DAJ CYNK

19 gr za minutę do wszystkich sieci w Orange na kartę - dla 35 tys. klientów

08.09.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 18739

Ważne 24

5

Sieć Orange obniża stawkę na połączenia do wszystkich krajowych sieci komórkowych w ofertach na kartę. Kto pierwszy, ten lepszy - promocja ograniczona jest do 35 tys. numerów.

Sieć Orange obniża stawkę na połączenia do wszystkich krajowych sieci komórkowych w ofertach na kartę. Kto pierwszy, ten lepszy - promocja ograniczona jest do 35 tys. numerów.

Promocję Tańsze połączenia do wszystkich sieci w Orange na kartę uruchomić można szybkim kodem *110*99#. Aktywacja promocji jest bezpłatna, po jej włączeniu połączenia na krajowe numery komórkowe kosztują 0,19 zł za minutę. Stawka obowiązuje do końca roku.

Promocja nie wyklucza się z innymi usługami i promocjami, chyba, że ich regulaminy stanowią inaczej. I teraz dwa istotne ograniczenia:

  • ofertę promocyjną aktywować można w okresie od 8. do 19. września
  • liczba aktywacji jest ograniczona do 35 tys. numerów.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: wł

Tagi: 19 gr orange
Komentarze
Zaloguj się
149. kaczor5533
0

2014-12-23 18:42:31

Uwaga, mi od 28.11. pobiera standardową stawkę, już zgłosiłem reklamację.

Odpowiedz

148. ~P
0

2014-10-30 13:01:12

czy ta promocja utrzymuje się cały czas podczas skakania po taryfach?

Odpowiedz

147. ~ORANGE to lipa PA PA
0

2014-09-25 16:48:56

Promocja na kartę 19 groszy na kartę dla 35 tysięcy kto pierwszy ten lepszy po doładowaniu zostaje dezaktywowana Orange to lipa i już nie chce mieć z nimi nic wspólnego SPADAM PO WYKORZYSTANIU ŚRODKÓW . SPRAWA DO UKE PRZECIEŻ MIAŁA OBOWIĄZYWAĆ DO KOŃCA ROKU Ale strzelili sobie w pietę,

Odpowiedz

146. ~Wojtas
0

2014-09-22 12:28:05

Po tygodniu od złożenia reklamacji dostałem rekompensatę na konto i odpowiedź, że wszystko jest ok. Ale nie jest. Mając minuty uzyskane w promocji minuty za minuty nie działają na play. Pisalem raz jeszcze. Ciekawe czy do końca roku ogarnął ten systemowy burdel. Szkoda, ze nie dali darmowych do wszystkich po doładowaniu za 55 zł.

Odpowiedz

145. Spacedust
0

2014-09-20 15:43:44

Promocja nie działa :(

Odpowiedz

144. ~b
0

2014-09-19 21:16:15

5 min temu wbiłem kod i mam już to aktywne Yupi :)

Odpowiedz

143. ~z
0

2014-09-18 17:04:58

Czy ktoś zaważył jakąś formę marketingu oferty dla wybranych,powiadomiłem parę osób- oczywiście są zadowoleni.Ale jaki był sens uszczęśliwiać garstkę czytających telepolis.Jutro się kończy promocja nie wiem czy jeszcze działa ale dalej twierdze iż nie rozumiem o co chodziło Orange.Osobiście bym uprościł oferty do istniejących ale bez takiej ilości kombinacji pakiecików , i dał wszystkim te 19 groszy .Może testują o ile zwiększy się ruch,osobiście nie znam osoby gadatliwych na życzenie.

Odpowiedz

142. ~
0

2014-09-18 10:57:18

Promocja dla wybranych, podobnie jak cała ta sieć!

Odpowiedz

141. ~
0

2014-09-18 00:24:28

@ 137. ~Pit: O jakim formularzu piszesz? Czy masz na myśli zgłoszenie reklamacji w Orange On-Line? Bo ja po włączeniu promocji "19 gr/min" straciłem promocję "Minuty za minuty"! Ta zabawa w kotka i myszkę jest dosyć wkurzająca!

Odpowiedz

140. ~
0

2014-09-17 23:53:21

Czyli regulaminy sobie, a życie sobie. Dobrze że chociaż działa "Minuty za minuty", bo korzyści z tej promocji "Co druga minuta gratis" i tak są dosyć dyskusyjne.

Odpowiedz

139. ~
0

2014-09-17 10:33:25

Takie cos dostalem na moja reklamacje:"Analiza konta nie wykazała nieprawidłowości w reklamowanej sprawie. Wyjaśniam, że w przypadku, gdy Klient korzystający z usługi ?Co druga minuta gratis? uruchomi promocję ?Tańsze połączenia do wszystkich sieci w Orange na kartę?, powyższa usługa przestaje działać. Połączenia taryfikowane są zgodnie z promocją ?Tańsze połączeniado wszystkich sieci w Orange na kartę?, czyli 19 gr/min na połączenia do wszystkich sieci komórkowych."

Odpowiedz

138. ~
0

2014-09-16 08:01:58

@137 - Mi dziala Minuty za minuty jak pisalem, ale nie dziala Co druga minuta gratis... Zglosilem to do BOK.

Odpowiedz

137. ~Pit
0

2014-09-16 07:14:40

Minuty za minuty dziaaja, ale dopiero po wypelnieniu formularrza do BOK i podaniu PUK, 24h od wyslania.

Odpowiedz

136. ~
0

2014-09-14 21:22:52

Czy jeszcze u kogoś działają "Minuty za minuty" w połączeniu z promocją "19 gr/min"?

Odpowiedz