DAJ CYNK

Zobacz Samsunga Galaxy S6 w salonach Plusa

14.04.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3912

Ważne 4

2

Do 16 kwietnia w wybranych punktach sprzedaży Plusa trwają zapisy na najnowsze smartfony Samsung Galaxy S6 oraz Galaxy S6 Edge.

Do 16 kwietnia w wybranych punktach sprzedaży Plusa trwają zapisy na najnowsze smartfony Samsung Galaxy S6 oraz Galaxy S6 Edge.



Zainteresowani zakupem mogą w wybranych salonach zobaczyć wybrany przez siebie model i dowiedzieć się więcej na jego temat. Można również zapisać się na przedsprzedaż i otrzymać ulotkę uprawniającą do odbioru dodatkowego prezentu od Plusa.

Sprzedaż najnowszych smartfonów koreańskiego koncernu rozpocznie się od 17 kwietnia. Od tego dnia klienci będą mogli otrzymać zamówiony przez siebie model Samsunga z serii Galaxy S6 oraz po okazaniu otrzymanej przy zapisie ulotki odebrać swój prezent

Zobacz: Lista punktów w których można obejrzeć Galaxy S6

Zobacz: Samsung Galaxy S6 - dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.
Zobacz: Samsung Galaxy S6 Edge - dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.
Zobacz: Samsung Galaxy S6 - miniTEST
Zobacz: Plus: Ruszyły zapisy na przedsprzedaż Samsunga Galaxy S6 Edge

Źródło tekstu: Plus

Komentarze
Zaloguj się
8. ~Gabriel
0

2015-04-14 23:39:42

No ja już zapoznaje się z gs6 od 5 dni no ładnie to chodzi

Odpowiedz

7. ~cedrus
1

2015-04-14 21:49:28

Sprzęt jest wart tyle ile ktoś może za niego dać.

Odpowiedz

6. TomekO
0

2015-04-14 21:27:40

@4 to są pewnie ceny w detalu. W hurcie będzie o wiele taniej. Doliczyć trzeba przede wszystkim koszty reklamy i VAT ;) Samsungowi też musi coś zostać.

Odpowiedz

5. ~lol...
1

2015-04-14 20:57:54

Reszta kwoty zawiera się w tym, że na wartość nie przekładają się tylko suche ceny podzespołów. Ktoś tam siedział i projektował wygląd, funkcje, oprogramowanie do tego dochodzi reklama i każdy za swoją pracę chciał zapłaty stąd te ceny do tego dochodzi cena za początkowy"hype" . Moim zdaniem realna cena (tyle ile warto wydać) za s6 to 1800/2000/2200 zł (32/64/128 GB) i +200 do każdego za Edge. Ale jeśli ktoś ma niepotrzebne 3000-4000zł to kto komu zabroni :P

Odpowiedz

2015-04-14 20:26:31

Cały samsung Galaxy S6 Edge opis"Najdroższy oczywiście jest wspomniany wyświetlacz, który kosztuje aż 85 dolarów. Drugim najdroższym elementem w Galaxy S6 Edge (wersji 64 GB dla Verizonu) jest sam układ obliczeniowy w postaci Exynosa 7420, ale ten już jest wart 29,5 dolarów. Podsumowując wszystkie poszczególne części otrzymujemy wartość 290 dolarów, co po prostym przeliczeniu na naszą walutę daje około 1100 złotych."Gdzie jest reszta kwoty .....

Odpowiedz

3. ~kamil
4

2015-04-14 18:36:58

Zapisy ? Oglądanie ? Ulotki ? Kolejki ? A polizać można przez folię ? Czy naprawdę ludzi aż tak łatwo ogłupić ?

Odpowiedz

2. ~Maniek
-1

2015-04-14 17:22:30

No to się naczekałem i widać, że będę go miał. Dobrze, że tak szybko będzie w plusie, bo już się nie mogę doczekać jak go odpalę.

Odpowiedz

1. uzer
1

2015-04-14 16:44:47

Ceny takie same jak w sklepie Plus.pl?

Odpowiedz