DAJ CYNK

150 tys. nowych klientów T-Mobile Usługi Bankowe

15.01.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5616

Ważne 0

0

Z początkiem stycznia 2015 roku minęło 8 miesięcy od wejścia na rynek T-Mobile Usługi Bankowe dostarczane przez Alior Bank (TMUB), marki, która zastąpiła Alior Sync. W tym czasie TMUB pozyskało 150 tys. nowych klientów.

Z początkiem stycznia 2015 roku minęło 8 miesięcy od wejścia na rynek T-Mobile Usługi Bankowe dostarczane przez Alior Bank (TMUB), marki, która zastąpiła Alior Sync. W tym czasie TMUB pozyskało 150 tys. nowych klientów.

Od samego początku utrzymywała się wysoka dynamika pozyskiwania klientów, w rezultacie, w ciągu 8 miesięcy TMUB pozyskało 150 tys. nowych klientów, a co za tym idzie łączna liczba klientów TMUB przekroczyła 400 tys.

W momencie przeprowadzenia rebrandingu na T-Mobile Usługi Bankowe, dołączyła sieć 1000 punktów sprzedaży T-Mobile, w których można założyć konto. Jesienią do sieci dystrybucji dołączyły 62 nowe punkty obsługi klienta zlokalizowane w wybranych sklepach T-Mobile. W tych punktach oferowana jest pełna obsługa bankowa poza kasową.

W najbliższym czasie T-Mobile zaprezentuje nową ofertę lokaty bankowej.

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się
40. ~Maciek
0

2015-08-23 12:49:06

Ogolnie TMUB mają bardzo dobrą ofertę i przejrzysty system transakcyjny. Co prawda jak kiedys chciałem wziąć kredyt to okazało się, że jest sporo papierologii za pośrednictwem kuriera, pod tym względem moim zdaniem leaderem jest mbank. ja ogolnie polecam rankinglokata.pl tam znalazlem fajne porowania, dla tych osob, które myslą o oszczedzaniu, które zazwyczaj zaczyna się od założenia konta bankowego.

Odpowiedz

39. ~yarpi
0

2015-01-30 13:07:19

~zaf interfejs jest kwestią przyzwyczajenia, najważniejsze żeby był w miarę przejrzysty a w T taki właśnie jest

Odpowiedz

38. ~ja
1

2015-01-19 01:01:51

Nie czepiam się rodziny, czepiam się ciebie, geniuszu. Dlaczego nikt z tobą nie chce rozmawiać - nawet w rodzinie? Oburzyłeś się jak ktoś napisał "bank-krzak"! Wiesz, są takie firmy, które zmieniają nazwy, chcą zerwać z przeszłością i praktykami z przeszłości - oby! Oby nie chciały zerwać "tylko z wyszukiwarką". TM-UB to trochę wygląda na jakiś zabieg zanim się jakiś Czech czy Grek zorientuje to nikt już w umowach tego nie odkręci?

Odpowiedz

37. wlo
-2

2015-01-17 10:40:37

Co do szwagra... mówię o tym ze strony siostry - właściwie nie rodzina, bo siostra i jej dzieci - owszem, ale szwagier? ;-) Tak samo zresztą szwagier ze strony żony - jaka to rodzina? Do moich dzieci może i owszem... Jeśli już się czepiasz rodziny ;-)

Odpowiedz

36. wlo
-1

2015-01-17 10:38:59

35 - jakbym miał patzreć na to, ze ludzie przekręty robią gdzie się da, to musiałbym dawno gdzieś na Syberię albo Antarktydę wyjechać, z dala od tego co się dzieje. Tak oni jak i wy kombinują - to normalne. Chociaż nie dla mnie, bo nie posunąłem i nie posunę się do przestępstwa , żeby tylko mieć lepiej ;-)Co do portfela - masz tak jak ja. Najlepiej w portfelu się trzyma karty płatnicze/kredytowe, prawo jazdy itd. Ja nie nosze gotówki w portfelu ;-)

