DAJ CYNK

ZTE Grand S Flex LTE dostępny w Polsce za 1349 zł [wideo]

05.12.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4160

Ważne 2

2

Flagowy model Grand S Flex z modemem LTE dostępny jest już w Polsce. Urządzenie wyposażono w 5-calowy ekran HD, dwurdzeniowy procesor z zegarem 1,2 GHz oraz moduł LTE oferujący szybki transfer danych.

Flagowy model Grand S Flex z modemem LTE dostępny jest już w Polsce. Urządzenie wyposażono w 5-calowy ekran HD, dwurdzeniowy procesor z zegarem 1,2 GHz oraz moduł LTE oferujący szybki transfer danych.

Smartfon bazuje na chipsecie Qualcomm MSM8930 Snapdragon z dwoma rdzeniami 1,2 GHz, ma 1 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej (brak czytnika kart). Androida 4.1 oglądać będziemy na 5-calowym wyświetlaczu o rozdzielczości HD (720 x 1280 pikseli), wykonanym w technologii IPS LCD. Aparat fotograficzny telefonu wykonuje zdjęcia o rozdzielczości 8 Mpix i rejestruje filmy FullHD.

Modem LTE Cat3 pozawala pobierać dane z szybkością do 100 Mb/s oraz wysyłać je z szybkością do 50 Mb/s. W obudowie o grubości 8,5 mm i masie 130 gramów producentowi udało się zmieścić akumulator o pojemności 2300 mAh.



Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: ZTE, wł

Tagi: LTE ZTE
Komentarze
Zaloguj się
25. ~Natalia Garboś
0

2013-12-11 09:46:20

Z chęcią zakupiłabym ten model :) Wydaje mi się, że za taką cenę ma naprawdę duże możliwości. Sama jednak od wielu lat jestem zwolenniczką Samsungów i nie wiem, czy tak szybko by mnie przekonał ...

Odpowiedz

24. ~Punk
0

2013-12-09 01:04:20

Po co komu taki telefon skoro bateria to jakaś pomyłka. Ten telefon nawet jednego dnia nie wytrzyma na baterii. Ja zaś myślę nad przesiadką się na Monster X5, zobaczymy jak ten będzie się sprawował i jak długo będzie trzymał na baterii.

Odpowiedz

23. Jola Sala
0

2013-12-09 00:50:01

Z ZTE mam modem i sprawuje się bardzo dobrze.,Większość ten telefon zdyskwalifikuje za to ,że nie jest sygnowany znaną marką, ale czy wszystko co firmowe to najlepsze? Wydaje mi się,że parametry Grand S Flex ma całkiem przyzwoite, atutem może być możliwość korzystania z technologii LTE, pojemna bateria, gdzieś czytałam,że ma możliwość rozbudowy poprzez slot microSD , więc nie wiem gdzie jest pomyłkowa informacja. Cena uważam ,że tez nie jest wysoka, zobaczymy jak to będzie wyglądać u sprzedających go operatorów.

Odpowiedz

22. ~gragusia
0

2013-12-07 16:50:54

Super telefon dla tych którzy często korzystają z mobilnego internetu w telefonie .Jeśli chodzi o cenę to nie jest aż taki drogi na te funkcje jakie posiada ten telefon

Odpowiedz

0

2013-12-06 11:33:56

ZTE zawsze kojarzyłem z modem, nie wiem dlaczego? Może dlatego ,że są najlepsze? Jesli chodzi o telefon, hm mieszane mam uczucia. Nie zam ceny jaką sieć może go sprzedawać, ale patrząc na specyfikę warto się zastanowić android lepszy od windows phone w lumi :)

Odpowiedz

20. ~
0

2013-12-06 04:19:27

Zapłacić więcej niż tysiąc złotych za telefon = być ciężkim, klinicznym idiotą.

Odpowiedz

19. toms
-1

2013-12-05 19:27:31

Brak czytnika kart dyskwalifikuje to urządzenie z potencjalnych modeli wartych zainteresowania. Dobrze, że chociaż można wymieniać baterię.

