DAJ CYNK

14 lutego "gorące nowości" w ofertach Plusa

08.02.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4757

Ważne 7

4

Plus zapowiedział poprzez swój profil na Facebooku "gorące nowości w ofertach". Start w Walentynki.



Plus zapowiedział poprzez swój profil na Facebooku "gorące nowości w ofertach". Start w Walentynki.

Oferta abonamentowa sieci Plus nie zmieniała się przez wiele ostatnich miesięcy, zarówno ta dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Może się to zmienić już w przyszłym tygodniu, na kiedy operator zielonej sieci zapowiedział poprzez media społecznościowe gorące nowości w ofertach. Czego dokładnie będą one dotyczyć, jeszcze nie wiadomo. Gdy czegoś się dowiemy, na pewno o tym napiszemy.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
17. LuiN
0

2018-02-09 10:29:17

@14, goldenmen - ale wiesz, że godzinę publikacji można sobie ustawić ręcznie, albo dać sam lead i potem aktualizować? Przez takie durne dyskusje planujemy zupełnie usunąć godzinę publikacji. Nie dostaliśmy oferty wcześniej z embargo, a ciśnienie nazigramar jest tak duże, że wolimy przeczytać zanim opublikujemy. Nie da się w 3 minuty poznać oferty, pociąć grafiki i wstawić kompletny news z ankietą. To i tak była praca 2 osób w tym samym czasie.

Odpowiedz

16. wlo
0

2018-02-09 10:11:20

goldenmen - jeśłi to jest wyścig, wyczytałeś gdzie indziej, ja bynm nawet nie zaglądał na badziewne serwiscy, którym nie zależy na natychmiastowym informowaniu czytelników ;-)

Odpowiedz

15. wlo
0

2018-02-09 10:10:25

13 - a kiedykolwiek na tłusty czwartek było?

Odpowiedz

14. goldenmen
0

2018-02-08 19:37:26

@ 10 konkurencjyjne portale podały info o nowej ofercie wczesniej niz telepolis o godz 13:01 pierwsze info o nowej ofercie plusa bez szczegółów a telelpolis podobne info o 14:36. konkurencja publikowała szczegóły o godz 15:15 !!! czyli 3 minuty po mailu. A telepollis szczyci sie ze o 15:28 opublikował newsa.

Odpowiedz

13. ~Maciek24
0

2018-02-08 16:28:41

A może jakaś promocja doładowań na tłusty czwartek? Już dawno nic nie było?

Odpowiedz

12. LuiN
0

2018-02-08 16:27:19

@10, goldenmen - Plus wysłał materiały o 15:12, u nas wpis był o 15:28.

Odpowiedz

11. ~mirekb
0

2018-02-08 15:48:18

minuty miedzynarodowe 120 wychodzacych za 20zl w abo 30 i 40.za50zl w ramach abo.moze ceny miedzynarodowych chociaz w eog znormalnieją

Odpowiedz

10. goldenmen
0

2018-02-08 15:45:05

@4 czyzby news sie tworzył na podstawie informacji z innych portali ?

Odpowiedz

9. ~syska
0

2018-02-08 15:40:12

na gsmonline są opisane nowe taryfy Plusa

Odpowiedz

8. ~+
0

2018-02-08 15:36:30

Niech wróci stary dobry + ! I stare dobre reklamy ! A skansen mi nie przeszkadza .

Odpowiedz

7. wlo
0

2018-02-08 15:32:35

Będą regulaminy, się oceni ;-)

Odpowiedz

6. ~
0

2018-02-08 15:32:33

Telix sie wychylil ?

Odpowiedz

-1

2018-02-08 15:24:04

Spoko podałem tylko informacje dla niecierpliwych i post na forum również wstawiłem ;)

Odpowiedz

4. msnet
-1

2018-02-08 15:21:19

@3, piotrzet - szczegóły u nas też zaraz będą. News się tworzy :)

Odpowiedz

1

2018-02-08 15:17:13

Konkurencja dodała trochę szczegółów gsmonline można poczytać.

Odpowiedz