DAJ CYNK

11 GB za 8 zł w Mobile Vikings

05.07.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3868

Ważne 13

1

Mobile Vikings wprowadza nową promocję na wakacje. Już od dzisiaj użytkownicy sieci będą mogli doładować konto 11 GB danych za 8 zł.

Mobile Vikings wprowadza nową promocję na wakacje. Już od dzisiaj użytkownicy sieci będą mogli doładować konto 11 GB danych za 8 zł.

Z oferty VIKejszyn - 11GB za 8 zł można skorzystać tylko raz. Promocja jest ważna od 5 lipca do końca sierpnia. Wystarczy zalogować się na swoje konto na stronie internetowej www.mobilevikings.pl lub aktywować ofertę przy pomocy aplikacji Mobile Vikings - Viking App.

Bonus jest ważny 31 dni od momentu aktywacji. Użytkownik może przedłużyć jego ważność doładowując swoje konto w ciągu 31 dni zarówno zwykłym doładowaniem lub dokupując jeden z dodatkowych pakietów internetowych.

Źródło tekstu: Mobile Vikings

Komentarze
Zaloguj się
21. ~Draco
0

2016-07-12 12:34:26

Czy mnie pamięć nie myli że pakiety danych mogą się kumulować z max 8 okresów ?

Odpowiedz

20. matisi
0

2016-07-08 18:43:32

@19 Tak, z tych 5 zł wykupywać pakiet 500 mb za 5 zł i wtedy możesz korzystać aż do końca gb w pakiecie.

Odpowiedz

19. ~vainglorious
0

2016-07-06 17:38:04

Czy ktoś mógłby mi odpowiedzieć na takie pytanie: czy dobrze rozumiem, że mogę włączyć tę promocję, a potem co 31 dni ładować za 5 zł i wykorzystywać pakiet przez tyle miesięcy na ile mi starczy gigabajtów w pakiecie? Z góry dzięki za odpowiedź :)

Odpowiedz

18. ~
0

2016-07-06 10:04:05

Korzystałem do niedawna z oferty vikingów. Byłem bardzo zadowolony, a transferty u mnie w miejścowości (8 km od miasta) sięgały 65Mb/s. Najlepiej ze wszystkich. Niestety nie mają ofert abo z telefonami dlatego przeszedłem do orange...Teraz mam 15Mb/s...O ile złapie Lte...

Odpowiedz

17. ~viking
0

2016-07-06 09:46:25

@Draco . W sumie tak ;) Info od Mobile Vikings : " Roaming krajowy pozwala na połączenie z nadajnikami T-mobile w przypadku, gdy nie jest dostępna nasza macierzysta sieć Play.W roamingu krajowym nadal możesz korzystać ze swojej oferty, posiadanych pakietów. Nie musisz obawiać się dodatkowych kosztów.Jeśli chcesz korzystać z internetu na nadajnikach T-mobile, wymagane jest włączenie w urządzeniu opcji transferu danych w roamingu.Przesył danych w sieci Play osiąga maksymalną prędkość technologii 4G LTE, natomiast w T-mobile - HSPA+ " . Pozdrawiam

Odpowiedz

16. ~
0

2016-07-06 08:18:01

Też bym kupił gdyby to była stała oferta bo zakup na jednorazowe wykorzystanie to za dużo zachodu z samą kartą.

Odpowiedz

15. ~asf
0

2016-07-06 07:42:29

Chętnie bym skorzystał, ale u mnie na Grońcu brak zasiengu Vikinks Mobile :(

Odpowiedz

14. ~Draco
0

2016-07-05 23:35:57

@13 czyli tak samo jak Virgin Mobile.

Odpowiedz

13. ~viking
0

2016-07-05 21:35:49

Do 11. Na P4@T-mobile

Odpowiedz

12. kwistas
0

2016-07-05 20:33:33

Ja tam czekam na takie ceny standardowe nie ograniczone czasowo promocję.

Odpowiedz

11. ~Okej
0

2016-07-05 19:12:51

Na jakiej infrastrukturze działa ten viking? Bo jak na Pleyozie to dziękuję bardzo. Zapchana ta sieć na maksa.

Odpowiedz

10. ~TOMEK
0

2016-07-05 16:55:42

Nie ma jak to promocje cieszą oko i portfel grubszy ;) Pozdrawiam

Odpowiedz

9. ~do 6
0

2016-07-05 15:29:56

To prawda. Przy świetnym zasięgu Play internet działa nie szybciej niż 2-3 Mb/s. Dla porównania z Orange przy gorszym zasięgu spokojnie pobieranie 30-40Mb/s. Różnica więc kolosalna w jakości.

Odpowiedz

8. ~
0

2016-07-05 15:18:40

Ale przynajmniej jest tani jak tanie wino :)

Odpowiedz

7. ~do 2
0

2016-07-05 15:18:26

Można - doładowujesz wtedy konto zdrapką/kodem PLAYa.

Odpowiedz