Odpowiedz

18. ~joasiab21
-1

2013-12-05 19:15:16

Mimo, iż marka ZTE nie jest zbytnio znana na naszym rynku to moim zdaniem model ten może znaleźć swoich zwolenników. Nie zawsze produkty flagowych firm są rewelacyjne o czym pewnie każdy z nas wie- sama miałam pewne obiekcje gdy Plus wypuszczał na rynek Kazam, ale przekonuję się do tej marki, i tak pewnie będzie w przypadku ZTE

Odpowiedz

16. ~jak
0

2013-12-05 15:51:40

jest tu za 1250 zl http://www.redcoon.pl/B488901-ZTE-Grand-S-Flex-black_Telefony-GS M-i-smartfony?refId=ceneo nie zgadzam sie z ta Xperia L, parktycznie to niezawuazalne dla normalnych uzytkownikow

Odpowiedz

15. ~Stavsky
0

2013-12-05 15:44:03

On ma taki sam układ co Xperia L i będąc odpowiednio droższy (ekran HD i LTE też swoje kosztują) od niej to wtedy można by było mówić o adekwatnej cenie do możliwości (o jakości się nie wypowiadam bo to trzeba by było sprawdzić). Na moje oko cena maks to 1000zł na start i wtedy byłaby to ciekawa alternatywa dla ludzi szukających jakiegoś fona z LTE

Odpowiedz

14. ~jak
0

2013-12-05 15:40:22

znawcy piszą... lepszy, zawsze naj... nie sprawdzają innych marek... a Xperia jest droższa o 300zł i to na allegro, więc w innych sklepach po 500zł.... jest to spora różnica, więc Grand S Flex wygrywa... przykro mi :) ... S4 czy Z1 są droższe, więc mają ciur lepsze parametry, naprawdę nie widzę tu merytorycznych wypowiedzi, tym bardziej faktów, które by je potwierdziły... świetni znawcy, wystarczy gugiela użyć i widać, że Grand S Flex przy tej cenie, jest dobrą opcją.. Adieu!

Odpowiedz

13. ~Nick
1

2013-12-05 15:36:24

@up - telefon jest za drogi do parametrów to oczywiste, bo wspomnianą SP bym wolał. Chodzi o to, że ludzie tu piszą od razu że śmieć nic nie wiedząc o telefonie. A ten jest po prostu na średnią półkę do konkurowania z M,L,Trend,Core... tylkko z ceną za dużą, co pewnie za chwilę rynek zweryfikuje i tyle. Nie oznacza to jednak, że telefon to złom.

Odpowiedz

12. ~aqq
0

2013-12-05 15:31:52

no faktycznie miazdzy s3 zwlaszcza s3 lte co posiada procek 4 rdzenie po 1,4 GHz oraz 2 Gb ram. Aparat 8 mega. Full hd. Na aledrogo S3 LTE po okolo 1200 zl. Nie jestem gimbusem i fanem Samsunga a realnie mysle i porownuje. Prosze mi nie pisac ze S3 w wersji LTE jest gorszy od tego telefonu bo bije go na glowe. Poza tym w takich juz maszynach 1 Gb ram to jest podstawa.

Odpowiedz

11. ~Stavsky
0

2013-12-05 15:27:37

Trochę drogi zwłaszcza, że za ponad 300zł mniej można mieć wyraźnie potężniejszego i o lepszej baterii Xperie SP

Odpowiedz

10. ~Goral
0

2013-12-05 15:27:01

eee MSM8930 w dzisiejszych czasach we /''flagowcu/'' ? i tylko HD a nie fullHD na 5 calach ? dla mnie te dwie cechy z miejsca wbijają tą słuchawkę - skąd inąd zgrabną i cieńką - w średnią półkę na amen. Podobnie jak aparat 8 mpix - można się domyślać że w dodatku zwykły, z przeciętną mikro matrycą A jeśli tak - to przy cenach czterordzeniowych, fullHD S4 czy Z1 (która zeszła do 1600-1700) to 1300 jest kompletnym nieporozumieniem.

Odpowiedz