DAJ CYNK

Znamy już wygląd i specyfikację LG Optimus G Pro

07.02.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5482

Ważne 5

0

W czasie Mobile World Congress 2013 LG zaprezentuje smartfon LG Optimus G Pro. Wiemy już jak będzie wyglądał nowy flagowiec LG i jaką będzie miał specyfikację.

W czasie Mobile World Congress 2013 LG zaprezentuje smartfon LG Optimus G Pro. Wiemy już jak będzie wyglądał nowy flagowiec LG i jaką będzie miał specyfikację.



Optimus (w Polsce prawdopodobnie dostępny będzie jako Swift) G Pro ma 5,5-calowy wyświetlacza FullHD (1080 x 1920 pikseli), 4-rdzeniowy procesor Snapdargon taktowany zegarem 1,7 GHz, 2 GB pamięci RAM, aparat fotograficzny 13 Mpix, przednią kamerkę 2 Mpix i moduł łączności LTE.

Do telefonu trafił Android 4.1 Jelly Bean, 32 GB pamięci wewnętrznej i czytnik kart mictoSD o pojemności do 64 GB. Najbardziej optymistycznym akcentem jest pojemność baterii - LG postawił na aż 3140 mAh.

Źródło tekstu: phonearena, wł

Tagi: LG
Komentarze
Zaloguj się
20. PLANET
0

2013-02-08 17:53:54

Konkurencja bardziej dla Note II, za to bardzo silna. FHD, mocna grafika, więcej wewnętrznej pamięci. Poza tym być może odrobinę lepszy aparat, nieco szybszy procesor i porównywalna bateria. Być może - byłoby to bardzo miłym akcentem - nagrywanie wideo FHD przez przednia kamerkę. Niestety dochodzi minus w postaci zapewne tylko jednej aktualizacji, do 4.2 i koniec? A 5.0 (KLP) wyjdzie w końcu i raczej będzie większym przełomem, niż ostatnia aktualizacja.. Dla mnie osobiście za duży, 5" to absolutny max (i też z wątpliwościami).

Odpowiedz

19. ~tao
0

2013-02-08 13:22:36

po jaki troll brauzer chrom!?.aha,zeby pil 2mb zamiast 380kb?.jasne dla szpanszpasu.luknij cioto,ja mam chroma,a ty delfina...to nie gitbazaa...

Odpowiedz

0

2013-02-08 10:54:25

Ale to się nie różni samym wyglądem czy cyferką. Może w androidach powyżej 4 już nie jest tak źle, ale pomyśl o tych którzy utknęli z 2.3. Tam jest inne API, nie wszystkie aplikacje w sklepie będą działać, choćby przeglądarka Chrome.

Odpowiedz

17. ~Patryk7588
0

2013-02-08 10:45:18

Straszne miesiąc w tą czy w tą. Mi tam nie zalezy czy mam 5.1.23.123. czy 4.1223.123324 telefon ma chodzić szybko i płynnie. Tapetę umiem zmienić sam. Mam żelak 4.12. ja mam loda 4.0.1 ato jestes słaby i nie lubie cie bo nie masz nowego softu - gimbaza Tak na prawdę Ice Cream wystarczy w zupełnosci do starszy telefonów z 2 rdzeniami.

Odpowiedz

16. ~tt
0

2013-02-08 10:32:26

jak chcesz to kupuj.. kwestia gustu. ja sie tylko przyczepilem do tego ze ciezko jest powiedziec ktory lepszy zadnego nie majac w rece. sam nie widze powodu dla ktorego samsung mialby byc lepszy od LG. Samsung to nic specjalnego w tym porownaniu a jakosc wykonania przecietna. jak jest z LG nie mam pojecia wiec sie nie porownuje

Odpowiedz

0

2013-02-08 10:31:42

Bo wsparcie tego telefonu przez producenta trwa miesiąc?

Odpowiedz

14. ~Mom
0

2013-02-08 10:25:25

Patryk7588 ależ masz argumenty. ohoho. widać poziom gibazy trzyma się. Szkoda, że macie ferie bo spam coraz wiecej. Kozaczki Polaczki podajcie mi argumenty dlaczego nie kupić LG ?

Odpowiedz

11. ~Marcin
0

2013-02-08 09:58:36

plecak żeby go nosić jest w zestawie ?

Odpowiedz

10. ~tt
0

2013-02-08 09:30:05

@Zbyszek, piatke ci strzele. Calkowicie sie zgadzam @Mom, zadnego nie miales w rece a juz wiesz ktory lepszy? No brawo :) w dzisiejszych czasach liczy sie tzw "user experience" ale jak dla ciebie priorytetem jest liczba megapixeli i rdzeniow w procesorze to racja - bierz tam gdzie wiecej i taniej

Odpowiedz

9. ~sylwek
0

2013-02-08 09:20:12

@Zbyszek- no nazwy są absolutnie ni z gruszki mi z pietruszki:-D swift,swift plus-optimus one-p500;jedno urządzenie a 3 nazwy:-D pytałem gdzieś czy mają P500 to powiedzieli że takiego lg nie mają ale jest optimus one:-D to ja już nie wiem:-D

Odpowiedz

7. ~Zbyszek
0

2013-02-08 08:29:25

@6: gdzie Ty znalazłeś Z10 w takiej cenie? i skąd wiesz czy jest lepsze, jak nigdy w rękach nie miałeś?

Odpowiedz

6. ~Mom
0

2013-02-08 07:58:27

Z10 BlackBerry cena 3500zł BUhahahahahahhahah spoko ale wole LG które jest o 1000zł tańsze i lepsze pod każdym względem

Odpowiedz

5. ~justMe
0

2013-02-08 07:29:52

Cacko to Z10 BlackBerry

Odpowiedz

4. kwistas
0

2013-02-07 20:14:31

5,5 cala to nie za dużo? Wygląda ciekawie, L9 to ciekawe cacko, G pro wydaje się też dobrą zabawką, wymiary to już kwestia indywidualna.

Odpowiedz