Odpowiedz

35. ~ja
0

2015-01-16 21:36:32

@33, Jak chcesz o Aliorze a w szczególności o jego historii to poszukaj trochę - to tak do twoich @22i @23 i zanim zaczniesz używać epitetów to wpisz alior i abw w wyszukiwarkę a dowiesz się trochę o "praniu" i zatrzymaniach "dyrekcji" - bo sam się ośmieszasz. Ty wio wojujesz "bo masz karty w każdej sieci" i szwagra i teścia - to ci ze strony żony - takie gapy, żaden ci nie dorówna. Myślałeś czasami o tym dlaczego masz rację a nie możesz im tego wytłumaczyć. Żona to ma szczęście. Nie wszystko co jest za "zero" jest najlepsze. Tak jak portfel, jak zwał tak zwał, to nie tylko portmonetka. Ja nie lubię lokali gdzie piwo jest za 3 PLN. I wolę jak wychodzę z domu zabrać w pierwszej kolejności portfel a w drugiej telefon - bo ten nie mieści prawa jazdy i dowodu rejestracyjnego itd.

Odpowiedz

34. wlo
0

2015-01-16 21:11:22

Poza tym Era nie ma złej oferty... Szczególnie uwzględniając dzisiejszą promocję ;-)

Odpowiedz

33. wlo
0

2015-01-16 20:18:10

29 - a w jakim innym przypadku portfel trzeba nosić?

Odpowiedz

32. wlo
0

2015-01-16 20:17:06

chlopaki_nic_sie_nie_stalo - czemu żart? Dla niektórych tutaj piszących oferta Plus Banku jest nie do przeskoczenia - 1000 zł wpływów i 500 zł płatności kartą to progi darmowości... Po co mieszasz oferty lojalnościowe operatorów telekomunikacyjnych z ofertami banków?

Odpowiedz

31. ~kisiel
0

2015-01-16 19:26:41

Ja mam i jestem zadowolony.

Odpowiedz

30. ~zaf
1

2015-01-16 16:18:28

Konto faktycznie fajne. Interfejs trochę za kolorowy

Odpowiedz

29. ~biger
0

2015-01-16 14:54:26

A ja już od jakiegoś czasu korzystam tmub i dla mnie jest to wygodne rozwiązanie bo nie muszę wszędzie nosić portfela :P

Odpowiedz

28. kowcio
1

2015-01-16 14:53:47

No i na kiego grzyba mi większy bank z tym samym? Jest ten dobry to tu mam, też nie zapłaciłem ani złotówki za konto, płatność kartą zawsze przebiega poprawnie, bankowość zawsze działa. Jak nie działa, to wyraźnie informują przed i to są godziny nocne. W PKO miałem często tak, że pół niedzieli od rana nie działała i nie było wcześniej żadnej informacji, tylko dopiero jak wyłączyli. Widzę że naprawdę za dużo chemii niektórzy jedzą w tym jedzeniu i lekko na głowę siada. Co mi po opinii innych ludzi (że Alior to zły bank), jak ja jestem zadowolony, tak samo kiedyś było z Orange - paskudna sieć i okropna, a jakoś najlepiej sobie radzą na rynku z 3 największych operatorów (świadczą o tym wyniki np. w postaci oddawania i przyjmowania numerów - mają najmniejszą stratę i ten trend jest od dawna dawna). Psioczą tylko ci, co nie mieli styczności.

Odpowiedz

27. ~
0

2015-01-16 14:39:20

Mam bardzo podobną ofertę (bez bezpłatnych przelewów ekspresowych w dwóch bankach), większych i cieszących się lepszą opinią niż Alior.

Odpowiedz

2015-01-16 14:18:42

@24A cóż takiego masz wyjątkowego w Plus Banku?Generalnie widać, że niektórzy lubią pohejtować ot tak dla zasady. Też mam np. słabą opinię o TM jako operatorze komórowym - choćby za te idiotyczne opłaty w pre-paid czy kilka innych akcji - ale co do konta to poza zmianą kolorystyczną najważniejszych zalet tego konta nie spieprzyli i póki nie spieprzą, nie ma ich za co hejtować. Jak komuś oferta nie odpowiada to banków ma do wyboru ponad 20 banków a w nich ponad kilka rodzajów różnych kont, więc jest w czym wybierać.

Odpowiedz