DAJ CYNK

1 GB na start w Orange Yes

22.07.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3119

Ważne 6

3

Orange zwiększa wielkość darmowej paczki danych w starterach Orange Yes z 200 MB do 1 GB.

Orange zwiększa wielkość darmowej paczki danych w starterach Orange Yes z 200 MB do 1 GB.

Zmiana dotyczy zarówno partii starterów o starych oznaczeniach, jak i nadchodzących. Bonus ważny jest przez 10 dni od momentu aktywacji numeru i jest przyznawany automatycznie.

Orange Yes to taryfa typowo głosowa - z darmowymi rozmowami i wiadomościami wewnątrz sieci Orange. Dodatkowy, płatny pakiet 1 GB (ważny przez 30 dni) to wydatek 12 zł.

Źródło tekstu: Orange, wł

Komentarze
Zaloguj się
10. ~
0

2015-07-23 11:52:36

Koledzy forumowicze, sprawdźcie i dajcie znać, czy da się z tego wycisnąć pisiont giga ;-)

Odpowiedz

9. ~Jachu
0

2015-07-22 20:19:02

A da się ten pakiet przedłużać RWK?

Odpowiedz

-2

2015-07-22 11:25:47

Divhash 5).Co Ty pleciesz? 2ooMB jest ważne 1o dni:-D

Odpowiedz

7. ~4D
-2

2015-07-22 11:00:51

ad 4. Nie kalkulowałem wcześniej w ten sposób, ale faktycznie to ma sens i się zgadza - w pierwszej połowie roku jest z internetem w Orange na kartę (taryfy głosowe) ubogo, ale za to druga połowa roku jest już na bogato!

Odpowiedz

6. ~4D
-2

2015-07-22 10:54:21

ad 5. Dla kogo ta niby "wada"?! Chyba dla czepialskich!Dla tych, którzy kupują starter żeby jakiś czas korzystać z nr w Orange?? Przecież oni i tak przewidują doładowanie konta i pakietu!Dla tych, którzy chcą wykorzystać 1 GB oraz 5 zł ze startera i... kosz?? Oni są na tyle przedsiębiorczy, że "wycisną" taki starter w 1 dzień ;-)

Odpowiedz

5. Blank
2

2015-07-22 10:43:39

jedna wada: 1 GB jest ważny 10 dni, 200 MB było ważne 31 dni

Odpowiedz

4. ~Pl
-2

2015-07-22 10:21:23

Podsumowując wpis 3. : Do stycznia 2016 w Orange na kartę 1 GB wychodzi średnio poniżej 2 zł - 6 GB za 6 zł do końca sierpnia + 6 GB za 6 zł do końca października + 1 GB za 12 zł w listopadzie + 3 GB za 3 zł w grudniu i na początku stycznia.

Odpowiedz

3. ~Pl
-2

2015-07-22 10:04:13

Do końca sierpnia dodatkowy, płatny pakiet 6 GB (ważny przez 60 dni) to wydatek 6 zł. Natomiast w grudniu pakiet świąteczny 3 GB za 3 zł.:-)

Odpowiedz

2015-07-22 09:20:16

razem z bonusem na wakacje, 6 GB za 6 zł fajna oferta, kod do bonusa 6gb, *110*77#

Odpowiedz

1. ~butters
2

2015-07-22 09:19:10

Z regulaminu wynika, że 1GB nie jest do wykorzystania w LTE??

Odpowiedz