DAJ CYNK

ZTE: Koniec wsparcia dla Grand X IN

30.08.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 8655

Ważne 1

4

ZTE Polska ogłosiło, że wyposażony w procesor Intel Atom smartfon ZTE Grand X IN nie otrzyma oficjalnej aktualizacji oprogramowania.

ZTE Polska ogłosiło, że wyposażony w procesor Intel Atom smartfon ZTE Grand X IN nie otrzyma oficjalnej aktualizacji oprogramowania.

ZTE Grand X IN z ekranem o przekątnej 4,3-cala i rozdzielczości QHD (540 x 960 pikseli), 1 GB pamięci RAM i potężnym procesorem Intel Atom Z2460 o taktowaniu zegara 1,6 GHz, wyposażonym w Hyper-Threading zadebiutował na polskim rynku jesienią 2012 roku. Bardzo dobry stosunek ceny do jakości zachęcił wiele osób do zakupu.

Wśród wad urządzenia wymieniana była dosyć stara już wersja systemu operacyjnego (4.0.4), użytkownicy liczyli jednak, że przy niemal "gołym" Androidzie szybko pojawi się aktualizacja. Przeliczyli się.

W odpowiedzi na pojawiające się pytania, informujemy, że nie będzie oficjalnej aktualizacji systemu w smartfonie ZTE Grand X In. Osoby oczekujące na nią przepraszamy - czytamy na fanpage'u ZTE na Facebooku.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: ZTE, wł

Tagi: ZTE
Komentarze
Zaloguj się
26. ~
0

2013-09-03 15:46:23

jak czytam wpisy niektorych to mam wrazenie, ze jedynym sensem posiadania dla nich telefonu jest aktualizacja, ktorej i tak nie ma. Mam telefon na androidzie 2.3.5 i ...uwaga!... dziala!

Odpowiedz

25. tMati
0

2013-09-02 09:20:49

@19 Producenci smartfonów z Androidem aktualizują topowe modele podobnie długo. W dodatku ich aktualizacja jest pełna, a nie okrojona jak w starszych modelach iPhone/''a, gdzie dostają z 50% tego co najnowszy model.

Odpowiedz

24. ~
0

2013-09-01 11:36:32

Kupić chiński szajs i oczekiwać wsparcia, ahahahahaha 😄

Odpowiedz

23. ~boo
0

2013-08-31 21:11:36

@14 pan "spod czwórki" sugeruje, że silnik 1.9TDI to jakieś cudo techniki, tak wiec nie bądź zdziwiony, że ma problem z tym co nowoczesne a co przestarzałe

Odpowiedz

22. ~AndroidFanLol
1

2013-08-31 20:53:55

~PiorQu, Applefan, co z tego, skoro na popularne modele jest jest praktycznie najnowsza wersja androida? Często z niezłymi dodatkami, modyfikacjami, może to Was boli? Android to pełna swoboda, w przeciwieństwie do iOs/''a. Jest gdzieś oficjalna dokumentacja iOs/''a? Kod źródłowy? NIE

Odpowiedz

21. ~Kruk
0

2013-08-31 16:52:38

Przesiadłem się z iP4s na ZTE v987 i również nie mogę złego słowa powiedzieć na ZTE. Dwie karty SIM i pełny komfort użytkowania. Oczywiście ze zmodowanym romem.

Odpowiedz

20. ~Staszi
0

2013-08-31 14:49:45

Jestem szczęśliwym posiadaczem ZTE v970 i szczerze go polecam. Mam czyściutkiego roma z andkiem 4.1.1 JB z polskim językiem. Telefom ma tylko dwie wady- brak przedniej kamery i dość słabe zdjęcia. Działa idealnie na dwóch kartach sim, najnowsze gry śmigają aż miło. Stosunek jakość / cena jeden z lepszych na rynku :) ZTE i Huawei robią bardzo dobre słuchaki, ale jeszcze kuleje ich marketing. To tylko kwestia czasu aż zdominują rynek. Pzdr.

Odpowiedz

19. ~PiorQu
-3

2013-08-31 12:35:56

Widać po nicku "applefan_" :-D Ale taka jest prawda .. mająć iPhone/''a jest pewny, że jeśli nawet wydane zostanie oprogramowanie z bugiem, z błędem to w bardzo szybkim czasie aktualizację ;-) Mamy 3 lata wsparcia i to was Androidowce boli :-) Szkoda jedynie, że Nokia poszła ku Microsoftowi i jej telefony są średnio aktualizowane bo , MOIM ZDANIEM to właśnie Nokia zaraz po Jabłku zawsze najbardziej dbała o klientów ;-)

Odpowiedz

18. ~
-3

2013-08-31 10:40:50

@15: Dokładnie! Ponadto Apple i jego produkty to po prostu klasa, styl i prestiż, ale ludzie tego nie dostrzegają...

Odpowiedz

17. ~tadek
-3

2013-08-31 09:07:12

Kiedy sie ludzie wyleczą z tego ,ze te marne aktualizacje niczego nie wnoszą. Przecież telefon wraz z końcem wsparcia nie wyłączy sie , a ci którym będzie zależało by mieć numerek softu wyżej maja do tego xda.

Odpowiedz

16. ~
3

2013-08-31 07:21:40

@15 system w którym trza płacic za kazda aplikację i co najwyzej można ikonki poprzestawiać nie potrzebuje w ogóle aktualizacji. Tak dba, że doi ich na kazdym kroku, a oni lubią być dojeni :)

Odpowiedz

15. applefan_
-3

2013-08-30 23:19:39

Tak czytam o tych problemach z aktualizacjami i wymuszonym kupowaniem nowych modeli i dochodzę do wniosku, że Apple najbardziej dba o swoich klientów i jest najtańsze...

Odpowiedz

14. ~
0

2013-08-30 22:04:50

do pana nr 4: a co niby jest przestarzale w tym telefonie?

Odpowiedz

13. ~wo
0

2013-08-30 19:57:04

LG ma koniec wsparcia w dniu premiery. ha ha

Odpowiedz

12. ~FioleK
0

2013-08-30 19:14:34

Ja mam bliźniaczy model V970 tylko zamiast x86 ma ARMa V970... i jestem super zadowolony. Jest to najlepszy smartphone jaki miałem, a korzystałem z dwóch HTC i jednego Samsunga.

Odpowiedz