DAJ CYNK

1000 Minut za przeniesienie numeru do Heyah

04.12.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4995

Ważne 7

10

Od 3. grudnia osoby przenoszące numer do Heyah mogą liczyć na dodatkowy pakiet 1000 minut do wszystkich krajowych sieci, ważny przez 92 dni.

Od 3. grudnia osoby przenoszące numer do Heyah mogą liczyć na dodatkowy pakiet 1000 minut do wszystkich krajowych sieci, ważny przez 92 dni.

Aby skorzystać z promocji, po przeniesieniu numeru (formalności w salonie T-Mobile) należy jednorazowo doładować konto kwotą minimum 20 zł. Pakiet 1000 minut na połączenia do wszystkich sieci trafi na konto w ciągu 72 godzin i jest ważny przez 3 miesiące. Minuty z pakietu rozliczane są sekundowo.

Promocyjne środki można bezpłatnie sprawdzać kodem *103*20#. Promocja ważna jest do odwołania.



Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Heyah, wł

Tagi: Heyah mnp
Komentarze
Zaloguj się
26. ~xy
0

2014-12-05 09:00:56

Czy oby na pewno formalności w salonie T-Mobile? Przenosiłem jakoś w lipcu nr żony do heyah właśnie w salonie. Następnego dnia zadzwonił do mnie konsultant mówiąc, że pracownik salonu popełnil błąd i otrzymana przeze mnie karta sim nie zadziała w heyah, bo ona jest tylko do t-mobile, a przeniesienie do heyah na kartę tylko przez net. Ostatecznie gość dużo mi pomógł i zakombinował tak by przypisać te kartę do heyah i wszystko dobrze sie skończyło. Druga sprawa jest taka, że teraz w listopadzie po doładowaniu 50zł na ten numer przyznano właśnie 1000 minit na 3 miesiące - zupełnie nie mam pojęcia dlaczego, nigdzie nie ma informacji o takiej promocji. Minuty te są pod *103*20#, ale wyświetlane w... sekundach, choć mowa tam o minutach, np. coś w stylu "pozostało 50123 minut".

Odpowiedz

25. ~
-1

2014-12-05 00:59:42

O, wreszcie ktoś napisał, że trzeba doładować za 50 zł, a nie 20, żeby mieć te 1000 minut na 3 miesiące.Bo 20 zł na miesiąc to IMHO żaden wielki deal - w RBM jest NL za tyle (miesięcznie).A i jeszcze inna, że za te 90 zł z PLAY masz >300 minut, więc jeśli ktoś potrzebuje mieć telefon arcytanio, to może tak robić.

Odpowiedz

24. ~przeprosie
1

2014-12-04 22:49:33

Jak można byłoby być tak głupim i zniszczyć bardzo dobrą markę, którą kiedyś była Heyah, dzisiaj ona nic nie znaczy !!! , oprócz tego, że drogo to próbują wyciągać pieniądze na różne idiotyczne sposoby , chociażby za samo sprawdzenie konta ... żal tylko tych masochistów, którzy pełnią rolę dojnych jeleni i żyją w innej rzeczywistości gdzie racjonalne zasady arytmetyki już dawno przestały mieć sens.

Odpowiedz

23. ~
1

2014-12-04 21:51:47

bezpłatny kod ussd ? a to nowość w t-mobile i heyah, bo godzinę temu za sprawdzenie konta zeźarli 4grosze..

Odpowiedz

22. ~
1

2014-12-04 21:06:06

@18, żartujesz? 20 zł za miesiąc ważności konta, potem znowu 20 zł na miesiąc i to za 1000 minut na 3 m-ce? Razem 60 zł. 60 zł w Playu jest za 15 (starter orange 5 zł, przeniesienie numeru, 5 zł zasilenie, zmiana taryfy, 5 zł przedłużenie konta na rok). Na koncie jest 65 zł, z 15 zł możesz zrobić 30, więc dostajesz faktycznie koło 90 zł. Ile ważne to zależy kiedy uruchomisz 10za5.A tu żałosne 1000 minut...

Odpowiedz

21. ~Huyah
1

2014-12-04 21:01:53

Huyah warta ta promocja. I moderatorzy.

Odpowiedz

20. ~olimp
2

2014-12-04 16:49:52

Kupic starter innego operatora i przeniesc co za problem

Odpowiedz

19. ~artalia
2

2014-12-04 14:22:41

Jesli ktos chce sie przenies na 3 miesiace to moze - ja dziekuje !

Odpowiedz

18. Blank
-2

2014-12-04 14:20:45

@17, po co sprawdzać stan konta w czasie promocji? Wystarczy sprawdzać stan MINUT, a to jest bezpłatne (!). Po wykorzystaniu minut, starter wyrzucić (bo tylko do tego się oferta Heyah/T-mobile bez tej promocji nadaje).Ale sama promocja moim zdaniem nie jest aż tak zła.

Odpowiedz

17. ~artalia
2

2014-12-04 14:10:19

Mozna też wydać te pieniądze na płatne sprawdzanie konta 4gr :)

Odpowiedz

16. Blank
0

2014-12-04 13:56:08

Choć z drugiej strony 333 minuty miesięcznie za 16,67 zł nie jest złym rozwiązaniem, zwłaszcza, że te pieniądze można wydać na SMSy, lub internet

Odpowiedz

15. Blank
1

2014-12-04 13:54:55

Jak się tak zastanowić to oferta niezbyt atrakcyjna, bo w Heyah nie ma RWK, więc te 1000 minut niby dostaniemy, ale aby je mieć na 3 miechy, to trzeba doładować za 50 zł

Odpowiedz

13. Blank
0

2014-12-04 13:20:53

Ale czy wy oceniacie pod tym newsem ofertę, której news dotyczy, czy kiepską reklamę... czeskiego oddziału T-Mobile? No ludzie, rozumu trochę...

Odpowiedz

12. ~AASA
1

2014-12-04 11:53:17

Kolejne *** tak samo jak plush. Kiedys fajne bylo heyah dzisiaj przeztmobile to dziadoska oferta. A i jeszcze tmobile i ta jej reklama w Czechah. Zalosna firma

Odpowiedz

11. ~regulator
3

2014-12-04 11:46:32

TM co chwilę strzela sobie w kolano, ostatnio z reklamą w Czechach.

Odpowiedz