DAJ CYNK

Zmiany cen smartfonów w ofercie Play

14.07.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5680

Ważne 2

10

Play zmodyfikował ceny kilkudziesięciu modeli smartfonów. Jak informuje rzecznik operatora, część z nich zmalała, ale też część wzrosła.

Play zmodyfikował ceny kilkudziesięciu modeli smartfonów. Jak informuje rzecznik operatora, część z nich zmalała, ale też część wzrosła.

Nowe ceny dotyczą m.in.:


Zobacz: Cennik smartfonów w ofercie Play

Źródło tekstu: Play

Tagi: play
Komentarze
Zaloguj się
30. ~ja
0

2017-02-07 14:42:45

aktualnie telefony w play wychodzą drożej niż u innych operatorów, ja mam play kolega t-mobile. Oboje chcemy przedłużyć umowę, wybieramy najbardziej zbliżoną ofertę co w ramach abonamentu, ten sam okres obowiązywania umowy i ten sam model telefonu. I okazuje się, że ja nie dość że mam o kilka do kilkunastu złotych wyższą opłatę stalą co miesiąc (zależnie od okresu umowy) to do tego za aparat muszę dopłacić od 100 zł i więcej niż w chwili odbierania urządzenia. Masakra.

Odpowiedz

29. ~tomek
0

2016-07-14 20:06:03

prawda taka jest coraz drozej i taniej nie bedzie bo z czego zrobi sie promocje ? szalone dni itp ludzie dostana telefony po cenach z czerwca i bedzie to dla nich atrakcja pozdrawiam

Odpowiedz

28. ~belciu
0

2016-07-14 18:43:17

Jesli nie bedzie takiej umowy bede reklamowal i ewentualnie odstapie od umowy,

Odpowiedz

27. ~belciu
0

2016-07-14 18:41:58

@26Zobaczymy jutroBedzie do wgladu rozmowa z konsultantem ze 299 tel do czasu przeniesienia zero( zero abo rat w tej ofercie ktora mi przedstwil nie ma za telefon )50 aktywacjaAbo orange konczy mi sie w styczniu, wtedy dopiero place 85 przez 18 miesiecy i nic wiecejJak byk taka rozmowa byla ;)

Odpowiedz

26. ~Mikaa
0

2016-07-14 18:26:55

To jak przenosiłeś przez telefon to się jutro nie zdziw ,że telefon miał kosztować 299 zł a okazuje się ,że jest za 759 zł, polecam poczytać na fb o te jofercie

Odpowiedz

25. ~belciu
0

2016-07-14 18:00:41

Zrobilem przeniesienie numeru i mam jutro to odebrac,Konsultant sie opieral ale powiedzialem mu ze takie cos jest bo w salonie mi gosc proponowal a wziolem przez telefon bo taniej wyszlo jak w salonie,Byc moze konsultant mi na zywca wcisnac chce cos innego ale jest rozmowa do wgladu to bede reklamowac w razie czego, w sumie sam jestem ciekaw co z tego wyniknie ;)

Odpowiedz

24. ~444
0

2016-07-14 17:40:57

@18 Gdzie jest taka oferta? Na stronie Play cena jest inna.Całkiem inna.

Odpowiedz

23. ~belciu
0

2016-07-14 15:39:34

@20A znajde w abonamencie tansza opcje na g4 ?

Odpowiedz

22. ~belciu
0

2016-07-14 15:36:30

21A zalozysz sie ze 18?

Odpowiedz

21. ~Mikaa
0

2016-07-14 13:52:44

@ 18 i chyba żeś nie doczytał umowy ,umowa jest na 24 m x 85 zł a nie 18, 6 miesięcy to tylko jest czas na przejście od konkurencji dostajesz od razu telefon, płacisz normalnie 24 miesięcy po włączeniu nr do sieci.

Odpowiedz

20. ~Mikaa
0

2016-07-14 13:45:35

@ 18 Co tak drogo ?jaka sieć daje taką drożyznę.

Odpowiedz

19. ~
0

2016-07-14 13:22:06

Warto napisać o nowej ofercie Premium Mobile. No limit komórki, sms, 5GB za 19,90zl?

Odpowiedz

18. ~belciu
0

2016-07-14 13:21:08

Ja jutro odbieram od kuriera lg g4Przejscie z orange6 miesiecy bez zadnych oplat299 tel aktywacja 50 zostaje 18x 85 abo1879 za caloscTragedii nie ma

Odpowiedz

17. ~Karlos20
0

2016-07-14 13:19:32

Jak się dobrze przeliczy to nie jest tak drogo a w zasadzie jest najtaniej ze wszystkich operatorów. Trzeba uwzględnić ze inni mogą podnieść ceny w trakcie umowy albo jej zakończeniu a Play raczej tego nie zrobi.Taką jest moja obiektywna opinia.

Odpowiedz