DAJ CYNK

1 TB w prezencie od T-Mobile

10.03.2016

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 21110

Ważne 25

19

Klienci T-Mobile, którzy korzystają z oferty abonamentowej dla klientów indywidualnych (prywatnych), będą mogli aktywować za darmo testowy pakiet 1 TB transmisji danych - wynika z informacji TELEPOLIS.PL.

Klienci T-Mobile, którzy korzystają z oferty abonamentowej dla klientów indywidualnych (prywatnych), będą mogli aktywować za darmo testowy pakiet 1 TB transmisji danych - wynika z informacji TELEPOLIS.PL.

Pakiet będzie aktywny do końca okresu rozliczeniowego następującego po tym, w którym został uruchomiony. Oferta będzie obowiązywać od 15. marca i będzie dotyczyć abonamentów z taryfami głosowymi (nie dedykowanych transmisji danych).

Źródło tekstu: wł

Tagi: T-Mobile
Komentarze
Zaloguj się
112. ~
0

2016-03-17 18:47:27

@11 bo patrz regulamin i warunki tej "promocji"

Odpowiedz

111. ~mmmmmmmmmmm
0

2016-03-17 09:32:16

A ja osobiście uważam, że fajna sprawa. Taki ukłon, mimo, że na chwilę w stronę klienta. Zresztą skorzystanie z tego jest dobrowolne. chcę to biorę, nie to nie. A jeżeli mi się nie podoba to z datą wygaśnięcia umowy mogę zmienić sieć.

Odpowiedz

110. ~torawa
0

2016-03-15 20:15:46

Zgodnie z regulaminem 2.7 to jest 2 TB za darmo. A zgodnie z 2.2 mogą obniżyć szybkość do 1 Mb/s za "wysokie zużycie danych" (tyle, że 1 TB na miesiąc to opcja dla szaleńców więc jak taka osoba może mieć zużycie mniejsze niż wysokie? może mieć tylko potwornie wysokie albo makabrycznie wysokie).

Odpowiedz

109. ~marcin
0

2016-03-15 13:14:53

dzięki bardzo :)

Odpowiedz

108. ~aero666
0

2016-03-15 13:04:25

Autopoprawka: tam jednak jest maj w regulaminie. Czyli mozna uzyskac pelne dwa miesiace jak sie poczeka do poczatku okresu.

Odpowiedz

107. ~aero666
0

2016-03-15 13:00:04

Sam zacytowales fragment ktory mowi o tym co bedzie -- pakiet wylacza sie samoczynnie wraz z koncem cyklu.Jesli masz cykl od 3, to mozesz aktywowac dzis i bedziesz mial do 2.04, a nastepnie 3.04 jeszcze raz i bedzie do 2.05. 4 maja pakietu juz nie wlaczysz bo bedzie po promocji.

Odpowiedz

106. ~marcin
0

2016-03-15 12:53:45

No w regulaminie nie piszę co będzie po 30 dniach, czy zostanie wyłączony pakiet czy opłata pobrana. a mam jeszcze jedno pytanie czy jeśli cykl mam od 3 dnia każdego miesiąca to czy jak włączę 4 maja to będę miał przedłużone do 4 czerwca czy tylko do 15 maja bo do tego czasu można aktywować ??

Odpowiedz

105. ~aero666
0

2016-03-15 12:48:08

Przeczytaj regulamin do konca, wszystko jest wyjasnione. Mozna uzyskac to co podal w wiadomosci Telepolis, tylko po rozpoczeciu kolejnego okresu trzeba jeszcze raz wyslac SMSa.

Odpowiedz

104. ~marcin
0

2016-03-15 12:42:50

Co po tym okresie pakiet zostaję wyłączony czy przedłużony ??

Odpowiedz

103. ~marcin
0

2016-03-15 12:42:11

Usługę można aktywować w okresie trwania promocji, tylko jeden raz w Cyklu Rozliczeniowym i będzie ona aktywna do końca bieżącego Cyklu Rozliczeniowego więc co tutaj telepolis piszę Pakiet będzie aktywny do końca okresu rozliczeniowego następującego po tym, w którym został uruchomiony. Chyba jest jakiś błąd w tym co pisał telepolis.pl

Odpowiedz

102. ~aero666
0

2016-03-15 12:38:05

NET na 80008. Jest w regulaminie, linka dawalem wyzej.

Odpowiedz

101. ~marcin
0

2016-03-15 12:35:26

Jaki to sms itd

Odpowiedz

100. ~aero666
0

2016-03-15 12:26:52

U mnie wlasnie aktywowali -- pomimo tego, ze zadnej informacji o promocji nie dostalem, formularza na stronie nie ruszalem, po prostu wyslalem smsa. Czas oczekiwania ponad 4h.Czyli regulamin jest do kitu, pewnie ktos kopiowal znow nie z tego szablonu co trzeba.

Odpowiedz

99. ~pkonrad
0

2016-03-15 12:21:12

Trzeba spróbować wysłac SMSa zgodnie z regulaminem i okaże się czy aktywują :) Mojej żonie nowy cykl zaczyna się od najbliższego czwartku, więc sprawdzę przy przejdzie :)

Odpowiedz

98. ~aero666
1

2016-03-15 09:32:22

Regulamin pojawil sie tutaj: No i jak zwykle, wedlug regulaminu oferta dostepna dla wybranych osob ktore otrzymaja bezposrednia informacje od operatora, HA HA HA HA!

Odpowiedz