DAJ CYNK

10% więcej doładowania w Plusie na Kartę

10.07.2012

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3911

Ważne 0

0

Plus przygotował promocję, w której za zasilenie konta w usłudze Plus na Kartę otrzymać można 10% więcej wartości doładowania.

Plus przygotował promocję, w której za zasilenie konta w usłudze Plus na Kartę otrzymać można 10% więcej wartości doładowania.

Aby skorzystać z promocji, należy doładować konto poprzez aplikację w serwisie Facebook lub poprzez stronę operatora.

Do każdego doładowania dodane zostanie 10% jego wartości. Promocja nie jest przeznaczona dla użytkowników oferty mix.

Źródło tekstu: wł

Tagi: plus prepaid
Komentarze
Zaloguj się
19. ~bydg
0

2012-07-13 13:17:17

Chyba ktoś się pomylił opisując tą promocję, że do każdego doładowania 10% więcej. Doładowałem za jedyne 5 zł i dostałem tylko 5 zł. Czyli wynika że nie do każdego doładowania dają 10% więcej. Pozdrawiam

Odpowiedz

18. ~nick
0

2012-07-12 18:08:14

Aż żal czytać większość komentarzy:) 90% z Was chciałoby mieć wszystko do wszystkich za 5zł/mc :)

Odpowiedz

17. ~
0

2012-07-12 17:59:34

@camilien, no tak, ale pakiet jest raz na miesiąc a nie każdy potrzebuje 50 zł pakować w telefon miesięcznie. Wolę Heyah za, że tak napiszę, bardziej przystępne rozwiązania jak np. 1000 smsów do wszystkich za 3,90 zł, na 30 dni. To ma sens :)

Odpowiedz

16. ~kosa1127
0

2012-07-11 09:22:22

@obiektywna, dokładnie ja mam również Abonament (firmowy) plus telefon w Plus Mix i jest idealnie nie ma żadnych problemów, znajomi z sieci Play mają rozłączane połączenia, chodź nadajnik Play jest a i tak ludzie siedzą na Plusie bo ten Plusowy zasięg jest lepszy i stabilniejszy od zasięgu sieci Play.

Odpowiedz

15. ~kosa1127
0

2012-07-11 09:18:28

@Taczian w każdym punkcie Plusa przeniesiesz numer ;)

Odpowiedz

14. ~obiektywna
0

2012-07-10 19:06:17

@ camilien ciekawe co zrobisz jak będziesz mieć tylko zasięg play-a. Ja tam mam abonament w plusie i jestem zadowolona wiem za co płacę, i nie zrywa mi połączeń jak to często w przypadku roamingu wewnętrznego bywa.

Odpowiedz

13. ~camilien
0

2012-07-10 12:41:22

Nie wiem czym Wy się tak podniecacie, że w plusie (już niedługo) dzień rozmowy kosztuje "jedyne" 29 groszy. Mnożąc to przez 30 dni wychodzi 8,7 zł. Gdy wejdzie 0,69 gr to z 8,7 zrobi się 20,7 zł. W play mamy 100 dni rozmów w sieci i do tego smsów (w plusie drugie tyle za sms-y) za 50 zł. Różnicę widać gołym okiem. Nie jestem fanboyem play, ale jak ktoś ma sporo osób w tej sieci, to się opłaci. Więc trzeba przenieść numery do Play, które i tak korzysta z zasięgu Plusa, więc problemu nie widzę. Chyba, że ktoś lubi przepłacać.

Odpowiedz

12. ~
1

2012-07-10 12:23:44

Mam jedną kartę, którą chciałbym przenieść spowrotem do Plusa na kartę. Rozumiem, że tylko w salonach i AP? Plusu się rozkręca, może za pare lat wyjdą na prowadzenie;-) /Taczian

Odpowiedz

11. ~
1

2012-07-10 11:36:27

I cale szczescie,ze przeniosłem numer z porecza do pleja:)juz ponad rok jestem:)i jestem bardzo zadowolony:) stan darmowy i tani nielimitowany internet i to wszystko na karte:)az mi sie smiac chce jak widze ze inni placa za rozmowy i essy we wlasnej sieci:)))i jeszcze w dodatku na tydzien czy dwa i jeszcze za to placa,hehehe:)predzej czy pozniej przestanie sie opłacac(mi przestalo jak bylem poreczu)i wtedy pojdzie sie do pleja albo do sieci która byc moze ma podobnie jak plej:):):)i podkreslam na karte jest taniej niz abonament:0 no chyba ze ze wzgledu na na fona bierze sie abonament,ale to tak jakbys placił raty:( ja co 2 lata kupuje na gieldzie telefon i mam spokój:) ładuje co jakis czas i nikt mnie nie pogania jakimis fakturami rachunkami itp:) zycze przemyslanych decyzji:)Pozdrawiam

Odpowiedz

10. ~
1

2012-07-10 11:30:55

A jakim kodem trzeba ją aktywować i dlaczego znowu co miesiąc? :D

Odpowiedz

9. ~
1

2012-07-10 11:27:57

Lepiej skorzystać z tej promocji, czy np. kupić doładowanie 30 zł za 27 zł? Bo 20 % to już nie byłoby pytania.

Odpowiedz

8. ~vil
1

2012-07-10 11:22:15

bartoszek534 dzięki! wiem o tym i pilnuje Plusa:-) dla tego mówię, iż się poprawia. Jedyne co mnie trzyma przed przejściem to sama osoba Solorza -- nie lubię go:-)

Odpowiedz

2012-07-10 11:19:52

i dodam, ze jest bonus 60 zl za przeniesienie numeru.

Odpowiedz

2012-07-10 11:18:21

@vil - plus rzeczywiscie sie poprawia, i warto przejsc. W porównaniu z tt gdzie masz po 4,03 miesiecznie rozmowy za 3gr za minutę, to w plus np w 36.6 masz nielimitowane sms i rozmowy do wszystkich w tej sieci za 9 i 29gr dziennie i 10 zl za darmo z chillbill, a w nowej taryfie rok waznosci po doladowaniu i do 5 z plusa za darmo za 10 zl miesiecznie. Sprawdz to.

Odpowiedz

5. Atlan
3

2012-07-10 11:07:01

I prawdę mówiąc jeśli te 10% idzie na konto główne to lepsze te 10% niż ta cała pogoda w Orange.

Odpowiedz