DAJ CYNK

141 miejscowości w zasięgu LTE sieci Play

19.03.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 8000

Ważne 9

11

Marcin Gruszka, rzecznik prasowy Play poinformował na swoim blogu o kolejnych 34 miejscowościach znajdujących w zasięgu LTE sieci.

Marcin Gruszka, rzecznik prasowy Play poinformował na swoim blogu o kolejnych 34 miejscowościach znajdujących w zasięgu LTE sieci.

Łącznie zasięgiem LTE sieci Play objętych jest obecnie 141 miejscowości. Dotychczasowe lokalizacje uzupełniły właśnie:

  • Bieżuń,
  • Budzyń,
  • Cedry Wielkie,
  • Chełmża,
  • Chodzież,
  • Czernica,
  • Czernikowo,
  • Dobrzejewice,
  • Gościcino,
  • Gryfice,
  • Kobylnica,
  • Kolbudy,
  • Komorniki,
  • Kościan,
  • Krynica Morska,
  • Laski,
  • Lubicz,
  • Luboń,
  • Luzino,
  • Łysomice,
  • Motycz,
  • Nieporęt,
  • Nowy Tomyśl,
  • Smolec,
  • Sobowidz,
  • Sobótka,
  • Straszyn,
  • Sztutowo,
  • Święta Katarzyna,
  • Turek,
  • Wieliszew,
  • Zgierz,
  • Żerniki Wrocławskie,
  • Żórawina.

Źródło tekstu: Play

Tagi: LTE play
Komentarze
Zaloguj się
42. ~bob
0

2014-03-21 09:10:26

taaak .a suwałki sejny augustów... wiocha pewnie nie potrzebuje techniki .a rok temu mi uparli się sprzedawać najlepsze usługi

Odpowiedz

41. ~@27
0

2014-03-20 16:37:44

Tak przerzuca do 3G/2G, nie nie musi być włączona transmisja danych.

Odpowiedz

40. ~m76
0

2014-03-20 12:27:58

@38 w predkosci moze i nie, choc dla mnie np ma duze znaczenie upload, bo sporo plikow po kilkanascie MB wysylam. A tu ewidentnie zrobilbym to 3x szybciej. No i koszt, nawet ten test zrobiles zapewne na promocyjnym 200GB playa a z TMobila poszlo z pakieciku ;)

Odpowiedz

39. ~m76
0

2014-03-20 12:15:44

@37 raczej nadal to marcedes z silnikiem mercedesa, tyle ze na polnej drodze. Ludzie tak sie eksajtuja tym nolimitem w Orange i Plusie, a tam czesto ten LTE chodzi bardzo podobnie jak ten w Playu. Mam 3 karty do netu mobilnego i jakos LTE Playa jest bardzo zblizone do srednich predkosci Plusa a LTE Orange bije na glowe. Za to 200GB transferu za 30zl (ktore w sumie tylko musi byc na koncie a nie pobiera ich) to nikt nie ma.

Odpowiedz

38. ~zgierzanin
0

2014-03-20 12:15:12

HSDPA+ @T-mobile Zgierz:http://www.speedtest.net/my-result/a/770645775LTE @PLAY Zgierz:http://www.speedtest.net/my-result/a/770652698Ogromnej różnicy nie ma..

Odpowiedz

37. ~data
2

2014-03-20 11:07:12

To całe Lte w play jakby w mercedesa wsadzić silnik od Punto. I to śmieszne spinanie się w salonach play mamy lte !!!Szkoda, że nie mówią w salonach nasz lte jest inwalidą

Odpowiedz

36. Orlik666
0

2014-03-20 11:02:07

A Kielce to co? Miasto powyżej 200 tysiący mieszkańców, a LTE jak nie było tak nie ma. Wiem, jest w Plusie, ale jestem abo PLAY i należy mi się to LTE jak psu buda. Tym bardziej że mam zapewniony darmowy transfer w ramach LTE do końca roku 2014 r.

Odpowiedz

35. ~jarek
0

2014-03-20 10:59:37

Niby LTE już jest w Szczecine , oczywiście nieoficjalnie , ale nie mogę się no niej zalogować widać jeszcze testują i nie wpuszczają do LTE , raz się pojawia a raz znika , testowałem 14.03.2014 na modemie z Plusa Huawei e3276 i kartą RBM (stara dobra RBM 9 zł z puszką do dostania jeszcze są w salonach InMedio , widziałem je w salonie Sz-nie) z aktywnym LTE na 30 dnihttps://docs.google.com/file/d/0BynJe0kYoZjAZmRIY3pxMzlySlU/edit

Odpowiedz

34. ~Nick
0

2014-03-20 10:33:35

Do tyłka to wszystko, w moim mieście nadal nie ma.

Odpowiedz

33. ~Adam M
0

2014-03-20 10:16:34

Na tej liście są miejscowości których tylko cześć jest objęta zasięgiem. Moim zdaniem wpisywanie ich już teraz na listę jest nieuzasadnione.

Odpowiedz

32. Pragmatyk
0

2014-03-20 09:25:19

@30 Play wzięło 15MHz, TM 10MHz, ale Play tam gdzie stawia LTE, instaluje też GSM na wydzielonym 5MHz paśmie z tych 15MHz co wylicytowali.

Odpowiedz

2014-03-20 09:11:35

Wow! To sukces niesamowity, szczególnie, że Cyfrowy Polsat i Plus mają LTE w jakichś 10 tysiącach miejscowości.

Odpowiedz

30. ~Rusti
0

2014-03-20 08:27:23

Ja tylko się zastanawiam jak to możliwe, że Play mając więcej bloków 1800MHz może zapewnić do 30mbit/s, a TM przy mniejszych zasobach częstotliwości w pierwszych testach wyciąga realne 40mbit/s?

Odpowiedz

29. ~jajko
0

2014-03-20 07:48:57

#19 najpierw Osola i Wielka Lipa ,pozniej Bagno i dopiero Wolow bo w Obornikach juz jest :)

Odpowiedz