DAJ CYNK

Znamy ceny Apple Watch

09.03.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 49

Ważne 3

4

Apple przekazał informacje na temat cen i dostępności smartwatcha Apple Watch.

Apple przekazał informacje na temat cen i dostępności smartwatcha Apple Watch.



Apple wprowadzi do sprzedaży trzy serie zegarków, z których każda będzie dostępna w wariancie z koperta o wielkości 38 lub 42 mm. Najtańsza jest seria Apple Watch Sport z paskami z tworzyw sztucznych - kosztuje 349 dolarów za wariant 38 mm i 399 dolarów za wersję z większą kopertą. Koperty wyprodukowano z aluminium, które jest ponoć o 60% twardsze od standardowego.

Zobacz: Apple Watch będzie można rozładować w 2,5 godziny

Wyższa półka to Apple Watch - tu razem koperty wykonane są ze stali nierdzewnej. W zależności od dobranego przez klienta paska za wersję 38 mm zapłacimy od 549 do 1049 dolarów, a za wariant 42 mm od 599 do 1049 dolarów.

Zobacz: Apple Watch - nowa kategoria sprzętu Apple'a

Najwyższa półka to dostępne jedynie w wybranych sklepach stacjonarnych Apple'a zegarki Apple Watch Edition z kopertami z 18 karatowego złota. Opcja 38 mm to wydatek od 10000 dolarów, a za większy 42 milimetrowy wariant wydać trzeba przynajmniej 12000 dolarów.

Przedsprzedaż zegarków rusza 10 kwietnia, a od 24 kwietnia będą dostępne na pierwszych 9 rynkach, w Australii, Kanadzie, Chinach, Francji, Niemczech, Hong Kongu, Japonii, Wielkiej Brytanii i rzecz jasna w USA.

<: F1906 :>
<: F1900 :>

Źródło tekstu: Apple, wł

Komentarze
Zaloguj się

2015-03-16 01:18:55

Za słaba bateria. Zamówiłem nowego Pebble Time, który działa tydzień na jednym ładowaniu i ekran jest cały czas widoczny.

Odpowiedz

51. ~
0

2015-03-12 15:25:02

słoneczny dupochron:]

Odpowiedz

50. ~dobrze wiedziec
0

2015-03-11 11:59:30

Co jest teraz modne i za co warto sprzedac nerke!

Odpowiedz

0

2015-03-11 00:35:35

@48 Ja Ciebie też rozumiem. Po prostu kpię sobie z kpiących. Szydzę z szydzących. Sprowadzam do absurdu wypowiedzi innych.Odtąd o play wypiwiadają się tylko userzy play. O Apple userzy Iphone. A o Plusie tylko wlo. ;) Komentarze dawno temu sięgnęĺy dna, więc i ja nie silę się na wysoki poziom. Nie da się czytać książek z buszmenami. Można conajwyżej je palić i się przy nich grzać.

Odpowiedz

48. mlb
0

2015-03-10 23:14:10

@45 rozumiem aluzję, ale i konto premium to przecież żadne poważne pieniądze: 20zł na pół roku. Z mojej strony to jest zwyczajnie wyraz uznania dla prowadzących ten portal. Owszem tak się składa że mam urządzenia Apple i bardzo sobie je chwalę, zwłaszcza Macbooka - ale to nie oznacza że nie korzystam też z urządzeń innych producentów. Apple Watch to jeszcze zbyt słaba technologia by mogła być praktyczna, może zainteresuję się zegarkami Apple za 2-3 lata, ale nie wcześniej.

Odpowiedz

47. ~Calm7
0

2015-03-10 19:10:47

Podobno w tym urządzeniu ma być pamięć ..wydzielona: 2Gb na muzę, 100Mb na fotki.. :-D

Odpowiedz

46. ~a_lex
0

2015-03-10 16:30:45

Ale filmy reklamowe są zrobione klasa.Ciekawe, czy ktoś kupiwszy zegarek za 12 tys $, wybierze sobie cyferblat z Myszką Miki (na filmach widać, że jest dostępny).

Odpowiedz

0

2015-03-10 16:19:42

@44 Popieram ciebie. W ogóle to wszystkie artykuły o Apple powinny być dostępne tylko dla użytkowników premium. Nie może być tak, że byle właściciel trenda może sobie komentować takie artykuły i to jeszcze za darmo.. System powinien rozpoznawać urządzenia Apple i tylko je dopuszczać do komentowania. 100% racji. Niestety Witek tego nie rozumie.... może kiedyś to do niego dotrze.

Odpowiedz

44. ~kolbol
0

2015-03-10 15:24:29

Jak zwykle najwięcej do powiedzenia mają ci którzy używają na codzień produktów Apple...he...he

Odpowiedz

43. ~
0

2015-03-10 15:12:15

A w Apple Store podwyżki bo stwierdzili że 1$ to 1€ :)

Odpowiedz

0

2015-03-10 12:40:09

Moda ma to do siebie, że szybko przemija i staje się obciachem.

Odpowiedz

41. ~Darek
0

2015-03-10 12:21:27

A mnie się wydaje że niedługo pojawi się sporo &quot;krótkich rękawków&quot; w miejscach publicznych i nie myślę o ludziach uprawiających sport. No wiecie, trzeba się pochwalić nowym zakupem ....

Odpowiedz

40. ~Calm7
0

2015-03-10 11:46:53

Misiek, to dość dużo tych piw będzie... :-)

Odpowiedz

39. ABP
1

2015-03-10 11:46:48

@38: Musisz uważać, bo za takie oszczędności to możesz się na śmierć zapić.

Odpowiedz

38. ~Misiek
2

2015-03-10 11:38:04

Tak sie zastanawiałem nad tym, by zmienić zegarek. I to zrobię.Kupię Casio Edifice.Nie będę musiał szukać ładowarki po kilku godzinach. Zaoszczędzone pieniądze przeznaczę na piwo.

Odpowiedz