DAJ CYNK

100% więcej w Plusie na kartę

22.03.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 9083

Ważne 11

6

23 marca użytkownicy usług na kartę w sieci Plus mogą otrzymać 100% więcej wartości zasilenia. Bonus ten można wykorzystać na wszystkie dostępne usługi telekomunikacyjne: rozmowy, SMS-y, MMS-y i Internet.

23 marca użytkownicy usług na kartę w sieci Plus mogą otrzymać 100% więcej wartości zasilenia. Bonus ten można wykorzystać na wszystkie dostępne usługi telekomunikacyjne: rozmowy, SMS-y, MMS-y i Internet.

Promocja trwa tylko jeden dzień i aby z niej skorzystać należy za pośrednictwem kanału internetowego zasilić swoje konto kwotą w wysokości 50-99 zł. Promocja dotyczy klientów wszystkich usług na kartę w sieci Plus: JA+ Na Kartę, Plus na Kartę, Plush na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36,6, JA+ Internet Na Kartę, Plus Internet Na Kartę.

Zasilenia należy dokonać przez jedną ze stron: www.doladujplushbezlimitu.pl, www.doladuj.plus.pl, www.facebook.com/plus, www.mpay.pl, www.bm.pl, www.doladowania.pl, www.agadka24.pl, www.tutajdoladuj.pl, www.doladowania.payu.pl lub na stronach internetowych: www.plusbank24.pl, Inteligo, PKO BP, Banku Pocztowego, BPH Sez@m, BZWBK24, www.bzwbk24.pl, www.mbank.pl, MultiBanku, Banku Pekao S.A., ING Banku Śląskiego, BOŚ Banku, Banku BGŻ, VW Banku, Credit Agricole Bank Polska SA, BNB Paribas Banku, Banku Millennium, Getin Banku, Raiffeisen Banku, Eurobanku, Deutsche Banku, Meritum Banku, Alior Banku, T-Mobile Usługi Bankowe oraz za pośrednictwem bankowości elektronicznej Banków Spółdzielczych obsługiwanych przez Blue Media lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej mPotwór dostępnej m.in. na stronie internetowej www.plus.pl/mpotwor, aplikacji mobilnej mPay możliwej do pobrania ze sklepów Google Play oraz App Store oraz aplikacji doładowania.pl

Bonus zostanie aktywowany na koncie klienta automatycznie po dokonaniu zasilenia, natomiast nie przedłuża on okresu ważności dla usług wychodzących.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Plus

Komentarze
Zaloguj się
96. ~Lydas
0

2016-03-31 21:23:03

Nie wiem na co wydam teraz taką kasę :D prawie 2 stówki na koncie :D Super są te promocje w Plusie :P

Odpowiedz

95. ~Częstobor
0

2016-03-30 11:54:05

Jak się jest gapą, to się nie zyskuje :( ale Plus słynie z tego, że często robi różne promocje na doładowania, więc następnym razem się powinno udać.

Odpowiedz

94. ~bob
0

2016-03-26 11:19:14

Sms-a z info o promocji otrzymałem na drugi dzień po promocji! Żenada!Zrobili promocję w środku tygodnia, aby jak najmniej osób skorzystało, a medialnie wielkie halo!Plus cwaniakuje, trzeba szukac innych operatorow, bardziej transparentnych. Ale co sie dziwic, niedanow podali ze Solorz ma problemy finansowe, wiec musi strzyc owce.

Odpowiedz

93. biala1991
0

2016-03-25 05:52:18

TomekO można dostać kilka bonusów za jedno doładowanie, bo promocje się połączyły ale to nie znaczy, że za bonus z jednej promocji operator podaruje kolejny bonus ze swojej innej promocji:D czyli wariant- bonus w promocji Piąte doładowanie gratis dał komuś dodatkowo 100% nie ma racji bytu:DPromocja, którą wcześniej linkowałeś nie była organizowana przez Plusa więc tam sytuacja wyglądała inaczej:DCo do bonusów za doładowania 100zł to chyba dokładają 10%, nie interesowałam się specjalnie tym tematem:)

Odpowiedz

92. TomekO
0

2016-03-24 09:21:07

biala1991 gdyby każde doładowanie było bonusowe to by przyznawało w nieskończoność. Często do doładowania dają kilka bonusów. Może nie koniecznie w Plusie. Pewnie +100% do 99 zł. bo od 100 zł dają jakieś dodatkowe bonusy ?

Odpowiedz

91. biala1991
0

2016-03-24 05:51:32

TomekO, nie ma opcji żeby Plus od przyznanych bonusów naliczał kolejne bonusy, bo promocja by nie miała końca:D Ja jestem usatysfakcjonowana:D W porównaniu do innych sieci gdzie bonusy idą na konto promocyjne ważne aż 14 dni i można je wykorzystać dopiero po wyczyszczeniu konta głównego Plus daje rade:D

Odpowiedz

0

2016-03-24 01:01:06

Też doładowałem. Będę miał na chomika, bo do czego innego to się plus nie nadaje. :)

Odpowiedz

88. ~ja
0

2016-03-23 23:17:00

plus zablokował swoją stronę..... jaka żenua!

Odpowiedz

87. wlo
0

2016-03-23 22:47:47

toms - znaczy regulaminowo?

Odpowiedz

86. toms
0

2016-03-23 22:10:26

Zasiliłem trzy numery z włączoną RWK kwotą po 55 zł na każdy numer. Stan konta 110 zł ważne do 23.03.2017r., na każdym numerze. ;-)

Odpowiedz

85. ~Mysza
0

2016-03-23 21:09:34

Elegancki pomysł, za to właśnie cenię sobie Plusa. Dość rzadko dają aż tak dużego bonusa na doładowanie, ale na przestrzeni ostatniego miesiąca to już drugi raz.

Odpowiedz

84. TomekO
0

2016-03-23 20:55:22

biala1991 podałem link do forum gdzie ktoś opisał że dostał. Ja sam nie mam Plusa i nie ładowałem. Właśnie po dwóch doładowaniach powinni dać 5 ;) Mimo wszystko 450 zł za 200 zł. to nie jest źle.

Odpowiedz

83. biala1991
0

2016-03-23 19:54:37

Tom, możesz przedłużyć:D Włącz RWK za 10zł i dopiero wtedy doładuj. Będziesz miał konto ważne rok:)

Odpowiedz

82. ~Tom
0

2016-03-23 18:58:37

Dziękuje bardzo za odpowiedź.

Odpowiedz

81. ~
1

2016-03-23 18:54:58

W Plusie ważności konta nie sumują się :-( za 50PLN wydłuży Ci o 90dni. Kolejne doładowanie 50 tego samego dnia nic już nie przedłuży!

Odpowiedz