DAJ CYNK

ZTE Open z Firefox OS dostępny na eBay

14.08.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2399

Ważne 1

2

ZTE ogłosił plany sprzedaży swojego smartfonu z systemem Firefox poprzez najpopularniejszą na świecie platformę zakupową eBay. Model ZTE Open będzie można nabyć tą drogą w miesiąc po rynkowym debiucie urządzenia.

ZTE ogłosił plany sprzedaży swojego smartfonu z systemem Firefox poprzez najpopularniejszą na świecie platformę zakupową eBay. Model ZTE Open będzie można nabyć tą drogą w miesiąc po rynkowym debiucie urządzenia.

ZTE Open to model dedykowany osobom, które cenią intuicyjny system operacyjny, jakim jest Firefox OS, będący mobilną platformą opartą na webowych funkcjonalnościach Mozilli. Pełna integracja z portalami społecznościowymi, takimi jak Facebook czy Twitter, aplikacjami lokalizacyjnymi, np. Nokia HERE oraz przeglądarką internetową Firefox, to tylko niektóre możliwości nowego smartfonu.

Pod względem specyfikacji ZTE Open zbliżony jest do dostępnego w T-Mobile Alcatela One Touch Fire - również wyposażonego w Firefox OS. Dostajemy 3,5-calowy ekran HVGA (320 x 480 pikseli), 256 MB pamięci RAM, jednordzeniowy procesor 1 GHz (Cortex-A5), grafikę Adreno200, łączność HSDPA do 7,2 Mb/s, czytnik kart microSD, aparat 3,15 Mpix i baterię 1200.

Cena modelu ZTE Open na rynku amerykańskim ustalona została na 79,99 dolarów, za to brytyjski eBay zaoferuje ten model w cenie 59,99 funtów.

Źródło tekstu: ZTE, wł

Tagi: ZTE
Komentarze
Zaloguj się
10. jujeahip
0

2013-08-14 13:47:46

~2 pamiętaj, że ceny w stanach są podawane bez podatków, które w każdym stanie są trochę inne stąd między innymi różnica. Co do samego systemu to na pierwszy smartfon daje radę

Odpowiedz

9. ~Frank
0

2013-08-14 11:19:56

Ale się wszyscy udali z tym androidem... Wszystko porównywane do Androida. Android jest fajny i dobry, ale nie każdemu musi się podobać. Jedni wolą iOS, inni WP8, a jeszcze inni coś innego. Miejmy nadzieję, że system się rozwinie i dostarczy trochę świeżości na rynku. Ja jestem dobrej myśli. Konkurencja na pewno nie zaszkodzi.

Odpowiedz

8. ~kjjd
0

2013-08-14 11:11:55

aplikacje: Nokia HERE. eBay; Badoo; Terra; KAYAK; The Weather Channel; TMZ,; AOL; Wikipedia; CNNMoney; Huffington Post; TIME; Facebook; Airbnb; Time Out; Twitter;SoundCloud

Odpowiedz

7. ~daniel852
0

2013-08-14 10:41:51

a co z aplikacjami..beda jakies...bez nich to duzego sukcesu nie osiagnie ten telefon nawet jak sie nie bedzie mulil i bateria bedzie trzymac dlugo...

Odpowiedz

6. Paweł
0

2013-08-14 10:37:36

Kupiłem w Hiszpanii za 69 euro z czego 30 było do wykorzystania na połączenia i internet. Szczerze to bardzo mnie rozczarował ten system. Jeszcze dużo wody musi w Wiśle upłynąć zanim da się z tego normalnie korzystać a nazywanie tego telefonu (czy Alcatela z T-Mobile) smartfonem jest mocno naciągane :)

Odpowiedz

5. djseba3
0

2013-08-14 10:33:34

Za 300-400zł można kupić dwurdzeniowego smartphone-a, a Firefox OS? chyba tylko dla fanów Mozilli.

Odpowiedz

4. ~Gusłaf
0

2013-08-14 10:33:15

Moim zdaniem dobre rozwiązanie. Więcej systemów, większa konkurencja. Na pewno wiele osób kupi, bo nie potrzebuje kombajnów z setką zbędnych bajerów. Taka alternatywna dla Nokia Asha i tanich Androidów :)

Odpowiedz

3. ~.aj
0

2013-08-14 10:31:43

Pozyjemy, zboaczymy. Ja bym sie tak nie smial z bebechow. Wszystko zalezy od pradozernosci i wydajnosci systemu. Jesli bedzie dzialac 2 doby na ladowaniu i nie bedzie sie przycinac, to jak dla mnie moze byc. Nie wszyscy potrzebuja osmiu rdzeni, 2 giga ramu lub wiecej.

Odpowiedz

2. ~haaaaaaaaaaaaaaalka
-1

2013-08-14 10:24:03

Co to jest?! Czy mamy 2006 r.? Tak samo świetnie zoptymalizowany jak poprzednik?! W Polsce pewnie 450 zł.

Odpowiedz

1. ~Mirek
0

2013-08-14 10:09:02

W jednym i drugim przypadku cena za telefon dobra,ciekawe ile w Polsce sobie zażyczą?

Odpowiedz