. wlo
0

2014-12-15 20:24:04

13 - nie uważasz, ze każdy ma inne preferencje? Ty na telefony zwróciłeś w pierwszym rzędzie uwagę co dla mnie nie ma najmniejszego znaczenia, a dla mojej teściowej abonament 9,99 za nielimitowane rozmowy w sieci i 100 minut wymienne na esemesy - poza siec (z których zresztą nie korzysta, esemesów znaczy), w sytuacji gdy na billingu lista kierunków to: Plus, Orange, i jej miasto oraz Niemcy - bardzo sporadycznie i mało bo na sygnał najczęściej oddzwaniają, to jest poczciwa oferta ;-)

Odpowiedz

17. ~Mirek
2

2014-12-15 18:15:55

Czy Plusa nie stac na nic wiecej? Play z internetem na karte wymiata.

Odpowiedz

16. ~pabloki
-3

2014-12-15 17:11:11

fajna ta reklama plusa na karte.

Odpowiedz

15. ~lesser
4

2014-12-15 16:38:58

@14 sprawdz ceny s4 w innych sieciach koszt play fon s4 1zl abo99zl orange abo90zl fon s5 za 799zl tmobile abo 75 zl fon s4 za 250zl a Nasz plusik abo80zl s4 laskawie obizyli z 1199zl na 1129zl super prawda? Nie wspomne o s5 lub note3 lub 4 bo ceny w plus zabijaja teraz kumasz o co mi chodzi? Kum kum? Pozdrawiam

Odpowiedz

14. ~Tomek
-2

2014-12-15 16:22:08

@13, wybacz, ale ja przy Plusie na pewno zostaję. HTC One kupiłem w zeszłym roku i na pewno będę przedłużał abonament. No chyba że się na kartę przerzucę, jeszcze nie wiem. Za to z ceny telefonu czy obsługi posprzedażowej jestem całkiem zadowolony, więc nie bardzo wiem, co masz na myśli.

Odpowiedz

13. ~lesser
3

2014-12-15 16:15:58

Czy tez macie wrazenie ze plus ma najgorsza oferte? Zobaczcie i porownajcie ceny telefonow - jakas masakra plus ma najdrozsze fony a do tego przecietna bardzo!! Oferte abonamentowa eh zrezygnuje z tej sieci

Odpowiedz

12. wlo
0

2014-12-15 15:08:06

Redaktor dobrze zwrócił uwagę - pytaniem wyprzedzającym ;-) Taki sposób rozliczania ma zwyczaj Plus już od dawna... :-)

Odpowiedz

11. ~
0

2014-12-15 12:45:43

Dobra ofeta na święta czy jak ktoś bierze urlop na 2tyg.

Odpowiedz

10. ~Upas
2

2014-12-15 12:24:45

To wystarczy te 2GB na miesiac?

Odpowiedz

9. ~
0

2014-12-15 12:03:57

@8 a produkcja chleba 1.20 zł, a w sklepie kosztuje 3.50 zl, czysty zysk, nie kupujcie chleba powyżej 1.20 zł.

Odpowiedz

8. ~ziomo
3

2014-12-15 11:56:40

naprawdę 1Gb neta kosztuje 95gr 9 zł to czysty zysk proste tak operatoży sieć zarabiają

Odpowiedz

2014-12-15 11:56:10

play RBM oferta na kartę energy pakiet 3GB na 30 dni za 20 zł, t-mobile na kartę też chyba ma pakiet 3GB na 30 dni za 20 zł.

Odpowiedz