DAJ CYNK

10 GB za 10 zł w Play na kartę

20.08.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 80042

Ważne 43

11

Sieć Play wprowadziła promocyjny pakiet 10 GB transferu za 10 zł dostępny w ofertach na kartę.

Sieć Play wprowadziła promocyjny pakiet 10 GB transferu za 10 zł dostępny w ofertach na kartę.

Zobacz: Play: Formuły Unlimited na kartę

Pakiet ważny jest przez 30 dni, a jego aktywacji można dokonać kodem *111*745*1# lub wysyłając SMS o treści START.745 na numer 111. Promocja obowiązuje od 20 sierpnia do 30 listopada. Możliwe jest aktywowanie dowolnej liczby pakietów.

Z promocji skorzystać mogą użytkownicy planów: Formuła Play na Kartę, Play na Kartę, Play na Kartę Lubię to!, Formuła Mini Max na Kartę, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play Fresh Darmowe Rozmowy i SMS-y w Play, Play Fresh Darmowe SMS-y do wszystkich sieci oraz Red Bull Mobile na Kartę.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Play, wł

Komentarze
Zaloguj się
321. ~pioter
0

2016-02-09 15:02:32

pakiet 10 GB super chodzil yylko sie szybko skonczyl szkoda ze Play nie przedluzyl

Odpowiedz

320. ~nou
0

2016-02-03 03:54:51

niestety Nie znajduję tego pakietu w aktualnej ofercie Playa. a była to dość dobra oferta.jeśli ktoś zna podobne korzystne pakiety internetowe, aktualnie dostępne, w Playu czy jakiejś innej sieci. ToProszę podać tą informację.Aby to co dobre nie kończyło się szybko.

Odpowiedz

319. ~adens
0

2016-01-25 12:47:36

Play już wyłączył ten pakiet i znów są ceny jak w latach 90 XXwieku. 2gb za 9 zł Dobrze się tym durniom w główkach pomieszało chcąc szukać debili co za 20 zł kupią 6giga hahahaha normalnie Polska wciąż w średniowieczu a Play na czele tego łupania i okradania klientów.

Odpowiedz

318. teleman29
0

2015-12-26 20:05:05

ktos sie orientuje czy pakiet 10 gb za 10 zl przedluza w styczniu? to jest najlepsza usluga EVERRRR.... i ta mozliwosc wyboru ktora z sieci..... .... u mnie download 11 Mbit upload 4 mbit

Odpowiedz

317. ~dam
1

2015-12-25 21:05:52

Ludzie to działa ... Tylko trzeba użyć mózgu. Miec w Tel wlaczony roaming. I transmisję. Danych . Wpisać poprawnie kod . I chodzi. Chula. śmiga. Jak należy

Odpowiedz

316. ~dam
1

2015-12-25 21:02:39

Jestem w 100% zadowolony . MAM NADZIEJE ZE NIE ZLIKWIDUJĄ. TEJ PROMOCJI..!!!TO BYŁBY DUZY BŁĄD. SIECI PLAY!!!!!!!!

Odpowiedz

315. ~dam.
0

2015-12-25 20:54:32

Ja jestem w 109% zadowolony

Odpowiedz

314. ~Bartek
0

2015-12-15 17:10:01

Doładowałem pierwszy pakiet , wszystko pięknie ładnie a drugi raz ,, Pakiet jest włączony" i co mam robić?

Odpowiedz

313. ~jan
1

2015-12-11 07:54:24

OD kilku miesiecy jade na tym internecie z play i jest git

Odpowiedz

312. ViNYL
0

2015-11-22 21:28:06

Da się to jakoś odpalić na starterze "Play Internet na Kartę 19 zł"? Jest możliwa zmiana taryfy na którąś z obsługiwanych? W Play24 widzę tylko możliwość przejścia na "Play Internet na Kartę 9 zł". Czy stracę wtedy transfer z aktualnej taryfy?

Odpowiedz

311. ~Ja±
0

2015-11-22 13:34:14

310). no to ważny 30 dni, czy do końca miesiąca..? Fajnie układają te regulaminy... ;-)

Odpowiedz

310. ~lurek
0

2015-11-22 13:09:51

Zgodnie z regulaminem pakiet jest ważny przez 30 dni, ale tylko do końca miesiąca kalendarzowego w którym został zakupiony? Kupując dziś będzie ważny tylko do 30.11.2015?

Odpowiedz

309. ~sajuja
0

2015-11-20 01:55:47

Pakiet moim zdaniem bardzo dobry. Nie mam z nim żadnych problemów a byłoby nawet miło gdyby to wprowadzili na stałe bo takiej oferty zwykle nie ma a jest bardzo przydatna. c:

Odpowiedz

308. ~a
0

2015-11-16 11:13:00

czy promocja jest przedluzona do 24.12 ?

Odpowiedz