DAJ CYNK

2,5 mln zamówień na Nokię Lumia 920

26.11.2012

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5518

Ważne 0

0

Nokia ma z czego się cieszyć, zamówienia na Nokię Lumia 920 są większe niż na całą linię Lumia w III kwartale. Po wyczerpaniu zapasów w Niemczech, również w USA i Australii wyprzedały się wszystkie sztuki telefonu - na całym świecie już ponad 2,5 mln.

Nokia ma z czego się cieszyć, zamówienia na Nokię Lumia 920 są większe niż na całą linię Lumia w III kwartale. Po wyczerpaniu zapasów w Niemczech, również w USA i Australii wyprzedały się wszystkie sztuki telefonu - na całym świecie już ponad 2,5 mln.

Podobnie jak notowania akcji Nokii poprawiła informacja o wyprzedaniu zapasów Lumii 920 na terenie Niemiec, tak i doniesienia z Yahoo China dotyczące 2,5 mln zamówień pozytywnie odbiły się na cenach akcji Nokii.

Nokia Lumia 920 to najwyższy model Nokii wyposażony w aparat fotograficzny z optyczną stabilizacją obrazu, dwurdzeniowy procesor, ekran HD, który można obsługiwać w rękawiczkach i najnowszy Windows Phone 8. Szerzej o smartfonie pisaliśmy w tej wiadomości.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Yahoo China, wł

Komentarze
Zaloguj się
27. ~AW
0

2013-01-04 21:14:42

920 ma radio internetowe.. przecież to smartfon, heloooooo. Są tam setki stacji radiowych dostępnych przez internet. Tylko nie piszcie że "musi być internet" żeby działało... Przecież to smartfon.. musi mieć internet inaczej nie ma sensu wogóle go używać. Odnośnie profili.. a po co to komu. To jakaś zaszłość z 3210, 5110, 3310 etc.. chcesz ściszyć ściszasz przyciskiem głośności, chcesz wibracje, ściszasz na maxa, chcesz głośno, ustawiasz głośno przyciskiem głośności. Po co to komplikować. Żenada z dźwiękami ? Nie rozumiem, mam ten telefon i ustawiam jako dzwonek co mi się podoba... Odnośnie pracy jako modem, po co wam kabel... to ma wbudowany router wifi - udostępniasz łącze 3G jako sieć WiFi dla max.8 urządzeń i już....

Odpowiedz

26. ~
0

2012-11-29 17:51:43

ja czytam tego newstellera i widzę tą monumentalną liczbę 2,5 miliona. A tu pod spodem że note''a2 kupiło 5 milionów osób.

Odpowiedz

25. ~Qbek
0

2012-11-27 16:15:46

Pomyśleć, że już miałem kupować 920... Brak profili, radia i ta żenada z dźwiękami dyskwalifikują go zupełnie! Czas na zakup 808, bo tylko ten aparat z telefonem godnie zastąpi moją N8 :)

Odpowiedz

24. ~Tomek
0

2012-11-27 11:05:47

4G w telefonie to generalnie dla mnie czysty bajer. I naciąganie... 3G chodzi bardzo dobrze i transfery też jak na urządzenie mobilne są ok. Chyba że kolego masz jakieś specjalne wymagania co do sieci. Musisz np. wysłać 500mb bazy danych przez komórkę szybko. Czy tak?

Odpowiedz

23. marrcus
0

2012-11-26 22:01:42

to telefon jako modem ma robić? tylko transmisja danych

Odpowiedz

22. ~Boss
0

2012-11-26 19:35:10

Do gimnazjum nigdy nie chodziłem. Chyba się nie rozumiemy. 4G jest w Plusie lub w Cyfrowym Polsacie. Mam zasięg i dobry transfer. Chce korzystać z tej technologii również w telefonie, który mi tego nie umożliwia z powodu, zabiorę Ci klocki, bo nie zjadłeś kolacji.

Odpowiedz

21. mikkel
1

2012-11-26 17:24:44

@11 Bo 4G to ma tylko play a w zasadzie to udaje że ma. Co z tego że nawet i włączysz skoro transmisja będzie dużo gorsza od 3G? Tak Ci zależy żeby zobaczyć "4G" na wyświetlaczu? To już lepiej napisać taki programik albo na tapecie wpisać wielkie i czerwone 4G to się koledzy w gimnazjum podjarają.

Odpowiedz

20. ~sueshack
0

2012-11-26 14:32:32

Moment. Te 2,5 mln to jest sprzedaż do klientów końcowych czy zatowarowanie sieci sprzedaży? Bo jak to pierwsze, to gratuluję sukcesu, a jak to drugie - PRu i dobrych relacji z operatorami.

Odpowiedz

19. ~luka
0

2012-11-26 14:15:28

super!

Odpowiedz

18. Rambus
0

2012-11-26 14:13:34

@17 Błąd na Telepolis. Żeby nie było wątpliwości cytat z MSDN Microsoftu: "Windows Phone 8 does not support the FM radio feature. If you use the FM radio API in a Windows Phone 8 app, a RadioDisabledException will occur."

Odpowiedz

17. ~miro
0

2012-11-26 14:03:25

@16 czyżby? http://www.telepolis.pl/telefony.php?id=2257 tutaj dane z Telepolis na ile wiarygodne to nie wiem, ale jes w specyfikacji Radio i to z RDS, dla mnie Smartfon musi mieć radio i dlatego min. taki iPhone jest dla mnie bezwartościowy.

Odpowiedz

16. Rambus
0

2012-11-26 13:56:00

@7 W Windows Phone 8 radio FM zostało zablokowane przez Microsoft. Pisałem o tym jakiś czas temu w komentarzach pod informacjami o WP8. Po informacjach o braku radia mój entuzjazm został ostudzony niemal do zera i zacząłem zastanawiać się ilu baboli MS nie poprawił. Widzę, że idiotyczna regulacja głośności pozostała. BT poprawili chociaż akurat to mi nie jest potrzebne. Wie ktoś jak z klientem email? Dalej nie da się wysłać jednego maila z załącznikami JPG i DOC?

Odpowiedz

15. ~
0

2012-11-26 12:38:40

Rok temu Lumie też ponoć doskonale się zamawiały i biły rekordy zaintereoswań. Jak się pozniej to skonczyło nie trzeba pisać.

Odpowiedz

14. matteo
0

2012-11-26 12:19:01

omena: dlaczego ma inwestowac w kabel jak potrzebuje mobilnego internetu?

Odpowiedz

13. ~Boss
0

2012-11-26 12:17:41

Kilkuset kilometrowy kabel, to za droga inwestycja dla mnie.

Odpowiedz