DAJ CYNK

Zwijana klawiatura Rolly od LG

28.08.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 10

Ważne 7

1

LG zaprezentował nietypową, zwijaną klawiaturę Rolly przeznaczoną do pracy mobilnej.

LG zaprezentował nietypową, zwijaną klawiaturę Rolly przeznaczoną do pracy mobilnej.W odróżnieniu od innych przenośnych klawiatur dostępnych na rynku, klawiatura Rolly (model KBB-700) może być składana wzdłuż czterech rzędów przycisków, dzięki czemu powstaje łatwa do przenoszenia "listwa", bez trudu mieszcząca się w torebce lub aktówce.

Klawiatura Rolly Keyboard jest wyposażona w przyciski z kontrastowymi oznaczeniami oraz rozkładaną podstawką pod urządzenie mobilne - smartfon lub tablet. Pisanie ułatwia rozstaw klawiszy wynoszący 17 mm, tylko o 1 mm mniejszy niż w przypadku większości klawiatur komputerów stacjonarnych.

Klawiaturę wykonano z odpornego na uderzenia i trwałego poliwęglanu oraz z czarnego tworzywa ABS. Ważnym atutem klawiatury jest wyraźnie wyczuwalny skok przycisków, który nie występuje w elastycznych klawiaturach z silikonu. Klawiatura jest wyposażona w dwa wytrzymałe ramiona utrzymujące smartfon lub tablet w pozycji pionowej.

Gdy klawiatura Rolly Keyboard zostanie rozłożona, włącza się funkcja automatycznego parowania pozwalająca na łatwe podłączenie dwóch różnych urządzeń z interfejsem Bluetooth 3.0. Podłączone urządzenia można przełączać jednym naciśnięciem przycisku. Klawiatura jest zasilana jedną baterią AAA, która przy przeciętnym użytkowaniu wystarcza na nawet trzy miesiące.

Klawiatura Rolly zadebiutuje w USA już we wrześniu, a następnie w czwartym kwartale pojawi się na kluczowych rynkach Europy, Ameryki Łacińskiej i Azji. Informacje o cenach oraz dostępności będą podawane lokalnie wraz z rozpoczęciem sprzedaży. Odwiedzający targi IFA 2015 w dniach 4-9 września będą mogli obejrzeć Rolly na stanowisku firmy LG w hali 18 Targów Berlińskich.

Źródło tekstu: LG

Komentarze
Zaloguj się
Polecane tematy